Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowanaaleksandra

spóźniający się okres !

Polecane posty

Gość zdesperowanaaleksandra

Okres powinnam dostać 26 lutego. Dziś jest 2 marca i nadal go nie widać. Od jakiegoś roku moje miesiączki są bardzo regularne ( co 27 dni ). Wczoraj rano zrobiłam test ciążowy - wyszedł negatywnie, dziś rano znow powtórzyłam test od razu jak wstałam, również wyszedł negatywnie. Podczas owulacji byłam chora ( zapalenie uszu, chore gardło i zatoki ) brałam silny antybiotyk. Czy to może być przyczyna spóźniającego się okresu ? Dodam tylko, że mam objawy zbliżającej się miesiączki : obolałe piersi, bolące podbrzusze, skurcze jajników, i lekkie poddenerwowanie, lecz okresu jak nie było tak nie ma.. czytałam w internecie wiele informacji, że branie antybiotyku podczas dni płodnych może przesunąć okres o dwa tygodnie.. Od wczoraj znów biorę antybiotyk, ponieważ złapałam anginę.. czy to może jeszcze bardziej opóźnić miesiączkę ? Mój chłopak nigdy nie kończył we mnie, zawsze wychodził dużo wcześniej przed swoim orgazmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panikujesz:) antybiotyk miesza w cyklu,miesiączka może się spoznić. Test już by coś wykazał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie nie ma co panikować jeśli test wyszedł dwa razy negatywny. Antybiotyki i choroba mogą opóźnić miesiączkę mimo to jeśli miesiączki dalej nie będzie to proponuję powtórzyć test w sobotę - niedzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pamiętaj, że test w niektórych przypadkach jest mało wiarygodny ;) Nie każdy ma duże stężenie hormonu hcg na początku. Mi w 3 miesiącu ciąży test nadal pokazywał tylko jedną kreskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaleksandra
Wczoraj rano powtórzyłam 3 test, również okazał się negatywny. Wieczorem dostałam @, więc już jest wszystko w porządku, dziękuję wam za rady i odpowiedzi. Antybiotyk, który brałam podczasz owulacji nazywał się KLABAX. Czy któraś z was też miała opóźniający się przez niego okres ? Dodam tylko, że miałam go brać 7 dni, lecz wytrwałam tylko 4, ponieważ miałam okropne skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×