Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Solidne drzwi antywlamaniowe i mozna spokojnie jechac na wakacje

Polecane posty

Gość gość

jak masz takie drzwi, ktore opeiraja sie sprawnemu wlamywaczowi przez 15 minut, to nikt sie nie wlamie, bo kto by niby majstrowal przez 15 minut na klatce schodowej przy twoich zamkach i zawiasach drzwi. dla zlodzieja lepiej obrobic kogos z byle jakimi drzwiami i tania chinska wkladka do zamka, taka wlamywacz moze otwrozyc w kilkanascie sekund jak jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zamki antywlamaniowe mozna kupic np w www.pogotowie-zamkowe-3s.pl/ mowie o tych najlepszych na rynku od wiodacych producentow, sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli już wspomina się o solidnych drzwiach antywłamaniowych, dodam firmę http://drzwiwitex.pl/ , skąd ja zakupowałem i montowałem drzwi. Solidne, z opisu można doczytać, że prawie jak pancerne. I takie są, więc mogę spać spokojnie na wczasach będąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, drzwi antywłamaniowe to naprawdę duże zabezpieczenie i komfort psychiczny. :) Ja od kilku lat używam drzwi http://www.salon.makra-met.com.pl/ i czuję się dużo bezpieczniej wyjeżdżając na wczasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćakimke
Wiekszosc osadzana na starych zawiasach czy to drzwi takie czy anty pójdą tak samo łatwo jak każde inne d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejne wciskanie kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość R
Zamów GERDA STAR S, albo GERDA SX 10, możesz spokojnie jechac tylko najpierw trzeba troche gotówki wyłożyć, tak 2,5-3,5tys komplety z montażem (z ościeżnicą). Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_xc
Mam znajomego który kupił bardzo drogie drzwi antywłamaniowe. WYdał na nie ok 8-9 tysięcy. Wyjechał na wakacje i okradli go. Weszli przez okno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolkin
Kupując drzwi nie trzeba wydawać tysiące złotych na ich zabezpieczenia. W polskich warunkach wystarczy klasa RC2. Takie drzwi zapewnią nam odpowiednią ochronę. A złodziej i tak jak będzie chciał się dostać, wejdzie przez najsłabszy punkt, okno, garaż, okna dachowe. Żadne zabezpieczenie nie da tego co alarm. Rozsądne jest doposażyć drzwi w klamki, okucia, wkładki klasy C. Część dobrych producentów udostępnia te rzeczy markowych producentów jak Wilka, AXA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×