Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Słowa kumpla mojego faceta

Polecane posty

Gość gość

Powiedzial do mnie "musisz być dla niego twarda" Jak myślicie, co to znaczy, jak jego zdaniem powinnam się zachowywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bdsm na imadle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśle że są dwa znaczenia tego słowa. Musisz być dla niego twarda- 1. Ponieważ miał lub ma ciężko w życiu i potrzebuje w kobiecie podpory albo po prostu jest mazgajem. 2. Jest typem faceta który lubi rozkochiwać w sobie dziewczyny, przelecieć i zostawić. I możliwie że tak tobie powiedział żebyś za szybko nie oddała mu swojego serca, żeby powalczył i zaczął Cię szanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki :) 1. Mial ciężko w życiu, matka ma go średnio w poważaniu, w ogóle rodzice po rozwodzie, duzo starć z prawen, no i jego byla, duzo oszustw, ma córkę... 2. Wydaje mi się, ze on się tak zgrywa, ze panienki, la la, a tak naprawde ciężko byloby mu kogoś "wyrwać", chyba wbrew pozorom jest uczuciowy, no i z wyglądu to nie jest taki, co może kazda wziac kiedy chce. Nie wiem... Jestesmy razem ponad pól roku, znamy sie dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, masz nie być przy nim sobą, nie okazuj słabości, traktuj go z pogardą, bo każdy facet tylko taką kobietę szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie bez sensu jest być w związku i traktować kogoś z pogardą. to niszczenie psychiczne drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno jego kolega nie poradziłby tobie abyś traktowała go z pogardą..... Możliwe że chodzi o to żebyś go wspierała i była dla niego podporą. Z badań wynika że kobiety są mocniejsze psychicznie i lepiej przezywają sytuacje stresowe. Sama z doświadczenia o tym się przekonałam. Więc myślę że o to chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za radę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×