Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z nowym chlopakiem... czy pokazac co potrafie?

Polecane posty

Gość gość

moje doswiadczenie w seksie jest hmmm mega.... :) uwielbiam seks szczegolnie anal i chyba jestem od niego uzalezniona, nie mialam wielu partnerow bo 3 ale z ostatnim kochalam sie po 4-7 razy dziennie przez jakies 2 lata wiec nauczylam sie dosc duzo, teraz mam takiego , ktoremu pokazalam moze 1/2 tego co potrafie i on uwaza, ze to przeszlo jego najsmielsze oczekiwania. Boje sie, ze nie wierzy mi,ze jest dopiero 4 facetem.... a zalezy mi na nim. Czy za wczesnie pokazalam mu co umiem? znamy sie 4 miesiace... anal byl na naszym pierwszym razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż co potrafisz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie szmacisko masz pewnie tak rozjechane duspko ze bez problemu wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anal na pierwszym razie?? hahha matko, ty z pewnoscią jego żoną nie zostaniesz:-) jesteś dobra do rznięcia i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz z******ta w lozku to facet na twoim punkcie oszaleje, wiec smialo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu mialaby nie zostac jego zona? co to ma do rzeczy? mysle, ze facet po 4 miesiacach nie mysli o autorce w kategorii zony ale nie rozumiem co ostry seks w tym przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slubu juz nie bedzie wiec co masz do stracenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu to pojechalas;) lekko sie chlopaczyna zdziwil pewnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 20:49 czemu nie bedzie? on chce miec ze mna dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to, ze robia takie rzeczy w lozku przekresla ja jako zone? z jakiego powodu? tez robilam takie rzeczy z chlopakiem od samego poczatku i jest moim mezem od dwoch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poroooocha i rzuci glupia szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 a teraz po 2 latach co masz mu do pokazanie -pewnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym i tak nie będziemy brac zadnego slubu bo mam dopiero 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 4 miesiącach już jest seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 20:57- gdybym myslala tymi kategoriami to musialabym martwic sie co pokaze za 5.10 i 30 lat. skoro moj maz ma ze mna w lozku wszystko to nie musi chodzic na miasto, oprocz seksu mam do zaoferowania inne rzeczy. autorka o sobie poza seksem nic nie napisala moze ma mnostwo innych cech, ktore mu pasuja. proste. jak zechce to sie oswiadczy i uwazam,z e to jaki seks uprawiaja i od kiedy nie am wiekszego znaczenia, runt aby to im pasowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analny przy pierwszym seksie to przesada. .a po ilu dałaś dupsko? chodzi mi na którym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 20:58-PODSZYW!!! mam 24 lata, on 31. jestesmy dorosli mamy prawo do dobrego seksu... jesli on od tego bedzie uzaleznial decyzje o slubie to nic nie strace co najwyzej faceta, ktory nie dorosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie będzie ślubu?? nigdy w zyciu nie chciałabym mieć za żone takiej wyuzdanej kobiety. Nigdy w zyciu bym się tak nie zachowywała na początku znajmości. Też znam miliony pozycji ale bez jaj żeby od samego początku chwalić się co się potrafi. Takim zachowaniem tylko można odstraszyć. Anal jako pierwszy raz? BRAWO:-D Zapomnij o tym że on cie będzie traktował poważnie, to początek wiec jest zakochany i oszołomiony super seksem. Minie chemia po roku i będzie się rozglądał za porządną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
analny przy pierwszym seksie to przesada. .a po ilu dałaś dupsko? chodzi mi na którym spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 2 latach ma wszystko a po 10 bedzie mial wszystkie twoje kolezanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 21:02- niedawno... po 3 miesiacach znajomosci,a spotykamy sie czesto prawie codziennie od samego poczatku, osttanio zaproponowal abym z nim zamieszkala.mimo wszystko jak na moj wiek to duzo w lozku potrafie ale po prostu czytam, ogladam filmy, interesuje mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytasz, oglądasz filmy, interesuje cie to? wiesz co to może zajmij się tym zawodowo bo chyba masz coś z głową:-( Jak można uprawiac anal z ledwo co poznanym facetem i to jako pierwszy raz?:-( a to ze chce mieszkac z toba o niczym nie swiadczy, będzie miał codziennie obrabaną laskę i o to mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 21:02 - czyli wychodzi na to, ze jak sie do roku nie oswiadczy to juz po wszystkim? bhuuuuaaaahhh , ja jestem kobieta ale nie wiem co w autorce jest nie porzadnego? nie wiadomo jaka jest na co dzien. normalny facet lozko od codziennosci oddziela. ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to on traktuje cie jak zabawke albo go zmusisz syzbko do slubu.... dzieciakiem najlepiej albo cie rzuci za pare miesiecy jak znajdzie nowy okaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet oddziela lozko od codziennosci? a od kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie angazuj sie w ta relacje uczuciowo dziewczyno, bo sie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powiedzcie po jakim czasie seks i w jakiej pozycji na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz 24 i taka glupia jestes? nie ludz sie. dopoki sie nie oswiadczy,a to nie nastapi na 99 % to bedziesz jego zabawka. powiem tak za rok wymysli cos w stylu 'nie jestem gotowy na zwiazke, slub' itp. zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to moze ktos doradzi autorce, a nie tylko krytykuje? jest jakas regula, zlota zasada na to kiedy i jaki seks? smieszne jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×