Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smart Home Energy

Polecane posty

Gość gość
Witam, również zainteresowałam się tym Smart Home i nikt nie ma z moich znajomych . Wiesz już coś na ten temat . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, w internecie same dobre opinie, brzmiące średnio wiarygodnie. Wie ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie, do jutra promocja : 2 w cenie 1 -jedyny koszt 120 zł. Dziwne ! i nic co dawałoby wiarę, że oszczędności to fakt. Raczej , myślę, że próba szybkiego zysku. Póki co "nie wchodzę" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annoluk
UWAGA! Właśnie dzisiaj odebrałam Smart Home Energy.Zamawiałam 2 w cenie 1 za 120 złotych .W paczce niestety jest ,tylko jeden :( Brak opisu w języku polskim a co do działania,to nie mogę jeszcze nic powiedzieć ale jak na razie czuje się oszukana. Brak numeru telefonu aby zadzwonić i zgłosić reklamację .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.01. była promocja do 31.01. Dziś jest promocja do 4.02, bo jest 3.02. fajne nie? Można się nie spieszyć, bo jutro pewnie będzie do 5-go ;) Annoluk, ciesz się, że chociaż 1 masz. Może się sprawdzi :) -po otrzymaniu rachunku za energię podziel się odczuciami, co? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz promocja jest do 21 lutego ;) Ciekawe jest to że mało o tym opinii w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek 1234
bajer poczytajcie bloga i przeanalizujcie fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszustwo;) dużo więcej nalicza kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po podłączeniu 2 szt do gniazdka naliczyło mi dużo więcej kw niż za dwa miesiące bez tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po podłączeniu 2 szt do gniazdka naliczyło mi dużo więcej kw niż za dwa miesiące bez tego urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety pic na wodę. Kolejne cudowne urządzenie wyciągające kasę z naiwnych. Pseudonaukowe zasady działania i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipa i naciąganie ludzi na kasę.Cwaniactwo rośnie w siłę.Lepiej kupić flaszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wydawałoby się że wszyscy chodzimy do szkoły :-) Gdyby coś takiego miało działać już dawno byłoby na rynku i w powszechnym użytkowaniu. Nie można tak łatwo we wszystko wierzyć a już z pewnością nie w to że można dużo na czymś zaoszczędzić lub dużo zarobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.electricsavingstips.com/pl/index.p hp?hidden=0 tylko zobaczcie jak poprawili PRZED: miesiąc sprzedaży 11/2013 termin płatniości 23.11.2013 TERAZ: miesiąc sprzedaży 12/2013 termin płatności 23.12.2012, BRAWO, niestety ja też kupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malg
Dzięki Wam ! Dziękuję bardzo :) na szczęście nie nabrałam się. Warto poszperać trochę w necie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  Gosia
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Kupiłam ten bubel, tak jak ktoś wspomniał bez instrukcji po polsku, nie dajcie się nabrać to nic nie działa jaką kwote płaciłam tak płacę za prąd oszustwo i tyle pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo przepraszam mam tego smart home energy od 1,5 roku i mam rachunki za prąd o połowe tansze jestem bardzo zadwolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluję zadwolona :) ja jednak wolę bezpiecznie i tanio płacić więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo łatwo i szybko instaluje się Paigo. paigo.eu, to naprawdę mocny i stabilny system- jego główna zaleta i założenie, najważniejszy nie jest design, bo to nie zagwarantuje prawidłowej pracy systemu. A system ma życie ułatwiać, tak więc w Paigo jest automatyka, bezpieczeństwo w tym kamery ip, i rozrywka czyli multimedia internet itd, stacjonarka działa jako router, a poza tym dużo dużo więcej, trzeba samemu sprawdzić na paigo.eu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×