Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce mi się palić aaaaaaaaa

skręty z herbaty - czy ktoś palił, czy to sie da palic?

Polecane posty

Gość chce mi się palić aaaaaaaaa

chce mi sie palic a nie mam papierosow i zastanawiam sie nad herbatom, co o tym myslicie? palil ktos? nie otruje sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi się palić aaaaaaaaa
to co da sie palic? majeranek? pietruszkę? coś z rośli dostepych w kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu dać w papę
kiedys palilam herbate w papierze toaletowym nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej od ..
nie możesz po prostu kupic sobie fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu dać w papę
to zapal se jakies ziola z kuchnia a nie marudz chcesz dostac w pape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi się palić aaaaaaaaa
no ale jakie ziola? co by sie nadawalo do palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce mi się palić aaaaaaaaa
idz do sklepu... super... 90 minut w jedną strone jak nic na piechotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu dać w papę
to masz problem lepiej idz spac bo i tak dostanieszw papę :d a o paleniu zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłam raz, za bletkę posłużył mi papier śniadaniowy, OHYDA :O Ale byłam na mega głodzie tytoniowym i musiałam coś zapalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej od ..
to gdzie ty gościu mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany...o czym Wy w ogóle mówicie:D:D:D:D Może idźcie do jakiegoś rolnika, da Wam siana, słomy, albo narwijcie trawy i zawińcie w kartki z zeszytu.... Rzućcie to świństwo;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asferg
najlepiej wez kartke z bloku technicznego wytnij na wysokosc normalnej fajkii i daj zeby była troche szeroka tak kartka do skreta 5,6 cm zwijasz nie za mocno i nie za lekko smarujesz klejem 3 cm skreta zawijasz sklejasz jeszcze dajesz filter jak nie masz zastap 2 kulkami kartki ale nie za duze zeby polowa skreta wolna sypiesz herbate owocowa podpalasz az zeby byl ogien 3,4 cm wikesz gasisz i pociagasz filter jest potrzebny zeby herbata do ryja ci nie leciała pozdro sorry ze takie dlugie i z błedami ja 9 skretow zrobilem w 15, 20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyznam się że próbowałam
Z perspektywy uważam, że to było głupie, ale byłam wtedy dość zdesperowana. W sklepach z ziołami są czasem takie gotowe papierosy herbaciane. Można spalić, ale nie działa to tak jak papieros. Równie dobrze możesz wsadzić w zęby kciuk. Wtedy uświadomiłam sobie, że jestem uzależniona od nikotyny i nie ma to związku z trzymaniem papierosa, dymem, zapachem, wdychaniem itp. Nie ma nikotyny - nie ma frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xataM
może gałka muszkatołowa, ale ona ma właściwości narkotyczne i chyba jej sie nie pali tylko wciąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xataM
tak poza tym ja czasem palę paluszki (takie zwykłe solone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xataM
"asferg bartez1216@tlen.pl'; najlepiej wez kartke z bloku technicznego wytnij na wysokosc normalnej fajkii i daj zeby była troche szeroka tak kartka do skreta 5,6 cm zwijasz nie za mocno i nie za lekko smarujesz klejem 3 cm skreta zawijasz sklejasz jeszcze dajesz filter jak nie masz zastap 2 kulkami kartki ale nie za duze zeby polowa skreta wolna sypiesz herbate owocowa podpalasz az zeby byl ogien 3,4 cm wikesz gasisz i pociagasz filter jest potrzebny zeby herbata do ryja ci nie leciała pozdro sorry ze takie dlugie i z błedami ja 9 skretow zrobilem w 15, 20 min" hahah to widze że pełen profesjonalizm, nawet sklejasz boki.. nie ma to jak wdychać palący sie klej, to już wole wąchać z prosto z tubki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati168
WIESZ JA ROBIEM BLANTY TO JAK PAPIEROS ALE NIC NIECZUC DA SIĘ TYM ZACIĄGNĄĆ ALE TO I TAK BEZ SENSU BO NIC NIE CZUC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz,nie pal!
Będziesz haftował dalej jak widzisz.Przecież to można zejśc od tego! Nie masz to nie pal wcale! Nigdy nie dopuszczałem takiej myśli do siebie żeby używać środki zastępcze.Nie palę papierosów dwa lata,a paliłem ćwierć wieku i jakoś żyję.Może nadarzyła się okazja żebyś dzis właśnie rzucił palenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikaZbulika
tak sie oburzacie na temat GMO a sami sie trujecie wdychajac te świnstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemur3423525
cześć ja polecam palić kalafior.dobra faza po nim jest najpierw trzeba blenderem go zmixować potem dodać soli wsadzić w kartke papieru zwinąć oklepić taśmą i dodać trochę kropelki żeby to się trzymało potem musicie sobie kupić kuchenkę gazową odpalić i jarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio paliłem i do jednego dodałem olejek waniliowy a dzś robię fajke wodną do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×