Odpowiedz na ten temat

Skąd wziąć pilnie pieniądze?

• gość 2013.07.12 [16:31]
    Witam,
    przedstawię swoją sytuację. Pilnie potrzebuję na dzisiaj pieniadzy. 100-200zł. Nie wiem juz co mam robic. Wystawiłam ubrania na gumtree. Nie mam złota żeby je sprzedać, nie mam telefonu, który mogłabym sprszedać, bo mam starego grata.
    To jest tak wyjątkowa sytuacja, że nie wiem juz co moge robic.
    Byliscie kiedyś w takiej sytuacji? Co wtedy zrobiliście?
    Proszę, napiszcie coś bo zaraz zwariuję. Chcę dodać, że mam ciężka sytuację finansową, ale znalazłam pracę, będę pracowała od poniedziałku, wypłaty codzienne, ale te pieniądze muszę mieć na dzisiaj smutas.gif
  • gość 2013.07.12 [16:32]
    mozesz podac gg?
  • gość 2013.07.12 [16:34]
    a na co tak
    bardzo potrzebujesz?
    nie może to
    zaczekac?
  • gość 2013.07.12 [16:35]
    Na domestos bo moj kibel syfem zarasta smutas.gif
  • gość 2013.07.12 [16:36]
    też tak miałam, tyle że mam spoko szefową i jak potrzebowałam 500 zł to poprosiłam ją o te pieniądze i w ratach jej oddaję co miesiąc, sama zaproponowała raty, abym tego nie odczuła. Może to głupie, ale może provident. Wiem że tomasakra, ale z drugiej stroy rozumiem ludzi którym grunt pod nogami się pali..
  • gość 2013.07.12 [16:38]
    jak masz ładna c*pkę to możesz zarobić c*pką
  • gość 2013.07.12 [16:38]
    Nie mam gg.
    Aj, ciężka sytuacja. mogę napisac na maila jak podacie, nie chce pisać o tym publicznie.
  • Szanowny Pan Staszek 2013.07.12 [16:41]
    Pierwsza pożyczka na vivus.pl jest darmowa, oddasz jak dostaniesz wypłatę usmiech.gif
  • gość 2013.07.12 [16:41]
    Provident mi nie da kasy, juz tam próbowałam. Pracę zaczynam więc szefowa nie da mi na pewno, bo tak naprawdę mnie nie zna i trochę głupio wyglądałby start w nowej pracy
  • gość 2013.07.12 [16:44]
    A dlaczego ci nie da??? trzeba było ściemniać że pracujesz tylko na czarno czy coś...
  • gość 2013.07.12 [16:47]
    Kiedyś wyrobiłam karte kredytową i jej systematycznie nie spłacałam. Błędy młodości ale dane w systemie zostaja....
    tragedia...
    Żebym miała chociaz coś pod zastaw...
  • gość 2013.07.12 [16:51]
    No nie wiem co ci doradzić... naprawdę współczuje bo też bywałam w takich sytuacjach... A rodzina, znajomi, ktokolwiek??? Nikt ci nie pożyczy na te kilka dni???
  • gość 2013.07.12 [16:53]
    Nie. Dzisiaj jak do 21 nie zapłace za mieszkanie wyrzucą mnie. Rodzice dali mi kase ale musialam spłacić mandat i inne swoje zadłużenia.
    W tych czasach nie można na nikogo liczyć niestety
  • Bolek Zdun 2013.07.12 [16:55]
    czy skupują jeszcze włosy jak przed II W.Ś. ?
  • polecam ci stronę 2013.07.12 [17:02]
    a oni sprawdzają czynię masz długów- czy jesteś wypłacalna.
    jeśli widniejesz na liście dłużników to nie dostaniesz
  • gość 2013.07.12 [17:04]
    Właśnie byłam na tym vivusie, ale dopiero jutro będe miała decyzje !!!
    Bo w pn będę miała na 1000% pieniądze i myslałam że wtedy zapłacę.
    Ale tu nie chodzi o termin.Co co za mniezapłacici musza coś tam opłacić i nie musze im teraz wpłacać całej kwoty, wystarczy 100-200zł, bo ini musza za coś zapłacić, a jak tego nie zrobia to będą mieli gigantyczne problemy smutas.gif
  • gość 2013.07.12 [17:04]
    A doskonale rozumiem,jeśli chodzi o mieszkanie, bo ja właśnie miałam to samo.... Naprawdę nie wiem co doradzić. Ja na twoim miejscu nie zapłaciłabym tego mandatu, za to nie zamykają, a zawsze mogłaś to uregulować jak staniesz na nogi.
  • nie mozesz pozyczyc od kolezan 2013.07.12 [17:05]
