Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PaulinkA12

SPOSOBY NA ZARABIANIE W DOMU!!!!!

Polecane posty

Witam! Mam 2 miesięczne dziecko więc dużo czasu spędzam w domu chciałabym dorobić troszkę w postaci kilkuset złotych miesięcznie. Jakie znacie sposoby na zarobienie siedząc w domu??? Nie koniecznie przez internet. Proszę pisać sprawdzone sposoby. Ps. klikałam w reklamy- bardzo śmieszne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbkfvjkled
no coz jesli znasz jakis jezyk sprobuj z korepetycjami, ja zarabiam na tym ok 800 zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz na portalach typu polki.pl, familie.pl, dziecko.pl lub inne gdzie szukają pracowników do szukania reklamodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę nie pisać porad zarabiania w domu odnoszących kwestii erotycznych bo nie są brane pod uwagę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteryjny klikacz
dorobić ?? kilkaset złotych?? ty mówisz o polskich nowych złotych?? no proszę Cię.ludzie w dzisiejszych czasach tyle zarabiają zapieprzając całymi dniami :D ale powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Język znam aby udzielać korepetycji. Ale mieszkam w małym miasteczku 5tys mieszkańców i nie ma zainteresowania danym językiem aby udzielać korepetycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gxfhfgh
jesli mieszkasz w miescie to mogłabym cos zaproponowac. chodzi m.in. o umawianie spotkań ze znajomymi, robieniu krótkiej łatwej prezentacji i wspołpracy z nimi. z czasem bedziesz mogła zarabiac 5000 a nie 500. Jesli jestes zainteresowana to podaj swoje gg albo maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak prawdę jest fikcja. Ładne slogany dla tych co chca zmotywować młode matki do pracy w domu. zazwyczaj jest to praca zdalna na która musisz poświecić tyle samo czasu co bys poszła do zwykłej roboty na normalna umowe...a tak to same śmieciowe umowy i to jeszcze na dodatek jak do ciebie umowa trafi. na taka dodatkowa prace moga sobie pozwolić ludzie którzy gdzies pracują a przy okazji dorabiają sobie po godzinach bo maja dojscia w swojej codziennej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherinaa6589
gxfhfgh - a jaki produkt jest do zareklamowania? kasa tylko od sprzedaży czy jest podstawa? Też szukam jakiejs chalpniczej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli tyle osób twierdzi, że da się zarobić w domu to chyba muszą być jakieś sprawdzone sposoby na zarabianie?! Podajcie sprawdzone sposoby na zarabianie w domu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znasz kogoś osobiście? bo ja tylko tych co zarabiają na wpisowych przy składaniu długopisów lub innych śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie teraz wkręcam w program o nazwie moneysaveapp . Zachęcam znajomych do znalezienia tańszych dostawców usług, jak prąd, telefon, internet. nie mam z tym wieszego problemu, bo przecież każdy chce zarabiac mniej..... Zobaczymy jak wyjde z kaską za kilka miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz zarobic na czacie nie rozbierajac sie nawet...ale trzeba byc bardzo komunikatywnym i usmiechnietym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cieżko trafić na jakiś dobry zarobek czy to w sieci czy mlm.... mam wrażenie że większość takich ofert to naciąganie.... dużo czytam na ten temat i najbardziej obiecujące są dla mnie jakieś inicjatywy z zakresu mlm, sprzedaż kosmetyków czy polecanie innych produktów wydaje mi się najbardziej pewna. tylko że kosmetyków tyle się sprzedaje z różnych firm, ze czasem dobrze zacząć coś zupełnie nowego, z innej branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Money save app to teraz Lepsza oferta. W ramach ścisłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Jeśli macie dużo znajomych na fb, albo np. bloga to może fajnym rozwiązaniem jest wejście w jakiś program partnerski. Ja znalazłam ostatnio taki na younity.pl . Wystarczy się zarejestrować - nic się nie płaci za to, można kupować rzeczy taniej bo dostaje się zwrot części kasy za każdym razem. Trochę to działa jak payback, bo też dostaje się punkty oprócz pieniędzy, ale mają też różne kupony rabatowe czy promocje :) Zarabia się za polecanie tańszych zakupów znajomym. Oni taniej kupują i zbierają punkty, a wy dostajecie za to prowizje:) No i jest jeszcze bonus. za każdą osobę z waszego polecenia, która dostanie zwrot kasy 10 zł wy jako polecający dostaniecie 5 zł :) Może któraś z was będzie chciala sprobować, bo w sumie jeśli nie zarobicie, to przynajmniej taniej zrobicie same zakupy, szczególnie zee zbliżają się święta, a kilka groszy więcej zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sounder
Reportal, można tam sobie coś dorobić jeśli ktoś lubi pisać, a pisać można na tematy na czasie, opisywać sprawy obywatelskie etc :) Reportal ma bardzo dużą publiczność, także na pewno pisanie do szuflady to to nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem programu Qassa. W programie tym zbierasz punkty, które możesz zamienić później na pieniądze. Zbieraj punkty (tzw Qoins) za: - klikanie w e-maile (reklamy) - robienie zakupów na powiązanych stronach internetowych (dzięki temu dostajesz rabat bo część pieniędzy ci się zwraca, a sklepy te to m.in.: zalando, next, promod, c&a, media markt, empik, sony, plus, play i wiele innych) - granie w bingo i inne gry (w bingo wygrana to od 100 zł w górę) - i wiele więcej! Odwiedź stronę internetową i zarejestruj się, klikając ten link: https://www.qassa.pl/142625 Na początku myślałam, że to kolejne oszustwo, ale uzbierałam 50 zł i po tygodniu pieniążki były na moim koncie ;) dlatego serdecznie polecam ten portal, dziennie poświęcicie mu z 5 min a zawsze dodatkowe pieniążki wpadną do portfela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qassa- wszystko się zgadza, tylko te 50 zł zbierasz ze 3 miesiące, chyba, że robisz zakupy przez internet w sklepach typu Zalando itp (czyli droższych) i bedziesz kupować za pośrednictwem ich strony, to może w miesiąc wypłacisz 50 zł :) Ogólnie jeżeli znasz język, to tylko tłumaczenia przez internet, jakieś korekty tekstów itp. poszukaj na stronach, gdzie szukają tłumaczy, korektorów... Wszystkie inne chałupnicze prace to albo oszustwa, albo zarobisz wielkie g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Chcesz zarobić nie ruszając się z domu? Robisz zakupy przez Internet? Chcesz mieć dostęp do mega rabatów? Rejestrując się na portalu Qassa masz możliwość wysokich zarobków oraz dostęp do rabatów w setkach internetowych sklepów. Kupując przez Qassa część pieniędzy do Ciebie wraca. Wystarczy się zarejestrować. Na start dostaniesz 5 zł. Serdecznie polecam: https://www.qassa.pl/338471

