Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Smutna prawda o kobietach. Najlepsze powodzenie u mnie w mieście ma agresywny dr

Polecane posty

Gość gość

es z wyrokiem w zawieszeniu za pobicie. Miasto liczy około 50.000 mieszkańców. Kolesia znam z imprez z czasów szkolnych. Nie ma nawet wykształcenia średniego. Na jego profilu na facebooku 9/10 zainteresowań dotyczy napieeerdalania się po ryju. Zainteresowania typu Muay Thai, Artur Szpilka, Rydwan Wpiertolu. Koleś nawet nie jest przystojny, twarz ma taką, że odrzuciłoby każdą kobietę na kilometr, gdybym wkleił zdjęcie. Jest za to wielki i dobrze zbudowany. Jedyna jego umiejętność jest taka, że umie dobrze się bić, nie ma żadnych aspiracji w życiu, żadnych celów poza tym. Ma po prostu kilkadziesiąt solówek na koncie i większość wygranych. Jest znany z tego, że zawsze szuka pretekstu do bójek i przemocy (wiem to, bo bywałem z nim na imprezach i słyszałem też o tych, na których nie byłem), jak on gdzieś jest to ktoś musowo musi dostać wp*dol. Koleś jest głupi masakrycznie. Kiedyś machał mi z auta i przez to prawie spowodował wypadek na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie wiesz o tym, ze bogactwo zdobywalo sie kiedys sila? Koles co z toba? Ten typ to typowy samiec alfa, a taki tylko zapladnia bo jest wygrywem! Nie to co ty genetyczny lekliwy przegrywie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ma to powodzenie u kobiet, które porządny facet chciałby wziąć za żonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym mu nakładł do paszczy i rozłożył na chodniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silny facet jest w stanie obronic kobiete poprzez pobicie agresorow, lub sam jego wyglad ich odstrasza. Do tego dochodzi fakt, ze duzy agresywny dres, zawsze zabierze slabszemu jego zasoby wiec ma ich wiecej, dlatego kobiety wola agresywnych napakowanych dresow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×