Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oolllllaaaaa

skąd bierzecie pudełka na przeprowadzkę

Polecane posty

Gość oolllllaaaaa

co za bieda w tych sklepach. bylam w castoramie, tesco i żabce i nigdzie albo nie mają albo nie chcą dać pudelek tekturowych. tylko w zabce w sumie dali, ale jakies male badziewiaste. skad wy je bierzecie jak sie macie np przeprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oż kurwaaaaaa
idz na bazarek, tam maja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina_2488
polecam MAKRO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllllaaaaa
myslisz ze dadzą? jak oni z tych pudelek sprzedaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllllaaaaa
do makro mam daleko, blizej mam np selgros jeszcze u nich nie bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllllaaaaa
ok to przejde sie do jakiegos warzywniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ...
ja zamawialam w sklepie internetowym takie duze i solidne, chyba za 4 zl sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OBI88888
obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oż kurwaaaaaa
mi dawają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolllllaaaaa
dobra bede dalej żebrać o te pudelka. dzieki za odzew;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeprowadzalam sie mies temu...korzystalam z firmy przeprowadzkowej...i pan z owej firmy doetarczyl mi kartony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mentolowa
ja kiedys kupilam kilka zwyklych szarych pudel w ikei, ladnie je pomalowalam i w czasie przeprowadzki laduje do nich wszystkie rzeczy. jak ich nie uzywam, to stoja w mieszkaniu na podlodze albo gdzies na szafie/regale (w zaleznosci od tego, czy mam akurat szafe albo regal albo jakies polki). wytrzymale takie pudelka sa, bardzo je sobie chwale, a do przeprowadzek uzywam srednio co pol roku :) aa..no i cena - 2 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam temat - jak na przeprowadzkę to rzeczywiście potrzebnych jest sporo pudeł i kartonów - jesli nie ma mozliwosci dostania ich w takich supermarketach to gdy korzysta się z usług firm przeprowadzkowych - powinna byc opcja wypożyczenia od nich takich pudeł i kartonów - wiem, że w japa&co na pewno mają i to jest na duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudełkowa
Mój ojciec pracuje w firmie produkującej opakowania. Zawsze przynosił pudełka różnej wielkości, gdy były potrzebne. Jednak od niedawna w firmie są kamery i chyba też będę musiała chodzić po sklepach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biore pudełka z lidla
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupio_mondra.
polska chata, lidl, raczej mniejsze sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Jeżeli zatrudnisz dobrą firmę transportową, to oni w cenie przeprowadzki dadzą Ci te kartony. Wiem, że na pewno Japa&CO tak robi. A dodatkowo nawet sami wszystko zapakują. A, że pracują tam same ciacha, to naprawdę miło popatrzeć jak uwijają się przy pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaaa
Ja kiedyś kupiłam takie spore ozdobne pudła w promocji w Leroy Merlin i służyły mi przez 3 przeprowadzki. Rzeczywiście w sklepach nie za bardzo chcą oddawać pudła. Też nie bardzo wiem dlaczego. Najlepiej po znajomości załatwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaLll
Przeprowadzałam się ostatnio, a kartony zamówiłam z firmy neopak. Można wybrać sobie dowolną wielkość. Są one solidne. Wytrzymały nawet ciężkie ładunki ;). Cena jest atrakcyjna, a zamówienie zostało dostarczone do mnie w ciągu 4 dni. Polecam;) I podaje link, dla osób nie lubiących szukać;) http://www.neopak.pl/kartony-pudelka/do-przeprowadzek/karton-przeprowadzkowy-550x300x400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paatryk210
Czesc ! Widzę, że podobnie jak ostatnia osoba też poleca kartkon które osobiście też bardzo mi pomomgły. Ostatnio też miałem problem ze znalezieniem kartonów potrzebnych bardzo do przeprowadzki. Miałem z tym duży kłopot, ponieważ nie mogłem znaleźc odpowiednich dla mnie. Znalazłem, stronkę na której są one dostępne. Wytrzymałe, solidne i w różnych rozmiarach. Na pewno ci się przydadzą. Osobiście, bardzo mi one pomogły. Nie miałem z nimi żadnych problemów, nie rozrywały się itp. Polecam Tutaj zostawiam linka do stronki : http://www.neopak.pl/kartony-pudelka/do-przeprowadzek/karton-przeprowadzkowy-550x300x400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna9999
Jak to skąd, oczywiście, że z neopak.pl! Tu masz konkretny link do kartonu: http://www.neopak.pl/kartony-pudelka/do-przeprowadzek/karton-przeprowadzkowy-550x300x400 Generalnie oni mają świetne produkty w doskonałych cenach i w dodatku nie ma najmniejszego problemu z dostawą ;) można zamawiać przez internet i długo się nie czeka, wchodź i kupuj :P warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jurektrybula
Witam. Wykonuję przeprowadzki głównie w Warszawie i Lublinie. Jeżeli takie jest życzenie klienta, kilka dni przed przeprowadzką przywożę taśmę i kartony. Udzielam wskazówek co i jak pakować. Po przeprowadzce kartony odbieram, daję dostatecznie dużo czasu na rozpakowanie i zagospodarowanie się/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeprowadzkę mam już na szczęście za sobą ale mogę polecić hurtownię kartonów http://i-kartony.pl/2-kartony-klapowe, gdzie mają spory wybór nie tylko dużych pudeł kartonowych ale też i mniejszych. Zamawiałam a na drugi dzień już miałam kartony u siebie w domu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem.... Nie możesz kupić paru pudeł w castoramie? Są wytrzymałe i łatwe do przenoszenia. I nie są jakieś mega drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł z Warszawy
Kurcze, ja też się dziwię skąd taki problem z pudełkami?! Faktycznie mozna pochodzić po marketach, ale to trochę zachodu a przecież wystarczy zajrzeć do internetu - jest tyle sklepów i hurtowni opakowań kartonowych, że aż nie wiadomo na którą się zdecydować:). Pierwszy przykład z brzegu to http://kupkartony.pl - bez wychodzenia z domu dzisiaj zamawiasz a na jutro masz kartony i to nie takie, jakie akurat udało się zdobyć z odrzutu w markecie, tylko wybierasz sobie jakie chcesz rozmiary. Od razu możesz sobie dokupić taśmy do zaklejania tych pudeł a wszystko dowiezie kurier i dostarczy pod same drzwi. Jak dla mnie sprzedaż internetowa to jeden z lepszych wynalazków i naprawdę warto z niego korzystać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu szukać kartonów, większość firm daje własne, np. Japa z Warszawy. Dla mnie to standard w tego typu usługach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja załatwiłem sprawę w inny sposób i udało mi się zdobyć pudła kartonowe, co prawda tylko kilka, ale duże i za darmo:). Zadzwoniłem do producenta kartonów http://www.igopak.com.pl i grzecznie:) zapytałem czy nie mają jakichś pudełek np. drugiego gatunku czy coś w tym stylu. Miła Pani powiedziała, że mają jakąś nadwyżkę magazynową i bez problemu kilka pudeł może mi dać tylko muszę sobie po nie przyjechać - tak też zrobiłem i się udało:). Czasem warto w ten sposób spróbować bo jak się dowiedziałem w tej firmie, wielu producentów opakowań po prostu zdaje na makulaturę takie nadwyżki, żeby nie zalegały na magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×