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.qassa.pl/351637 zapraszam tutaj na początek dostaje się około 10 zł (z tego linku z innego nie)zarabia się na graniu w gry, czytaniu maili i za każda wydaną złotówke w sklepach internetowych (to przy okazji zakupów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adindwa
Witam :) Ja zajęłam się mlm siedząc w domu z małym dzieckiem. Można sobie dorobić bez problemu na samych zamówieniach z katalogu. Może z samej sprzedaży nie zarobimy kokosów, ale moja firma ma bardzo szeroką ofertę, więc te 200zł -300zł można spokojnie wyciągnąć. Jeśli zajmiecie się budową grupy, to zarobki wzrosną - trzeba włożyć sporo wysiłku w budowę takiego biznesu, ale to procentuje. Na pewno zarobicie więcej, niż klikając w jakieś reklamy. zapraszam: www.betterware.pl/adrianastrzala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli poszukujesz prostego sposobu, jak dorobić parę groszy do domowego budżetu - zajrzyj tutaj https://www.qassa.pl/345928

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legalny Bukmacher
Minimalna wplata 10zl +bonus 100% aż do 200 zł. Dodatkowo przy rejestracji z tego linka i wpłacie min. 50zl, 50zl gratis, czyli zakładasz konto wpłacasz 50, dostajesz od razu 50 zł i rejestrując się z mojego linka dostajesz dodatkowo 50zl. Łącznie masz 150 zł na grę https://www.sts.pl/pl/registration/?parent=24 40695104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfikimiki
99% tego co tu podają to nie działa, albo to przekręty. Zastanów się ile masz czasu i kiedy. Możesz np. opiekować się czyimś dzieckim, albo codziennie, albo np. jak jest chore i rodzice nie mogą go wysłać do przedszkola czy żłobka. Rodzice woleliby coś zapłacić niż brać urlop lub chorobowe. mam dużo pomysłów różnych ale nie będe tu wszystkim pisał teraz, moge ci wysłać na maila pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.qassa.pl/371134 jak dla mnie ten portal jest najlepszy, przy odrobienie dobrej woli szybko można nazbierać potrzebną kwotę do wypłaty poświęcając kilka minut dziennie. Do tego można korzystać z kilku portali i suma sumarum uzbiera się ładna sumka na "waciki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcesz zarobić zapraszam tu : https://www.qassa.pl/378522 Na dole strony znajdziesz informacje dlaczego polecam te stronę. Proszę jeśli się zdecydujesz zalogować do gassa zrób to przez ten link ,a będę Ci bardzo wdzięczna ;D Mam nadzieje,ze zdobędziesz dodatkowe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×