Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spodnie w kwiaty...

Polecane posty

Gość gość

Spodnie kwiaty... powiedzcie, czemu osoby, ktore NIE SĄ zgrabnymi nastolatkami wciskaja sie w nie i paraduja po ulicach... przeciez wystarzy odrobina samokrytyki oraz lustro w domu (jesli nie mamy przyjaciol, ktorzy powiedza nam prawde) i juz wiemy, ze lepiej je oddac ladniejszym.. zgrabniejszym... Znam babke z warszawskiego ops-u z niemalymi tylnymi gabarytami... (szczerze, duzy tylek), ani ona mloda ani zgrabna... ani ladna czy przebojowa... i te spodnie bialo-rozowe pantalony... i niby powazna instytucja... niby stolyca... i co z tego jak wies spiewa wies tanczy... Powaznie... chcecie ogladac to cudactwo na ulicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? Bo każdy ma prawo nosić to co chce, to co mu się podoba i to w czym czuje się dobrze. Nic ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego , że stolica (zazdrościsz?) przecież ta babka pewnie jest z Radomia albo Siedlec, żadna porządna warszawianka by się tak nie ubrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego się czepiasz co kto ubiera. ja jak widze dziewczyne przy sobie w obcisłych ciuchach, nie mysle ze zle się ubrala tylko ze ma charakter, odwage, to ze ja nie lubie spodni w kwiaty nie oznacza ze ktoś inny nie może ich ubrać. a kobieta w kwiecistych ubraniach kojazy mi się z kims kto może na pierwszy rzut oka nie ma w sobie emanującego seksapilu ale pewnie jej charakter ma cos z dziewczecosci, jasnego spojrzenia na swiat... nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe.. albo z Wegrowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słoiki rules..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych miastach ludzie maja lepsze zajecia niz opierdalanie komus dupy,bo ubierze spodnie w kwiaty :O:O nie masz innych problemow dostala swoj rozmiar wiec ma prawo je ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszą mnie warszawiacy.A pogrzebcie w zyciorysach swoich rodziców chociażby.Skąd wy niby w tej Warszawie wzięliście się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwal sie sloik...smieszni to sa Ci co przyjechali do duzego mista, a wciaz sloma z butow wystaje...urocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×