Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsłow

słowianin fnw

Polecane posty

Gość gośćsłow

słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest przejęty sobą, nadęty dureń. Jego oddziaływanie jest bliskie zeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To typowy psychol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychol, to za duże słowo. To zaburzony, zakompleksiony palant, który na forum pompuje sobie ego. Przeczytał kilka artykułów na Wikipedii, może jakąś książkę i mu się wydaje, że rozumie świat i sięgnął wyżyn mądrości. Żenujący dureń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćslow dziś słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola. Hejtować go. Niech znika z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żenująca jest krytyka mądrych rzeczy. Przypominasz mi gościu tępych chłopów z epoki renesansu - jak im puścili Bacha to zaczęli marudzić, jak im puścili prostą muzyczkę z knajp to byli zadowoleni. No cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziałbym, że on jest gorszy od tego kretyna Przemka. Gorszy, bo Przemek nie udaje kogoś, kim nie jest, wręcz podkreśla, jaki jest popieprzony. Kiedyś tacy ludzie, albo siedzieli w domu i nie wychodzili. Albo wychodzili i wygłaszali te swoje wyjęte z chorej głowy wizje, na skwerach, rynkach, w lokalach publicznych. Teraz każdy może skorzystać z forum i eksponować swoją niewiedzę, głupotę i chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćslow dziś słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola. Hejtować go. Niech znika z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw dziś Żenująca jest krytyka mądrych rzeczy. Przypominasz mi gościu tępych chłopów z epoki renesansu - jak im puścili Bacha to zaczęli marudzić, jak im puścili prostą muzyczkę z knajp to byli zadowoleni. No cóż. x Mówiłem, że ledwo coś tam przeczytał i gófno wie? :D Niby jak mogli "puszczać" chłopom z "epoki renesansu", Bacha, jak on jeszcze wtedy nie żył? No jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćslow dziś słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola. Hejtować go. Niech znika z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I niby z czego, "puszczaliby", tym "chłopom z epoki renesansu", muzykę Bacha? Ja się pytam gniocie tępy, z czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z radia debilu, a z czego? A dlaczego jestem chory, nawet nie potrafisz uzasadnić tępy gniocie bo wiesz że pisze prawdę i nie masz jaj aby się z nią pogodzić. Nie jesteś mężczyzną tylko kuropatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćslow dziś słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola. Hejtować go. Niech znika z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stąd nie zniknę ale ty tak moherku bo już przegrałeś. Zrób siku i idź spać bo nie to forum dla kobiet a nie dla mężczyzn ty tępaku. Tu mają zostać sami mądrzy ludzie nie moherki z umysłem serdelki :D :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćslow dziś słowianin fnw : -nawołuje do nienawiści -obraża uczucia religijne -promuje zło Usunąć profil zwyrola. Hejtować go. Niech znika z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw dziś Z radia debilu, a z czego? A dlaczego jestem chory, nawet nie potrafisz uzasadnić tępy gniocie bo wiesz że pisze prawdę i nie masz jaj aby się z nią pogodzić. Nie jesteś mężczyzną tylko kuropatwą. x Niby jak mogli "puszczać tępym chłopom z epoki renesansu" Bacha z radia? Przecież: a/ radio wynaleziono na przełomie XIX i XX wieku rozgłośnie radiowe upowszechniły się w latach 20 b/ J.S. Bach był kompozytorem epoki BAROKU i każdy, kto ma jakie takie pojęcie o historii i muzyce, ZNA TEN FAKT c/ RENESANS trwał od schyłku średniowiecza do BAROKU właśnie daty końca RENESANSU są umowne (1600, lub nawet koniec wojny trzydziestoletniej) ale w żaden sposób nie zawierają w sobie życia Bacha, którego muzyka, nie była już z pewnością renesansowa DOUCZ SIĘ MATOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejtować Słowianin fnw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak durny, bez polotu, że epitety, którymi jest obsypywany, powtarza, bo sam nie ma własnych pomysłów, TĘPY GNIOT :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz ale ja myślałem że renesans był po baroku. Nie każdy jest dobry z historii, nie każdy musi wiedzieć na czym polega fotosynteza czy znać oksymorony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TĘPY GNIOT to moim zdaniem ktoś kto wierzy w wymyślone postacie z książek przez ludzi - czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TĘPY GNIOT to moim zdaniem ktoś kto wierzy w wymyślone postacie z książek przez ludzi - czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słowianin fnw dziś Wybacz ale ja myślałem że renesans był po baroku. Nie każdy jest dobry z historii, nie każdy musi wiedzieć na czym polega fotosynteza czy znać oksymorony. Kocham kafe. x :D:D:D:D:D:D Dla mnie jesteś niedouczonym pyskaczem :D Znajomość kolejności epok, to nie jest żadna wiedza. To podstawa, by w ogóle rozumieć historię Europy, białego człowieka, kultury, którą dziś mamy. Ja wiem co to jest fotosynteza i jak działa zderzacz hadronów (oczywiście na poziomie popularnym). Nie wspominając o oksymoronach :D Ty wypowiadasz z nieprawdopodobnym zadęciem, swoje "przemyślenia", jednocześnie waląc elementarne błędy i to nie pierwszy raz. Po prostu jesteś NIEDOUCZONY i to straszliwie niedouczony. Im mniej wiesz, tym bardziej jesteś przekonany o swojej omnipotencji. Dokładnie odwrotnie do Sokratesa :D Mędrcy widzą jakim są prochem, pomimo swojej mądrości. Głupcy mają siebie za tytanów. I TY jesteś właśnie przykładem takiej pchły, która skacze i myśli (myśli? :D) że jest potęgą :D I jeszcze to "wybacz" :D Nie popłacz się, tylko zacznij się edukować, dla własnej satysfakcji. Przeczytasz kilkadziesiąt książek, to się dowiesz, jak mało wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie wiem wszystkiego i jestem niedouczony ale w jednym z całą pewnością mam rację. To jest to zdanie: TĘPY GNIOT to moim zdaniem ktoś kto wierzy w wymyślone postacie z książek przez ludzi - czyż nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×