Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

Smutno mi kiedy nie ma malpki na kafe

Polecane posty

Malpka nie mysl sobie, ze o Tobie nie mysle. Przysiaglem sobie, ze albo Ty albo zadna. W koncu w ktorej kobiecie bede w stanie widziec samego siebie, odezwij sie cpunko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedorobiony wypiertalaj stąd !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od zawsze bylo tak, ze sie angazowalem zakochiwalem a potem sobie kogo innego znajdywaly, bo wieksza uwage przywiazywalem do doznan w mojej glowie niz roochaniu panien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za żałosny palant :/ masakra weź leki synku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co ci ta kretynka? przecież to kompletna patologia i babochłop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyk 21 lata dziś Mow za siebie ty k****, wezme se soba noz mysliwski i ci wypruje zywcem flaki za obrazanie mojej milosci. X To są groźby karalne i na 100% zgłoszę to na policję. Będziesz miał wyrok za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz miał grzywne do zapłacenia i wyrok za groźby. Wspomnisz moje słowa i zapamiętaj je. Policja cię odnajdzie bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siebie nazywasz czlowiekiem? na wojnie z muslimami giniesz pierwszy bo twoi policjanci beda sie ukrywac albo spiertalac hehe. No ale zglaszaj sobie szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie dorwe to cie wypatroszę k/u/rwo w ryj pie/r/dolona będziesz mi pałę robił z połykiem synu największej k***y w polsce, czyli twojej matki. zerżnąłbym twoją matkę w 0dbyt mam nadzieję, że mam ciasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będzie stękała jak k***a jak będę ją ru/chał na chara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak masz ciasny, wystarczajaco ciasny zeby muslimy ci mogli zrobic tam spust :) a moja mama to nie moja sprawa,to nie jest moja rodzina odkad zmarl moj ojciec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoja matka cię osrała, krótko mówiąc hehe i dobrze zrobiła bo dla takich śzmat jak ty nie ma miejsca na tym świecie !! powinna była cię utopić jak byłeś jeszcze małym śmierdzielem to byś teraz nie pierdział gębą w tym temacie szczylu na liścia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On się w niej zakochał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety za duzo sie nasluchalem i za duzo wiem. Wychodzi na to ze moim ojcem i matka sa psychotropy ktore bralem w wieku 17 lat bo ani matka ani ojciec mnie nie chcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A chooy k***a bo mi sie nudzi. Jedyne osoby ktore od zawsze sie o mnie martwily to moja babcia (matka mamy) i jej syn (chrzestny). Matka wolala i nadal woli imprezowac z ciotka ktora jezdzi porsche i co chwile ma nowe auto a jej maz ktory pierdzi codziennie w sofe, jezdzi po calym swiecie mysli ze jest krolem zycia bo ma hajs. A mama mi zawsze mowila jak moj stary sie z niego nasmiewal, ze wiesniak hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×