Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fhu

Śląskie biuro rachunkowe

Polecane posty

Gość fhu

ktoś jakieś poleci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w jakim mieście kotku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie ceny maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzz wystarczy wejsc i zobaczyc ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też prowadzę działalność na Śląsku, koleżanka poleciła mi skorzystania z usługi księgowości online, dzwoniłam już do biura in-nova, które mi polecono, niby jestem zadowolona z oferty jaką mi dali ale jakoś boję się podjąć decyzję, wiecie coś może na ich temat??? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku znam solidne biuro rachunkowe w Gliwicach: www.biurorachunkowe-gliwice.com.pl Od czasu rozpoczęcia naszej współpracy, sprawy rachunkowe i podatkowe mojej firmy są prowadzone sprawnie i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAroliszcz
dla mnie lokalizacja nie gra roli bo korzystam z biura rachunkowego online - wszystko załatwiam zdalnie a dokumenty wysyłam pocztą do mojej księgowej Ilony ;) (pozdrawiam business-tax!!) pełna profeska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Haania
w zależności jaka to firma warto rozważyć czy nie opłaca się oszczędzić i skorzystać z opcji samodzielnego księgowania? Jest kilka fajnych firm dostarczających takie programy i samemu p przy jednoosobowej działalności mozna to zrobić dobrze. Tu macie fajne porównanie ( http://gus-pkd.pl/porownanie-ksiegowosci-internetowej-online-wfirma-pl-czy-ifirma-pl/ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Śląsku śmiało możesz wybrać moje sprawdzone biuro w Gliwicach www.biurorachunkowe-gliwice.com.pl już od dłuższego prowadzą sprawy rachunkowe mojej firmy. wszystko jest wykonane sprawnie i terminowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszego od tego nie znajdziesz www.plus.katowice.pl. Pracuje tam kompetentna, rzetelna kadra. Wiem, bo już od jakiegoś czasu prowadzą rachunkowość mojej firmy i jestem bardzo zadowolona z ich obsługi. Wszystko jest zawsze wykonane w terminie, dopilnowane są wszelkie szczegóły zleceń. To biuro naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opak8
My korzystamy z biura w Częstochowie: http://wiatrowscy.com.pl W każdej sytuacji możemy zwrócić się o pomoc do księgowej. Podatki dostajemy na czas, sprawy z Urzędami i ZUSem są wyjaśniane na bieżąco. Generalnie jesteśmy zadowoleni z obsługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Ci na dolnym Śląsku we Wrocławiu biuro www.biuro-wroclaw.pl. Bardzo fajna obsługa, świetne usługi online dzieki którym nie tracisz czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazja4309
Wiele jest takich biur rachunkowym na śląsku, wszystko zależy gdzie Ci jest bliżej pomyśl o biurze rachunkowym także http://superksiegi.pl/ , gdzie tak naprawdę możesz od czasu do czasu tylko jeździć a tak to wszystko załatwiać zdalnie. Otwarci są na propozycje różnego rodzaju i pomagają w różnych działaniach. Firma dzięki nim jest odpowiednio prowadzona z dokładnością. Na rynku są już od 2006 roku, a więc mają bardzo duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forumowicz2015
Poszukaj na Śląsku księgowej z doświadczeniem i najlepiej poszukaj www.sumiennyksiegowy.pl/przemysl / napewno znajdziesz ksiegową dla siebie i będziesz zadowlona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadek Winar
Witam, początkowo też miałem takie obawy, jednakże rozwiałem je zaraz po rozpoczęciu współpracy. Niech się Pani nie obawia. In-nova jest firmą o której złego słowa nie powiem. Serdecznie Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaneska
W Gliwicach korzystam z usług http://biuro-rachunkowo-podatkowe.pl/ nie zawiodłam się nigdy, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Najlepsze biuro rachunkowe z jakiego usług korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenka_ka
Jak na śląsku to Kasprzyk&Niziołek. Współpracujemy ze sobą od paru miesięcy. Właściwi ludzie na właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również korzystam z Biura rachunkowego IN-NOVA, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×