Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sposó na zarobek

SIGNUM opieka medyczna-kto się z tym spotkał, opinie

Polecane posty

Gość sposó na zarobek

natknęłam się na ofertę dodatkowego zarobku w firmie signum-jest to opieka medyczna w różnych wariantach , jeszcze nie znam szczegółów ale można sobie wykupić różne warianty tej opieki ale dla przeciętnego kowalskiego nie jest zapewne to tanie, ale moje pytanie dotyczy współpracy z tą firmą, obiecują w miarę fajny zarobek /'oczywiście nie jakieś kokosy ale są to dość przyjemne kwoty/ tylko jak to jest w praktyce? jak wygląda ta praca? mówią że tylko i wyłącznie przez internet , żadnych spotkań czy kontaktów z klientami,żadnego naciągania chodzenia po domach itp, poza tym domyślam się że chodzi o to aby sprzedać te pakiety ale czy ludzie je kupują ? najtańszy kosztuje chyba 80 zł dla jednej osoby a mając rodzinę należy tę kwotę zwielokrotnić i podejrzedwam że jest to składka miesięczna /ale narazie nie znam aż tak dokładnie tych szczegółów/ co o tym sądzicie, czy ktoś współpracował z tą firmą, wszelkie opinie pożądane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner-Signum
Witam Nazywam się Piotr Jastrzębski, odnośnie tej pracy, ja ją podjąłem i to było dobre posunięcie, dzięki tej pracy można zarobić konkretne pieniądze - naprawdę - nie wychodząc z domu, korzystając jedyne z komputera i Internetu, samodzielnie zarządzać czasem i organizując sobie pracę. Może pani to zajęcie traktować jako pracę dodatkową lub podstawowe zajęcie, jak pani zechce. I absolutnie nie ma wymogu, chodzenia po ludziach i namawiania, - nie ma tego w żadnym podtekście dalszych działań, jakie wykonuje się w ramach umowy. Oczywiście może pani np. po jakimś czasie chcieć sama wyjść z szukaniem klientów (poza internet), ale jest to pozostawione woli i decyzji pani jako potencjalnej równoprawnej partnerki firmy. Ja osobiście, wolę szukać potencjalnych współpartnerek i partnerów, do pracy w firmie, przez internet. I przez internet pozyskiwać klientów. Jest to praca, trzeba do niej podejść w taki właśnie sposób, tzn. np. poświęcić jej 3, 6, czy 8 godzin dziennie. Oczywiście nie ma tu przymusu godzinowego, raz pani poświęci pracy np. godzinę lub dwie a raz np. 8 czy więcej, to zależy od pani. Klienci muszą kupić, abyśmy my mogli zarobić, więc siłą rzeczy musimy do nich dotrzeć, a to wymaga pracy. Tyle pokrótce o pracy, ja szczerze i z czystym sumieniem zachęcam, sam długo szukałem w sieci pracy i trafiałem na łańcuszki i inne oszustwa, a tu jest umowa i jasne i proste zasady. Zachęcam panią i inne panie, do podjęcia współpracy, jedyne co możecie stracić to 20 dni z okresu próbnego, i nic więcej, oczywiście stracić jedynie wtedy, jeśli dojdziecie do wniosku że to nie to, co chciałybyście robić. Serdecznie zapraszam, do współpracy Piotr Jastrzębski piotr--jastrzebski@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Partner-Signum
Współpracę z firmą można rozpocząć bezpośrednio przeze mnie, jeśli któraś z pań się zdecyduje, zapraszam. Proszę napisać na maila, a wyślę wszelkie potrzebne informacje odnośnie podjęcia pracy. Będzie mi miło a i z obopólną korzyścią, z paniami współpracować, przez internet. piotr--jastrzebski@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny łańcuszek
Proszę jak Pan namawia do współpracy, odrazu widać, ze to jakiś łańcuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam ale
