Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spowiedź bez pokuty?

Polecane posty

Gość gość

Liczy się? W kościele było tak głośno a ja niedoslysze że nie wiem co ten ksiądz gadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie liczy się a o pokutę to się pyta w końcu nie tajemnica i Ci ksiądz może choćby normalnym glosem powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kolejnej spowiedzi powiedz kapłanowi, że nie dosłyszałaś pokuty albo i sama sobie zadaj jakąś pokutę. Sama znasz swoje grzeszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, KK wierzy, że kapłani są reprezentantami Boga na ziemi. Inaczej nie byliby godni brać do rąk Najświętszy Sakrament, w którym sam JEZUS jest ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kochając Jego Matki i nie uznając jej Wniebowzięcia ranisz Serce Zbawiciela. Wróć na łono matki wszystkich wierzących w Jezusa - KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaś powiedzieć: " że jak?że co? Bo nic nie słychać " Ja tak pytam i zawsze wiem jaką mam pokutę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Nim to świadczą wszyscy, iż każdy, kto w Niego wierzy, dostąpi odpuszczenia grzechów, przez imię Jego " ( Dz.Ap.10.43 ) jezeli pujdzie do spowiedzi a nie wierzy w jezysa to jaki sens tej spowiedzi sa liczne swiadectwa ze podczas spowiedzi jest jezus a konfesjonał to winda do nieba jak dziewczynka 6 letnnia powiedziała https://www.youtube.com/watch?v=r_qB5MD6LJY pisze ci nie raz ze czytasz pismo na własna zgube interpretacja pisma sw nalezy tylko do ludzi madrych i wykształconych jak sw paweł pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zrobia wszystko by nie spowiadac nawet wypacza słowa jezusa kazał spowiadac apostołom sama napisałas Weźmijcie Ducha Świętego. Którymkolwiek grzechy odpuścicie, są im odpuszczone. A którym zatrzymacie, są zatrzymane ".czyli musi usłyszec apostoł a czy na ucho czy na głos to jezus nie powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co Chrystus udzielił apostołom mocy odpuszczania grzechów ? On nigdy nie mówił nic bez potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jezeli jezus dał apostołom spowiadanie to jednoczesnie anulował wyznawanie grzechuów ze starego testamentó czyli stare prawo anulował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i o tym muwia dokumenty Didache czyli Nauka Dwunastu Apostołów -- dokument z Syrii z końca I wieku -- stwierdza to wyraźnie: "W zgromadzeniu wyznasz swoje grzechy i nie przystąpisz nigdy do modlitwy z nieczystym sumieniem" (4,14)... "Schodząc się razem w dniu Pańskim, łamcie chleb i składajcie dziękczynienie, wyznawszy uprzednio wasze grzechy, aby wasza ofiara była czysta" (14,1) czyli ludzie w 1 wiuku spowiadali sie w gromadzie muwiac grzechy publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jakiegoś durnia w sukience obchodzą moje występki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×