Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćsenna

śniła mi się wojna atomowa bardzo realny sen

Polecane posty

Gość gośćsenna

to był okropny sen ,pamiętam wszystko,była jakaś impreza,chyba przeglad piosenki aktorskiej ,w każdym razie sporo ludzi na widowni i znani aktorzy polscy. W pewnym momencie powietrze przeciął dziwny przerazliwy syk i szybko umilkł,chwilę pózniej rozwyły sie syreny. Byłam z nastoletnim synem,nie wiem jak to sie stało ,ale razem z Królikowskim uciekliśmy do jakiegos mieszkania na poddaszu. Pozamykalismy okna ,uszczelnilismy drzwi,ale tak naprawde nie wiedzielismy na ile już jestesmy skażeni,nie mielismy zapasów wody pitnej ani żywności. Za oknami było pusto,tętniacy zyciem Kraków był zupełnie bezludny. Nie rozmawialismy ze soba ,wiedzielismy co sie stało i jakie mogą być konsekwencje,w tej ciszy wisiało niewypowiedziane pytanie "ile pożyjemy" I wtedy sie obudziłam. To najstraszniejszy i najrealniejszy sen jaki miałam od lat. Owszem śnia mi sie czasami straszne rzeczy ,ale nie są one tak realne,wszak wizja ataku nuklearnego jest w rzeczywistości o wiele bardziej realna aniżeliutknięcie w górskiej szczelinie osoby która po górach w ogóle nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdego człowieka spotka prędzej czy później taka "wojna atomowa" a jest nią dzień śmierci. Dlatego trzeba rozważyć dokładnie jaki to wszystko ma sens i w co właściwie wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie wojna atomowa,przewroty na miare orwellowskiego roku 1984, wjazd ruskich (zanim w zeszlym roku nastapila akcja na Krymie) i takie tam pier/doly snia od jakichs 10 lat srednio raz na miesiac czy dwa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy jest przegląd piosenki aktorskiej?Chodzi mi o rozpoznanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba w czerwcu i niekoniecznie w krakowie,nie wiem nigdy nie byłam ,ogladałam kilka razy w tv . Nie moge sie otrząsnąć z tego cholernego snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×