ja wam coś powiem- wysłałam zgłoszenie do 3 różnych osób i od każdej dokładnie tę samą odp dostałam Witaj, Nazywam się Anna N......, piszę do Ciebie w związku z ogłoszeniem dotyczące pracy, na które otrzymałam od Ciebie odpowiedź. To dobre posunięcie, dzięki tej pracy możesz zarobić konkretne pieniądze nie wchodząc z domu, korzystając jedyne z komputera i Internetu, samodzielnie zarządzając czasem i organizując sobie pracę. Możesz to zajęcie traktować jako pracę dodatkową lub podstawowe zajęcie, jak zechcesz. Ja rozpoczęłam tą pracę 3,5 tygodnia temu i jestem zadowolona z efektów, bo mogę liczyć na wsparcie i pomoc osób, które pracują dłużej i mają niezbędne doświadczenie, ponadto praca ta opiera się na sprawdzonych metodach oraz gotowych do użycia narzędziach. Przejdźmy do Ciebie W związku z tym, że jestem w tym nowa mogę pracować na razie tylko z 12 osobami, to znaczy krok po kroku wprowadzać je do pracy, a to dlatego, że chcę to zrobić naprawdę dobrze. Dbamy o to, by poświęcić każdej nowej, zainteresowanej osobie odpowiednią ilość czasu, żeby mogła zrozumieć jak to działa, po co to robimy, dlaczego warto i jak najszybciej zarobiła pierwsze pieniądze, bo przecież, to jest główny cel Twój, mój, nas wszystkich, prawda? 12 osób już mam, naprawdę trudno mi było uwierzyć w tak duże zainteresowanie. To nie były miesiące czy tygodnie, w zasadzie mogę powiedzieć, że zdecydowały godziny Mój zespół - to osoby, z którymi pracuję, szkolę je, pomagam zacząć, oczywiście korzystając z rad doświadczonej osoby. (kto to, o tym dosłownie za chwilę ) W tej sytuacji mam teraz dla Ciebie dwie wiadomości: jedną nie do końca złą i drugą naprawdę dobra. Pierwsza to, że nie będę mogła z Tobą pracować osobiście, to ta zła. Druga, że rozmawiałam z Ma...... M......, tym, który mnie szkoli i ustaliliśmy, że on osobiście Ciebie poprowadzi, wytłumaczy Ci wszystko, pomoże Ci rozpocząć działania. Powiem Ci, że masz szczęście. Trafisz pod skrzydła doświadczonej osoby, która działa w tym biznesie praktycznie od początku. Także mnie wprowadzał, więc mogę Cię zapewnić o jego kompetencjach i umiejętnościach . Są naprawdę duże i wiele skorzystałam z jego pomocy, dlatego jak widzisz tak dobrze mi idzie już po 3 tygodniach. Otrzymasz od niego e-maila zapewne w ciągu najbliższych godzin, on działa bardzo szybko. Sam opowie Ci o sobie więcej. Otrzymasz także pierwsze konkretne informacje. Ja powiem Ci tylko, że to dla Ciebie propozycja pracy, dzięki której można zarobić dobre pieniądze w prosty sposób. Jeśli szukasz możliwości dodatkowego zarobku lub chcesz pracować w domu, korzystając z Internetu, legalnie, na jasnych zasadach, z gotowymi materiałami i schematami postępowania, w polskiej firmie, która istnieje od 2008 roku i działa w poważnej branży to ta propozycja powinna Cię zainteresować. Moja rada: skorzystaj z tej okazji. Czekaj na wiadomość o M......M......., otrzymasz w niej szereg konkretnych informacji o firmie, usługach, sposobach działania i pieniądzach jakie możesz zarobić. Mam nadzieję, że pozostaniemy w kontakcie i niebawem będziemy razem pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grałam ale
tzn tak jak tu na początku jest Anna to w tamtych inne imiona , ale cała reszta identyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myny24
