Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sasiadkanowa1

SMRÓD NA KORYTARZU OD SĄSIADÓW ALKOHOL

Polecane posty

Gość Sasiadkanowa1

Witam! 3 miesiące temu po raz chyba czwarty przeprowadzilam się do innego mieszkania , na wsi . Mąż pracuje za granicą i jestem sama z małym dzieckiem od pon do piątku. Jak się przeprowadzalam to nie wiedziałam co tu się dzieje. Teraz trochę mieszkam i się boje. Na górze mieszka starsza kobieta z synem . Ten syn w dzień nie wychodzi tylko w nocy.Smród na korytarzu od nich leci , smierdzi w całym korytarzu.Babka zaczepia mnie na ogródku i mówi mi ze na drzewie siedzą potwory ludzie patrzą na nas i ze mam uciekać do domu . Ten jej syn w nocy późno idzie na podworko pod oknem robie drzewo w lato lub w piwnicy.Nie raz w nocy słyszę jak jej syn wyzywa matkę ze ma zdechnac itd. Od suki...ku..y itd. No nie wiem czy myśleć o przeprowadzce to już moja piąta będzie w ciągu 4 lat a mam 3 letnie dziecko już. Kupiliśmy nowe meble nawet tu. Jesteśmy na wynajmie u kogoś. Nie wiem co robić czy kupic gaz piepszowy czy uciekać.Masakra takich ludzi powinno się odizolować od społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw im coś do chlania to będziesz miała spokój, polubią cię i będą ci pomocni, jak będziesz z nimi zadzierać to masz przejabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci współczuję,ale czy nie wedzialaś gdzie się wprowadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×