Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartoszek3535

Słaby wzwód co robić

Polecane posty

Gość Bartoszek3535

Mam 35 lat i bardzo atrakcyjna kobietę wypisz wymaluj z teledysku.... nie jestem z tych co go namawiać trzeba na sex ale od jakiegoś czasu nie mogę utrzymać wzwodu bez napiecia się.... nawet jak moja kobieta wskoczy do łóżka w bardzo podniecającej bieliźnie.... Czy to już starość czy impotencja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze to , że dzieczyna zaczyna się denerwować i coś gada, jej nie pociągam..... no to co mam jej powiedzieć że nie domagam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarmos wacka aż posłuszny będzie. Kup witaminy dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też o tym myslalem ...może to sprawa okresowa... mam dość stresująca prace ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmien agencje :D 35 lat to twardy jest jak stal matole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaką agencje? debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ci chyba pozazdroscił dziewczyny i dla tego o szmaceniu się w agencji pisze bo sam pewnie tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś swoją kobietę by zrobiła ci kupę np. na brzuch albo tors. Co byście nie mówili, kał kobiecy jest dla faceta najsilniejszym z możliwych afrodyzjakiem. Nawet permanentny impotent odzyskuje wigor kiedy bodźcem jest damska kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwali się fanatycy koprofagii ....wez nie słuchaj debili tak jak ktos napisał kup sobię jakies suplementy i odpocznij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś debilem wyzywając ludzi mądrzejszych od siebie. A na pewno bardziej doświadczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no no juz się tak nie denerwuj kolego ... jak chodzisz do agencji to powodzenia :) i za 3 mc zro badania w kierunku wiadomej choroby :* Mój znajomy sie tak zabawiał i ma co chciał :) bo nie lubił w gumeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do agjencji chodzą na 100% doświadczeni ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne witaminy te z reklam nie pomogą, żadne permeny itp. Jest to kasa wywalona w błoto. Jeśli miałeś z tym problem to przy tej dziewczynie już sobie sam nie dasz rady, będzie blokada psychiczna że znowu zawiedziesz i klapa, nawet jak jesteś zupełnie zdrowy. Wyjście jest bardzo proste, idziesz do lekarza, takiego od zwykłego kontaktu i prosisz o lek na poprawę męskości. Zasugeruj mu sildenafil (to samo co wiagra czy maxigra ale duuużo tańsze - 35-40 zł za 4 tabsy 100 mg). Pół tabletki pół godziny przed. Nie tylko będziesz miał wzwód jak 18 latek, przeżycia z seksu będą o wiele mocniejsze, po prostu inna jakość. Tylko uważaj bo można się uzależnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś sobie łyknij ta tabletkę http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-3-opakowania/9418 - jest to ziołowy odpowiednik viagry i będziesz miał wzwód jak byk bez napinania. Twoja dziewczyna przestanie ci truć że jest nie atrakcyjna jak zobaczy efekt. Wiadomo nic nie zastapi odpoczynku na ale jak masz taką podbramkowa sytuację to działaj .... ja to próbowałem na wa wakacjach i moje dziewczyna mówi że " a czemu nie jest tak jak na wakacjach".... wiec chyba musze domówić z 3 pak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no ale ten sildenafil jest bardzo mocny z tego co słyszałem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech jedzie na urlop :) lepiej A co ty masz za prace ??? ze tak się sztresujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano to szacun.. no to się nie dziwie... no ale z jednej strony się kobiecie nie dziwie sama bym chciała żeby taki policjant do mnie przyszedł i częściowo nie zdejmował munduru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czasem tak robimy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można spróbować z jakimiś tabsami na potencję słyszałem że jest dobry White Horse. W te na recepte nie ma co sie pakować bo jak sam ktos powiedział uzależnia a u ciebie to chyba przejsciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki 18latek! 35 to nie ma prawa wiednac choćby był zajechany i niewyspany przez 3 dni i 3 noce! Najwyraźniej ten pasztecik nie jest podniecajacy :* teledysk był z rolnik szuka żony hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jak bys ją zobaczył to by ci rura zmiękła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takie bolączki polecam suplement LONG MEN kupiony w sklepie w zaufaniu .pl. Bardzo mi pomaga i moja dziewczyna jest zadowolona kiedy go biorę bo wie że 2 stosunek jest na horyzoncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również, dlatego jak szukałem tego rodzaju środka to szukałem jako kryterium - legalnośc. W końcu po tym co się naczytale,m to wybrąłem IQman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym polecił IQman, mi ten środek bardzo pomógł.Obecnie nie mam już najmniejszych problemów w tym zakresie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IQMAN tabletki mega skuteczne.Po trzech miesiącach stosowania znacznie wydłuża sie czas stosunku.Mój facet nie kończy już po 10 minutach teraz możemy kochać się naprawdę długo.Żaden wstyd je brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałem IQman i moim zdaniem parząc na efekt i zadowolenie żony, to dzisiaj nie ma po prostu lepszego środka działającego w tym zakresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero co zamówiełem IQman nie mniej jak u mnie będzie efekt w 50% taki ojakim piszecie, to będzie dla mnie wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×