To chyba jakas podpucha , ja tez dostałam tą samą odpowiedź i zachete do dalszej wspolpracy , a co nowy e-mail to zadnych konkretnych informacji na temat pracy.Kazdemu zapewne odpisują to samo. W ostateczności zrezygnowałam bo w takie gierki to sie nie bawie :]Niestety w dzisiejszych czasach trudno o normalną prace ;/ Ludzie nie wierzcie w takie rzeczy ! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
asdsad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsa
Witam Jak możecie wierzyć w takie komentarze jak: "Nie wierzcie w takie rzeczy!" "To jakiś łańcuszek!" "Nie wchodźcie w to! to oszustwo!" CI LUDZIE NIE ZNAJĄ W OGÓLE SYSTEMU TEJ PRACY?! To tylko domysły ludzi którym się nie chce poszukać żadnych informacji na temat firmy! Oczywiście łatwiej jest coś obsmarować z góry na dół, najlepiej będąc jeszcze anonimowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malak
Wielka ściema samo dno nie nabierajcie się na to ludziska mydla tylko oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malak to nie sciema..ja sama ma wykupiony ten abonament medyczny chociaz mieszkam od kilkunastu lat w niemczech..Pokrywa mi to koszty wizyt u specjalistow w kraju..tutaj mam podstawowa opieke tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NataliaB
Lecz się po ludzku z Opieką Medyczną SIGNUM Opieka Medyczna SIGNUM -24h Infolinia Medyczna - 7 dni w tygodniu - 365 dni w roku 800 placówek w całej Polsce pakiety opieki medycznej 3 lekarzy pierwszego kontaktu 26 lekarzy specjalistów konsultacje profesorskie 22 zakresy 230 rodzajów badań laboratoryjnych 25 zakresów badań diagnostycznych medycyna pracy 24h pomoc ambulatoryjna 24h wizyty domowe usługi pielęgniarskie profilaktyczny przegląd stanu zdrowia roczny bilans stanu zdrowia testy alergiczne prowadzenie ciąży szczepienia ochronne profilaktyka stomatologiczna 9 zakresów zabiegów rehabilitacyjnych 24h transport medyczny 61 zakresów chirurgii jednego dnia. Dowiedz się więcej! Natalia Białek http://www.oferta.omsignum.pl/ataliabialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na okresie prubnym i zbieram chętnych do zespołu. To nie jest żadna ściema. Normalnie firma istnieje we Wrocławiu i tak już za dużo napisałam i się dostaje umowe zlecenia. Najpierw jest okres próbny i przez ten czas Cię prowadzą krok po kroku, a potem mówisz czy chcesz pracować czy nie. więcej informacji: annaorynska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaawansowany
To jest prawda, że nie każdemu się udaje bo trzeba poczekać kilka tygodni na pierwsze pieniądze a system wprowadzania nowych uczestników jest trochę dziwny, ale ja na tym zarabiam a zarobki rosną co jakiś czas bo ktoś zawsze wykupi jakiś wariant a mamy z niego sporo kasy.Zapraszam po informacje chętnie pomogę: m.glinka-sigma@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcaleniesciema
widzę że nie wszyscy czytają cały wątek Proszę, oto placowki. W mojej miejscowosci jest nawet jedna i korzystalem tam z uslug. http://opieka-medyczna-signum.pl/Gdzie-mo żna-korzystać-z-opieki-SIGNUM-.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Tereszkiewicz
nienaiwniak, ale się uśmiałem tak te wszystkie placówki są wyssane z palca, nie ma ich, nie istnieją. Tak samo lekarze nie ma ich, nie istnieją. Nie ma obowiązku płacenia za cokolwiek. Tak to jest jak się ma dziury w głowie i nie wie wie się w jakim się świecie żyje oraz nie potrafi racjonalniej i zdrowo myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M.E.
