Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Muzyk 21 lata

S*******ny z isis werbuja ludzi na fb uwaga

Polecane posty

Wczoraj wyslal do mnie zapro na fb jakis typ z syryjskiej armii dzisiaj jakas laska carol, po dwoch zdaniach pyta sie mnie skad jestem a ja what you mean? R u from ISIS? I mnie bloknelo, zdjecia jakiejs laski i jeden znajomy. S*******ny, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Iść dziś na protest antyimigracyjny w Warszawie na Placu Defilad o 16.00. Zapisać się do Ruchu Narodowego i na nich głosować 25 października. Ewentualnie Korwin, nawet lepiej, bo ma większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzyk 21 lata
Samemu mozna walczyc ze skuewysynami nie trzebana nikogo glosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym schwytal ktoras z tych chorych kreatyr to chyba bym robil z nimi wszystko co mi przyjdzie na mysl. Wsadzilbym najpierw srubokret do oka niech sie chyj meczy. Potem uciecie ucha lub jezyka. Potem imadlo w brzuch albo ucinacie k****a. ZZaczalbym mu przypalac nogi a potem w zaleznosci jak jeczy im ciszej tym mniejsze tortury a jak bedzie jeczal jak gwalcone przez nich kobiety to sie nad nim poznecam seksualnie. Bede czul ta sama przyjemnosc co czuje gdy roocham wrednego malpuszona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że samemu można, bo tylko gdybym zobaczył któregos, że zaczepia Polke na ulicy to bym rozjebał, choćby było ich z 30!!!!!! NIECH KTORYS TYLKO SPROBUJE DOTKNĄC kobiete na moich oczach!!!!!!!!!!!!! A INACZEJ TO JAL CHCESZ samemu walczyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co z tym walczyc? Czy z dziecmi z piaskownicy tez walczysz? / jakbymnie te choye kiedys schwytaly i spalily zywcem to palenie mnie traktowalbym jak cos kojacego. Gdybym sie palil wydawalbym dzwieki rozkoszy, bo jestem p******y. Jakby mnie schwytali i torturowali to zachowywalbymsie jako oni, jak dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem cie schwytam przypeowadze moich znajomych z wiezienia ktorzy sa niezaspokojeni i ci zrobia bajlando z doopy :) bede coe trzymal w klatce i traktowal jak malpe a zadna kobieta sie toba nie zainteresuje wielkibojowniku buahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY PEDALE JEEBBANY. Czyli to jednak prawda że Alfpnso Gajerdas spijał czekolade z twej pupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY PEDALE JEEBBANY. Czyli to jednak prawda że Alfpnso Gajerdas spijał czekolade z twej pupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×