Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daria01

Ślub cywilny; pytania

Polecane posty

Cześć wszystkim! Za niedługo wybieram się jako gość na ślub cywilny, po którym w restauracji będzie obiad. Mam kilka pytań; 1. Jaką sukienkę wybrać? Wiem, że panna młoda nie będzie mieć typowej białej sukni tylko "jakąś" z butiku/sieciówki. Z pewnością panna młoda wybierze piękną i elegancką sukienkę, jednak nie chciałabym przez przypadek jej przyćmić, bo to jej ważny dzień, a ja nie chcę wyróżniać się z tłumu:) 2. Jak mam się tam zachować? Mam przynieść bukiet kwiatów albo coś innego? Wybaczcie, to mój pierwszy ślub cywilny i jeszcze nie do końca ogarniam to wszystko:) 3. Ogólnie prosiłabym o opis jak to mniej więcej wygląda. Jak, jako gość, mam się zachować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo masz się zachować jak na kościelnym z obiadem zamiast wesela. Żadne różnica. Załóż sukienkę jaką chcesz, kup prezent albo daj do koperty, kwiaty jeśli masz ochotę i tyle. Ślub cywilny od kościelnego różni się tylko tym, że jest krótszy o połowę i nie w kościele. Nie zachowuj się jak dzikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym założyła jakąś jednolitą, prostą sukienkę, na pewno nie w odcieniach beżu, bieli czy pastelowych. Kupiłabym na twoim miejscu kwiaty w http://kwiaciarniasonia.com/ i wręczyła razem z prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×