Zadzwoniłem do 3 wybranych na chybił-trafił placówek podanych na ich stronie i nikt tam nie słyszał o firmie Signum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartekkkkkkk
Pracuje w branży medycznej/MZ i odpowiadam: - Jest to tzw "sieciówka" która zawiera umowy z podwykonawcami na opiekę medyczną (sama nie posiada własnej placówki), - Podwykonawcy (mniejsze regionalne NZOZY) podpisują z nimi umowy (licząc na extra pacjentów) i często nie wiedzą o co chodzi (a to odbija się na...braku informacji) - Naiwny pacjent kupuje taki abonament, mysli że jest objety "jakąś" opieka medyczną - co w praktyce nie jest prawdą - Do pracy szukają ludzi z "ulicy", - ZAUWAŻCIE: żaden z ww. dżentelmenów,-ek udzielających sie w poście nie ma firmowego adresu e-mail! - tzw. naciągacze dostają gotowe prezentacje, odpowiedzi, regułki - czyli modele działania - ww. naciągacze werbują kolejnych itp... Reasumując: - Nie polecam tej firmy do podjęcia pracy (licząc na jakikolwiek zysk) - Nie polecam pacjentom na zawieranie jakich kolwiek umów w taki sposób - Nie polecam firmom medycznym zawierania z nimi umów podwykonawstwa Na Polskim rynku występuje tylko kilka renomowanych firm które oferują profesjonalne abonamenty medyczne (Lux-Med, Enel-Med, Medicover, Medica Polska, CenteMed. Innych nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcaleniesciema
Bartekkkkkkk: To może przyznasz się do której konkurencyjnej firmy należysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el-ai
Aczy nikt nie słyszł o giełdowej spóce POLMED? to mało wiecie. I SIGMA jest dystrybutorem- jedynym usług tej potężnej placówki. Zabierając głos zapoznaj się z materiałami bo możesz wyjsc na głupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje przemyslenie......
to zadna praca, umowa o prace tam nie dostaniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcaleniesciema
DO moje przemyslenie...: umowa o prace jest, dokladniej umowa zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unbekannt
NIE POLECAM. OSZUSTWO, OSZUSTWO, OSZUSTWO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g mnie podjęcie pracy w systemie MLM -dla jednego z dystrybutorów ubezpieczeń zdrowotnych to przyszlość-w dobie przemian w slużbie zdrowia.Na publiczną opiekę zdrowia nie ma co liczyć-większość krajów europejskich ,czy amerykańskich ma sprywatyzowaną opiekę zdrowia poprzez pakiety medyczne wykupowane przez osoby prywatne ,czy firmy-grupowo.Radzę póki wcześniej zaczniecie- tym większe szanse na znalezienie się w czolówce przedstawicieli i stworzenia większej grupy wspólpracowników.Ja traktuję to jako pracę dodatkową na razie i nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich.Grażyna grazyna.marcinkowska1@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g mnie podjęcie pracy w systemie MLM -dla jednego z dystrybutorów ubezpieczeń zdrowotnych to przyszlość-w dobie przemian w slużbie zdrowia.Na publiczną opiekę zdrowia nie ma co liczyć-większość krajów europejskich ,czy amerykańskich ma sprywatyzowaną opiekę zdrowia poprzez pakiety medyczne wykupowane przez osoby prywatne ,czy firmy-grupowo.Radzę póki wcześniej zaczniecie- tym większe szanse na znalezienie się w czolówce przedstawicieli i stworzenia większej grupy wspólpracowników.Ja traktuję to jako pracę dodatkową na razie i nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich.Grażyna grazyna.marcinkowska1@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W/g mnie podjęcie pracy w systemie MLM -dla jednego z dystrybutorów ubezpieczeń zdrowotnych to przyszlość-w dobie przemian w slużbie zdrowia.Na publiczną opiekę zdrowia nie ma co liczyć-większość krajów europejskich ,czy amerykańskich ma sprywatyzowaną opiekę zdrowia poprzez pakiety medyczne wykupowane przez osoby prywatne ,czy firmy-grupowo.Radzę póki wcześniej zaczniecie- tym większe szanse na znalezienie się w czolówce przedstawicieli i stworzenia większej grupy wspólpracowników.Ja traktuję to jako pracę dodatkową na razie i nie narzekam.Pozdrawiam wszystkich.Grażyna grazyna.marcinkowska1@prokonto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×