Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tajemnica Poliszynelaaa

SERWISY AUKCYJNE OPRÓCZ ALLEGRO??

Polecane posty

Gość Tajemnica Poliszynelaaa

Jakie znacie jeszcze inne równie dobre serwisy aukcyjne takie jak Allegro, Ebay, Świstak? Kilka chyba nawet w tv pokazywali reklam o nowych serwisach pamiętacie może? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnica Poliszynelaaa
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra87
Teraz na myśl przychodzi mi Kupuje.to ale to nie tyle sam serwis, co usługa na facebooku :) Duży plus za to, że jest darmowe i nie musisz płacić za wystawienie przedmiotu :) Myślę, że zarówno dla kupujących jak i sprzedających będzie bezpieczniejsze - widać kto sprzedaje i kto kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha6667
Aukcjusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotek kotku
aceton świstak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinaczka
Sknerusa znasz? Jak nie to polecam, bo dorwac tam mozna niesamowite okazje. Sama nie wierzylam,ale jak sobie wylicytujesz cos wartego kilka stowek za kilkadziesiat zlotych (jak ja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kośnika
Polecam Ci Sknerusa :) Jest chyba calkiem nowy, dobry do obadania :) slyszalam kilka historii znajomych pt. "co upolowali i za ile" :) zachwyceni sa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEllera
Tez, wlasnie od znajomych, slyszalam o Sknerusie i mam zamiar sprobowac swoich sil na tym portalu aukcyjnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazajs
SKNERUS to portal, na ktorym mozecie znalezc ciekawe aukcje :) ja tam czytnik sobie wylicytowalam niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość got a music
Sknerus to rozwiazanie, racja !:) Mega fajny portalik, z duza iloscia aukcji , ktore sie oplacja. Warto chwile tam spedzic, bo rtv tanie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile wam płacą za robienie reklamy tym oszustom? przecież to klon owianego zła sławą za10groszy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiczketa
Dzieki za polecenie Sknerusa! Wciaga troche:) Ale mozna wyjsc z tego na sero fajnymi ofertami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluga77
no pewnie że można, ja teraz poluje na prezent dla ukochanego na wielkanoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibaska
sknerus jest ok - nie mam żadnych zastrzeżeń. Udało mi się tam raz zapolować na fajną rzecz po całkiem niezłej cenie! warto szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonasa
Tak zeby uscislic to Sknerus jest chyba portalem, na ktorym sie licytuje:) I mozna niesamowite okazje tam wyhaczycć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maruszki
Ja też Sknerusa znam, spoko portal są niesamowite okazje. Właśnie się przymierzam do kupna pierwszej porcji bidów - zobaczymy co z tego wyniknie :) Pewnie zacznę od drobiazgu, a potem porwę się na jakiś większy towar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafalganna
Sknerus rzeczywiscie jest spoko. Tam aukcje to aukcje :) liczy sie szybkosc;) Bo oferty kuszace i czasami cos wartego bardzo duzo mozna dorwac za niewiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popek
Sporo jest teraz tych portali aukcyjnych na których można coś "tanio" kupić, zalicytować. Jedni preferują taki inni taki. Tak NajtaniejNajtaniej to na podobno na za10groszy się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadeeeK
Właśnie na za10groszy niby ludzie za taką małą kasę rzeczy kupują, że aż ciężko w to uwierzyć... W sumie nie dziwie się ludziem którzy w to nie wierzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
ale na za10groszy ludzie wygrywają przedmioty za małe pieniądze, wiadomo że trzeba najpierw trochę zainwestować, żeby coś wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
RadeeeK, bo tam najpierw kupujesz bidy, którymi podbijasz w aukcji, co nie zmienia faktu, że najczęściej i tak się opłaca, bo wychodzi sporo taniej niż w sklepie nawet doliczając cenę bidów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetta34
Czemu trudno uwierzyć...ten serwis jest bardziej znany niż ten co podajesz. Ja często zaglądam na za10groszy bo już udało mi się upolować kilka fajnych rzeczy. jeden minus to taki, ze tracę dużo czasu na serwisie i już nawet mąż śmieje się ze mnie, ze jestem nałogowym graczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takie serwisy potrafią naprawdę wciągać wiec nic dziwnego ze się wkręciłaś :) a udało ci się wylicytować coś naprawdę za grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ludzi w necie pisze, że na za10groszy coś tam wygrali. Na youtubie Natalia Siwiec się też wypowiada, że wygrała ale to to raczej reklama jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Siwiec wypowiada się na yt na temat tego portalu :) polecam filimiki zwykłych ludzi opisujące co wygrali i za ile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annakozw
jest wiele portali aukcyjnych oprócz Allegro, ja polecam ze swojej strony sprawdzony portal na którym sama kupuje i tutaj trafiają się naprawdę okazje, a licytuje się za pomocą żetonów które można doładować i ma się ich 20 na start - http://www.o10groszy.pl/268

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz aukcje różnych przedmiotów, ale nie masz możliwości żebyś realizował swoje pasje w świecie realnym? Na szczęście jest jeszcze świat wirtualny! Mam coś idealnego właśnie dla Ciebie! Zapraszam na stronę - http://www.o10groszy.pl/index.php. Licytujesz tam bardzo wiele bonów towarowych, interesujących przedmiotów oraz doładowań telefonów komórkowych. Czy nie brzmi wspaniale? Licytacja jest naprawdę bardzo emocjonująca, gdyż każdą cenę przebijamy tylko o 10 groszy! Na pewno nie pożałujesz, ponieważ emocje są gwarantowane. Bardzo gorąco polecam ten serwis i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz aukcje różnych przedmiotów, ale nie masz możliwości żebyś realizował swoje pasje w świecie realnym? Na szczęście jest jeszcze świat wirtualny! Mam coś idealnego właśnie dla Ciebie! Zapraszam na stronę - http://www.o10groszy.pl/index.php . Licytujesz tam bardzo wiele bonów towarowych, interesujących przedmiotów oraz doładowań telefonów komórkowych. Czy nie brzmi wspaniale? Licytacja jest naprawdę bardzo emocjonująca, gdyż każdą cenę przebijamy tylko o 10 groszy! Na pewno nie pożałujesz, ponieważ emocje są gwarantowane. Bardzo gorąco polecam ten serwis i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczynam wystawiać na Aligato i na innych platformach aukcyjnych z coraz lepszymi rezultatami. Z Allegro rezygnuję, bo wojna cenowa straszna i za duże koszty już dla mnie. Szukam alternatyw i na razie jest nieźle. Od początku 2018 przechodzę też na mały ZUS i czas pokaże, czy biznes pójdzie. No i oczywiście udoskonalam własny sklep internetowy, żeby budować wiarygodność. Pozytywne opinie widzę, że wyraźnie wpływają na sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×