Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość breasts

Sposoby na powiększenie biustu

Polecane posty

Gość breasts

Dziewczyny znacie czy może polecacie jakieś kremy lub tabletki na powiększenie biustu? Mam 21 lat, miseczkę 70B - przed okresem są fajne, pełne i wypełniają mi biustonosz natomiast później gdzieś znikają :( Gdy nie mam stanika to jestem płaska jak deska. Nie ukrywam sprawia mi to spory dyskomfort i nie czuję się z tym dobrze. Proszę i jakieś rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulony chooy
dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
jakie dziecko? Ten temat jest skierowany do kobiet nie do was. Prawik byłeś już u psychologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znieczulony chooy
niedomyślna niewiasto. ciąża powiększa cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
waże 57 kg i mam 176 cm. Jestem szczupła ale nie chuda ale nawet jak przytyję to nie idzie w biust tylko w tyłek i biodra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
do dziecka mam jeszcze czas :) ale dzięki za troskę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Mam szybki metabolizm i ciężko mi przytyć tak jeszcze dla informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz ładne kilka kilo niedowagi na moje oko. Przy tej wadze i tm wzroście, to prawie niemożliwe żeby mieć w duże piersi... Te kilka kilo jak wejdzie Ci w uda i biodra, to też nie zaszkodzi. Tam się troche powiększy i piersi potem też się powiększą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Nie wyglądam na chudzielca poważnie :P mam drobne kostki :) Z przytyciem jak już mówiłam - ciężka sprawa, takie geny. Jem normalnie. Prawik idź do psychologa i mózg sobie wymasuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Przytyłam kiedyś 10 kg i biust bez róznicy... Potem przez chorobę schudłam i jest kicha jeszcze większa. Kurde lato idzie, bluzki z dekoldem czekają. Sama jesteś kobietą to chyba rozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Aaaa i nie chce mieć dużych piersi tylko je mieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Pravik ma dobre serce i chce pomóc :P Z dobrym metabolizmem ciężko wygrać, to fakt. Hmm może dieta węglowodanowo-białkowa + ćwiczenia? Masa powinna przyjść, przy zachowaniu regularności ćwiczeń i przestrzeganiu diety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Pepi jak to wygląda? Jakieś wskazówki? proszę :) jestem zdesperowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie jestem kobietą, ale rozumiem ;) W jakim czasie straciłaś te 10 kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
nie jesteś kobietą? o kurczę :P to się dałam nabrać :) kobieca intuicja coś mnie ostatnio zawodzi :D Straciłam 5 kilo (grypa żołądkowa - molestowała mnie tydzień i spadłam z wagi) ale to już widać po ubraniach i nie mogę tego nadrobić, to studia, ciągły stres, nie było szans na dietę chociaż się starałam. Teraz mam więcej czasu to się zmobilizuję i muszę się doprowadzić do porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 10 kg to jest troche złudne, bo waga w pewnym stopniu zależy od ilosci wody w organizmie np po jednorazowym bieganiu można stracić spokojnie 1kg wagi. W grypie żołądkowej też człowiek się odwadnia, więc częściowo stara wagi mogła być z tym związana. Kobieca intuicja Cie zawodzi bo za mało jesz :p Inna sprawa, że stres też obniża łaknienie i się chudnie nieświadomie. Kochane studia ;) Diet na zwiększenie masy (mięśniowej) masz pełno w necie, więc sobie wybierz którąś, do tego jakieś ćwiczenia, byś w tłuszczyk za bardzo nie obrastała ;) Do wakacji i wydekoltowanych bluzek masz jeszcze troche czasu, więc bierz się za siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
Napisałam, że kiedyś w miesiąc przytyłam 10 kg, było to dawno już - tylko, że przy tym żarłam jak świnka, specjalnie banany, grill co tydzień i 4 kiełbaski po tym bananem poprawiałam i dużo piłam. Poskutkowało :P Tylko teraz nie mam już po prostu ani apetytu ani siły się tak obżerać :) jak na faceta o cyckach i tyciu to miło się z Tobą polemizowało :P Dzięki za rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
myślałam kiedyś o odżywkach białkowych ale odradzono mi bo że to chemia itd. więc spasowałam. Będę się opychać... postaram się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te 10 kg, które przytyłaś to mogła być iluzja ;) Apetytu to się nie ma jak ma się za mało ruchu i ćwiczeń, wiem po sobie :) Jak się trochę ruszam (bieganie, rower), to dziwnym zbiegiem okoliczności apetyt wraca. Inna sprawą, że wbijanie masy nie dla każdego jest przyjemne, a już na pewno nie dla kogoś z super metabolizmem. Jedzenie np 5 posilkow dziennie jest wtedy prawdziwą karą, ale innego wyjścia nie ma. Mi też się miło rozmawiało o cyckach, ale dla mnie to żadna nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz odzywki to tzw. gainery;) tez staram sie troche przybrac:) podobno odpowiednia dieta, ale ja na razie nie widze roznicy, dobrze o tyle, ze nie chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
xxxemka właśnie rozważałam te Gainery. Bierzesz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj głupot Ci ktoś nagadał, chemię to masz w każdym pożywieniu obecnie. Tak samo jak jest wielkie halo o żywność genetycznie modyfikowaną, a spora część jest modyfikowana np mandarynki bez pestek ;] Wracając do tematu, samo białko tu nic nie da, bo muszą za tm iść jeszcze węglowodany i odpowiednie ilości tłuszczu. Białko ze sklepów jest o tyle dobre że jest łatwiej przyswajalne i o wiele bardziej skomasowane niż w normalnych produktach spożywczych. Masz tu przykładowe diety układane przez ludzi http://www.kfd.pl/dieta-na-mase-4.html Możesz jeszcze policzyć sobie zawarość tłuszczu w organiźmie, bo to też istotne: http://www.e-diagnoza.pl/kalkulator/10/Zawartosc-tluszczu-w-organizmie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
w szyji ile mam to nie wiem tak samo ile w pasie :P jutro sobie sprawdze :) dzięki wielkie :) heh ktoś - lekarz :P W takim razie skoro tak mówisz, przemyślę jeszcze sprawę Gainer'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam, kiedy nie mialam czasu na dodatkowe posilki, ale powiem ze szalu nie bylo, i paskudnie to slodkie;/ lepsza bylaby dobra dieta, ale musialabym sie chyba caly czas opychac zeby przytyc, albo zrezygnowac ze sportu, wiec wole sie cieszyc ze waga sie trzyma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość breasts
W obecnej sytuacji rządzi mną już desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diete mam niby ustalona;/i dupa;) fakt ze nie spada, a biorac pod uwage, ze jem sporo jak na faceta a co dopiero laske 48kg musialabym sie opychac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolega wypił 2kg opakowanie i nie było żadnego efektu, no może 0,5 kg przytył, ale to równie dobrze mogła być woda. Jego błędem było, to iż myślał że wystarczy tylko regularnie to ać i sama masa mu wejdzie, ale to tak nie działa ;) Taki specyfik ma tylko wspomóc, a nie odwalić czarną robotę za człowieka. Ze sportu jak najbardziej nie rezygnować, bo pomoże osiągnąć cel, tylko przestrzegać rygorystycznie diety :) ps ten lekarz to jakiś ignorant totalny. Zapewne mu się odżywki ze sterydami pomyliły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×