Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sex analny

Polecane posty

Gość gość

Czy Wasi partnerzy seksualni też robili tak że mówili ze będą delikatni przy seksie analnym i jak będzie bolec to przestaną a jak już było w trakcie i mówiłyście że Was boli i że mają przestań to jeszcze bardziej się nakręcali i jeszcze mocniej robili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak wybolcować w anusa jęczącą z bólu szmate :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noooo chciałbym ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czyli tak jak myślałam, wszyscy faceci są tacy sami ^^ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
To zależy jakie są relacje pomiędzy wami. Jeśli na prawdę czujesz, że ból przewyższa podniecenie i na prawdę nie chcesz dać mu tej przyjemności i to jest już przekroczenie twojej granicy bezwzględnej - musisz mu to powiedzieć w taki sposób, żeby zrozumiał, że ma przestać. Jeśli tego nie rozumie, to albo za słabo go przekonałaś tym"przestań" i stwierdził, że mówisz nie - myślisz tak. Lub jest osłem, który patrzy tylko na swoją przyjemność.. Z drugiej jednak strony, ból przy analu zawsze jest. Ale jeśli pokonasz tą granicę, to zacznie sprawiać Ci to nawet przyjemność. Zasada w analu jest jedna - jak już się ****asz głęboko, to nie przestawaj i zaczynaj od nowa - boli wtedy bardziej. Daj się posuwać dalej, przeżyjesz - a nawet poczujesz przyjemność - a świadomość, że JEMU jest megaprzyejmnie powinno spotęgować twoje doznania. Sama musisz zdecydować i dawać jasne sygnały, które on zrozumie i się zastosuje. Korzyść musi być obopólna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu od razu szmatę ;/ może swoją dziewczynę?! jak dziewczyna to robi ze swoim chłopakiem to szmata?! 0_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to lubicie suki tylko przyznać sie nie chcecie :D Niejedna krzyczała ,że boli ale mocniej się nadziewała dupskiem na penisa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie nie są, mój boi sie zrobic mi krzywdę bo ma wielkiego i wcale nie chce anala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc magda - ale ja byłam tylko ciekawa czy inni też tak robią, a sama sobie potrafię poradzić, spoko ;] nie mam problemów żeby rozmawiać ze swoim facetem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wy to lubicie suki tylko przyznać sie nie chcecie Niejedna krzyczała ,że boli ale mocniej się nadziewała dupskiem na penisa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmagda
Oki, to tak w ramach zboczenia zawodowego ;) I może troski(?) U mnie jest tak, że jak zaboli to on o tym wie, jego ciało jest w tym momencie pytające, czy działać dalej, a ja swoim ciałem odpowiadam. Zazwyczaj napierająco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J.w. ma rację lubią wszystkie tylko się wstydzą ,chyba że mało potrzbuja to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×