Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Quagmire

selfie dla malpuni fota

Polecane posty

Dzieki :). Kuoilem se dzisiaj plaszcz Paul Costeole czy cos takiego z londynu xD, i wj3balem se w lewe ucho kolczyka pierwszego w zyciu laseczki az chca siadac na mnie xD. Ale ja jestem wierny tylko jednej dziewczynie, mojej wymarzonej Paulinie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man of the mooon
Dobrze ci w brodzie, ale musisz schudnąć 5 kg, bo teraz wyglądasz strasznie staro na twarzy, na 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze musze schudnac... Nie tyle twarz mi dokucza co moj brzuch, mam jeszcze mala oponke :(. Mysle, ze za rok bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to ze tam wygladam na 30 lat to mnie chvj to obchodzi, ja lasek nie wyrywam na miescie, ani do ludzi ktorych nie znam nie gadam, jestem czlowiekiem ktory tylko w swoim towarzystwie przebywa, wiec chvj mnie to jak mnie kto widzi, hehe :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, 5 kg to się w miesiąc zrzuca, tylko trzeba wiedzieć co jeść i jak ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach te zacisniete nerwowo usteczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bylem wnerwiony, ze mialem problemy z polaczeniem wi-fi. Ogolnie 10 minut po tym zdjeciu jadlem sobie dobrego hamburgera z grzybami, serem halloumi, pomidorami i salata, o tego fryteczki z dobra posypka chilli, dobra salatke z fasola i innymi, na starter mialem chlebek z halloumi i sosem peri peri wczesniej w innej knajpie jadlem wyborne krewetki w sosie maslowo czosnkowym :), pilem prosecco, wczesniej szampana mieszkanke prosecco i jeszcze drinka w jakiejs chinskiej restauracji, po ktorej zrobilem sie napalony i pomyslalem sobie, jakby malpiszon byla obok mnie to chyba bym ja zerznal. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×