Odpowiedz na ten temat

SMRÓD NA KORYTARZU OD SĄSIADÓW ALKOHOL

• Sasiadkanowa1 2017.07.18 [00:37]
    Witam! 3 miesiące temu po raz chyba czwarty przeprowadzilam się do innego mieszkania , na wsi . Mąż pracuje za granicą i jestem sama z małym dzieckiem od pon do piątku. Jak się przeprowadzalam to nie wiedziałam co tu się dzieje. Teraz trochę mieszkam i się boje. Na górze mieszka starsza kobieta z synem . Ten syn w dzień nie wychodzi tylko w nocy.Smród na korytarzu od nich leci , smierdzi w całym korytarzu.Babka zaczepia mnie na ogródku i mówi mi ze na drzewie siedzą potwory ludzie patrzą na nas i ze mam uciekać do domu . Ten jej syn w nocy późno idzie na podworko pod oknem robie drzewo w lato lub w piwnicy.Nie raz w nocy słyszę jak jej syn wyzywa matkę ze ma zdechnac itd. Od suki...ku..y itd. No nie wiem czy myśleć o przeprowadzce to już moja piąta będzie w ciągu 4 lat a mam 3 letnie dziecko już. Kupiliśmy nowe meble nawet tu. Jesteśmy na wynajmie u kogoś. Nie wiem co robić czy kupic gaz piepszowy czy uciekać.Masakra takich ludzi powinno się odizolować od społeczeństwa.
  • gość 2017.07.18 [00:42]
    Postaw im coś do chlania to będziesz miała spokój, polubią cię i będą ci pomocni, jak będziesz z nimi zadzierać to masz przejabane
  • gość 2017.07.18 [00:55]
    Bardzo ci współczuję,ale czy nie wedzialaś gdzie się wprowadzasz?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...