Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Skąd faceci wiedzą, że jestem dziewicą?

Polecane posty

Gość gość

Mój kolega coś kiedyś zaczął gadać o tym, kiedy stracił prawictwo. i dodał 'dziewico'. Inny, tym razem facet, z którym się spotykałam był wręcz pewny, że nią jestem. Jak wy to rozpoznajecie? Jestem normalną dziewczyną, czasem trochę wycofaną, ale nie wstydliwą i potrafię sama gadać na różne tematy..erotyczne też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inaczej śmierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam śmierdzę. raczej wyglądam tam , że żaden nie uwierzy by mnie jakiś chłopak chciał rozdziewiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, jaki podszyw :D taa, może wydzielam inne feromony, albo coś. Albo roztaczam aurę niewinności (kiedyś jakaś koleżanka sie śmiała, że niewinnie wyglądam, a jestem od cholery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie poznają jakbyś teraz straciła to dalej by tak myśleli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat? Bo jeśli 17 to nic dziwnego, ze mogą mysleć ze jesteś dziewica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22. Więc nie tak mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jesteś jedyna w swoim wieku dziewicą. poczekaj jeszcze kilka lat i do księgi Ginesa Cię wpiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, bo mam koleżanki, co też są. Macie jakieś chore postrzeganie świata wiecie, jakbym była jakaś gruba czy nieładna.. ale wyglądam całkiem w porządku, dbam o siebie, ładnie i kobieco się ubieram, lubię obcasy. Nie czaję, czemu aż tak to czują..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś naprawdę wierząca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w ogóle wierząca! Po prostu nie było okazji :) (były coś chciał, ale zanim zdążyłam się zdecydować, to zerwałam z nim). Do seksu też trzeba mieć kogoś odpowiedniego, nigdy nie kręciło mnie pójście do wyra z byle kim, choć w one love też nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko masz bardzo fajne podejście ;) i masz rację, jest wiele dziewic w Twoim wieku :D znam sama kilka i to są fajne kobietki, atrakcyjne i zadbane, a że są dziewicami bo zwyczajnie nie poznały nikogo na tyle fajnego, żeby iśc z nim do łóżka.. a sex z byle kim też nie wchodzi w rachubę :D ja też byłam długo dziewicą, a pasztetem nie jestem, wręcz przeciwnie zawsze miałam wokół siebie wianuszek facetów. Ale długo nie mogłam poznać nikogo, kto by pasował do mnie w 100% i z kim wiedziałabym, że będę dłuuugo szczęśliwa. A jakoś nie odpowiada mi bycie w zwiazku tylko po to, żeby nie być samą z byle kim, byle jak... czasem lepiej poczekać na kogoś naprawdę fajnego, niż być z pierwszym lepszym i przez to przegapić szansę na naprawdę fajny związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam właśnie koleżanki ze studiów, które też są, jedna jest uznawana wręcz za piękność. Dziwi mnie podejście typu 'dziewice wyginęły jak dinozaury', Ci ludzie chyba nie wiedzą, co piszą ;). No widzisz, zaczekałaś i się opłaciło :) ja też mam nadzieję poznać kogoś świetnego, z kim seks będzie obłędem ;) (w zasadzie to mam kogoś na oku, ale poczekamy, zobaczymy, co z tego będzie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuja ze z byle kim ie pojdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce dziewice, daj gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo gdy laska coś kombinuje i nie chce iść do łóżka, to wiadomo że dziewica. Nie dziewica, to sama ciągnie faceta do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×