Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

SONOCO ŁÓDŹ

Polecane posty

Gość gość

forum przeznaczone "tylko" dla pracowników sonoco w łodzi. co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość125
Tamto forum już było nie do zniesienia. Niczego nie można było się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie nie wiem dlaczego tak sie stało tytuł "mówił ' sam za siebie "SONOCO"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joemac
To w końcu może tutaj będzie porządek :) więc może jakieś nowe plotki u Nas w zakładzie? Szczególnie mnie interesuje zm B :P Kto z kim, nowe romanse, rozstania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne, zajmij się swoim życiem wariacie jeden chory na łeb ,, poczytaj romanse charlekiny baranie jeden zajmij się domem i robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje bo i co z tego ze coś ktoś źałujesz to se rób to samo,,,, a nie wsciubiasz nocha, pół dodajesz a g****o wiesz o czyimś źyciu,, taka prawda aż pisać się nie chce bo ciągle to samo i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta jasne jasne może by wyjaśnić pewnie kwestie związane z podkategorią Sonoco,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak wogule powiem szczerze że już każdy ma dość tego forum internetowego bo ludzie wypisują takie brednie ze naprawdę nikt w to nie wierzy jak rozmawiamy między sobą i każdy macha ręką bo to bzdury wyssane z palca i nawet nikt nie chce tego czytać, bo jak piszą brednie ze nie wiadomo czy śmiać się czy płakać po co to wogule, zaraz będzie to samo zaraz będzie ktoś wypisywał pierdoły ze nie będzie wiadomo o co chodzi tylko się dowie ze nowe powstało, w Sonoco pracują różni ludzie którzy nic nie umią uszanować tylko smaruja tyłki innym z zazdrości, zawiści,,, a jak nie to wypisują brednie dosłownie,,,, poprostu to jest źałosne naprawdę, bawcie się dobrze ale bezemnie moje drogie panie bo to właśnie wy jesteście podłe i plotuchy i kłamliwe osóbki, ,, i z braku zajęć piszecie takie bzdury,, pozdrowienia z Sonoco,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps i nie gadacie że w Sonoco rygor bo mnie tam dobrze jest i z tel tez sobie korzystam jak widać i przestańcie obgadywac wreszcie nasz zakład bo on daje nam chleb a jak się nie podoba to won nikt tu nikogo nie trzyma prawda Madziu,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W łeb to mało powiedziane jedna pani drugiej pani Katarzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę nowe bezkrólewie,, beznadziejna i smród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ludzie cudze chwalicie swego nie znacie proszę proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ponarzekać, pochwalić, powymieniać się spostrzeżeniami. Po to mamy forum. Nie grymaście proszę. Na tamtym forum to już nie wiadomo było skąd ci ludzie byli ale na pewno w większości nie z sonoco. Ja się z tamtego zawinełam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tak ponarzekać, wymienić się spostrzeżeniami dobre sobie ileż to można robota jest robotą a pogadać to można w domu, tylko nosy w cudze sprawy i to ma być super,,, no chyba nie tylko ja mam takie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże znowu to samo, kto to załoźył chyba normalne powinien dostać Oskara nie mogę się nadziwić. ,,, Rozpacz rozpacz i źal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo i tyle samo w temacie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż każdy ocenia innych swoją miarą. A takie pieprzniczka rozwali każde forum. Jak nie masz ochoty wstawiać posty i czytać czyjeś to co tu robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna pożal się boze, do domu do garów a nie tutaj się wymądrzać,,,,, masz czas i siłę coooooooo jak Ci mało ta były 12, byłaś?????? Tam rozładuj temperament,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można w hr dopytac i tak każdy tu kłamie jak najety o wszystkim i na wszystko, nic normalnego jak by wrócić do starego forum to poprostu aż mdli człowieka takie brednie i bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Następna pożal się boze, do domu do garów a nie tutaj się wymądrzać,, - co tu komentować!!! Na codzień jest dom są gary a na 12 też byłam i na rodzinę też mam czas A ty to jakiś frustrat/ka ? Wszystko w*****a do około? I tu się wyżywasz lubisz komuś pociśnijmy i to daje ci satysfakcję. Bo nie za bardzo masz pomysł na siebie i to cię tak irytuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadać dobra rzecz zwłaszcza na kogoś oczywiście ze tak ludzie ogarnijcie się bo gorzej niż dzieci jak by Was życie poza Sonoco obchodziło gdzie jeden komuś coś, drugi to tamto,,,, macie swoje rodziny to się zajmijcie bo to to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to co tu robisz zajmij się rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co zabronione jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha:D i nie zmienia się nic.. A teraz comiesięczny temat- kiedy wyplata?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do znudzenia, kiedy wypłata kiedy zawsze odkąd zakład istnieje do 10 matko coooooooo za pytanie, ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie o wyplate bylo ironiczne.. Matkoo,co za tempak..:/ ale 80%pracownika sonoco to tempaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak Ty i wszyscy!!!!!po co zadajesz tępe pytania trzeba być naprawdę chorym żeby pytać o wypłatę co msc,,, tak masz rację tepaki ale jak można ludzi tsk wogule nazywać,,,,??????? Debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jestes tempa idiotka.. Jak k***a nie kumasz ze to bylo wasnie celowo zadane pytanie ,wysmiewajace comiesięczny temat to na chuj komentujesz krowo?? I ja nie jestem pracownikiem sonoco od dawna,bylem chwile i dlatego naleze do tego znikomego odsetka ludzi dla których ta firma to chwilowe wyjście a nie stale źródło "utrzymania".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co się pytasz o wypłatę debilu, krzywy ryju w*********j do siebie na huj tu się szwedasz,,,, Franco jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×