    ki czy ciotki, wujka albo poprosić wynajmującego o rozlozenie na raty (powiedz, ze spozniaja Ci się z wyplata i ze przeprasza, ale czy koncowke możesz oddac z nastepna oplata)
  • gość 2013.07.12 [17:06]
    Mandat musiałam bo przychodziły mi już takie pisma z sądu, że każdy dzien zwłoki to 5 zł odsetek.
  • gość 2013.07.12 [17:07]
    Jeju, a za co ten mandat???
  • gość 2013.07.12 [17:08]
    nikt niby nie ma. Ciotka nie pracuje. Ja mam tylko rate zapłacić, nie całość. Tylko na tyle sie zgodzili.
  • nie mozesz pozyczyc od kolezan 2013.07.12 [17:08]
    A rodzeństwo, ktoś bliski, nawet może kolega? np. po 50zl od 2 osob
  • gość 2013.07.12 [17:10]
    kochani, pytałam wszystkich. Gdyby mi pozyczyli nie byłoby tego tematu. Każdy ma jakąś głupia wymówkę, a to spóźniona wypłata, a to przelew nie na to konto itp.
  • gość 2013.07.12 [17:10]
    no ale jak rodzicom przedstawiłabyś w jakiej sytuacji jesteś to może by pogadali ale pomogliby???
  • gość 2013.07.12 [17:12]
    może łatwo to napisac ale nie maja. mam jeszcze 3 rodzeństwa, mama nie pracuje
  • gość 2013.10.14 [15:21]
    jeśli masz komputer to polecam: http://kasanajuz.pl.tl/ tylko tu pieniążki przychodzą po około 2 tygodniach ale naprawde fajne sumy i mozna się podnieśćoczko.gif
  • gość 2014.05.08 [15:01]
    Czy jesteśczłowiekiem biznesu czy kobieta ? Jesteś w chaosie finansowym lub potrzebujesz funduszy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej ? Pożyczki zapłacić swój dług lub zapłacić rachunki lub rozpocząć miły biznesu ? Czy masz niską ocenę kredytową i jesteś trudno jest uzyskać kredyt kapitału z lokalnych banków / innych instytucji finansowych ? Potrzebujesz kredytu lub finansowania z jakiejkolwiek przyczyny , takie jak :
    () Osobiste Loan , rozszerzenie działalności ,
    ( B ) Business Start -up , Edukacja ,
    ( C ) Konsolidacji zadłużenia ,
    ( D ) Hard Money Pożyczki ,
    Oferujemy pożyczki na niskim oprocentowaniu w wysokości 2% i zabezpieczony i nie zabezpieczenia , oferujemy pożyczki osobiste , pożyczki konsolidacji zadłużenia , fundusze kapitału podwyższonego ryzyka , pożyczki biznesowe, pożyczki edukacji, hipoteki lub kredytu bez podania przyczyny. " Jednakże , nasza metoda pozwala na określenie kwoty kredytu i czas trwania wymagany możesz sobie na to pozwolić , daje realną szansę na zdobycie środków potrzebnych Prosimy o kontakt na więcej informacji przez e-mail: richardloanbuz@gmail. com
  • Maurice finance 2014.08.24 [16:15]
    Witaj,
    Jestem Pan Maurice certyfikowane, renomowanych, uzasadnione i akredytowanych pieniędzy kredytodawcy. Pożyczę pieniądze do ludzi potrzebujących pomocy finansowej. Czy masz złych kredytów lub jesteś w potrzebie pieniędzy, aby zapłacić rachunki? Chcę używać tego medium poinformować, że czynią rzetelną pomoc beneficjenta, jak będzie nam miło zaoferować Państwu kredytu
    Kontakt email: mauricefinance@hotm ail.com
  • gość 2014.08.24 [16:21]
    a ten, komu masz zapłacić nie potrzebuje, żeby u niego popracować? Za pracą się chodzi-nie chce ci dowalać, tylko zainspirowac, bo wiem co to znaczy nie miec pieniedzy
  • gość 2014.08.24 [17:29]
    sprawdź datę postu
  • Elliza Powell 2014.08.28 [11:44]
    Witamy
    Jesteś w trudnej sytuacji finansowej, czy też potrzebuje pożyczki na spłatę kredytu biznesowe w celu zapłaty opłaty lub zapłacić rachunki, pożyczki na sfinansowanie swojego wykształcenia? Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczki na bardzo niskim oprocentowaniu w wysokości 2%, prosimy o kontakt z nami, a otrzymasz bez marnowania czasu.
    Z poważaniem,
    MR ELLIZA
    E-MAIL: ellizafinance@yahoo.co m

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...