Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzeczne zachowanie u faceta

Polecane posty

Gość gość

witam, dwa miesiące temu poznałam przez internet faceta nazwijmy go Michał. wiec na początku starał się dzwonił, bardzo często pisał, spotkaliśmy się już 3 razy mimo odległości. jednak od pewnego czasu jego zainteresowanie słabło. pisaliśmy coraz mniej, mniej dzwonił choć nadal twierdził że mnie kocha. ostatnio w tamtym tygodniu pisał z dziewczyną która kiedyś zapraszał na kawę która go olala dla jego kumpla. odkąd znów jest sama nasze kontakty uległy zmianie dotąd pisaliśmy na fejsie, pisał do mnie z numeru prywatnego i służbowego, teraz na fejsie nie piszemy wcale bo net ma tylko na prywatnym, piszę do mnie tylko ze służbowego, z prywatnego wcale nawet nie zadzwoni a jeśli to po moich prosbach i nie na długo. ucina wieczorne drzemki, nie podtrzymuje rozmowy, chodzi wcześnie spać i dłużej pracuje choć nadal jest czuły twierdzi ze kocha i ma plany na przyszłość. proszę o ewentualne rady. kiedy pytałam czy.pisze z nią z prywatnego numeru skłamał ze nie a widziałam sms o treści buziaki od niej. a mój numer nie ma zapisany.tylko taki ciąg cyfr. co.ja mam myśleć o tym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co masz myśleć? boze dzieczyno czy ty masz jakiś móżg?? facet cie ewidentnie zlewa, pewnie bzynął i już mu wszytsko lotto a ty rozkmniniasz jak mała dziewczyka. Co masz myslec? odpowiem ci bo chyba nie masz mózgu- M A CIE W D-U-P-I-E, dotarło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy on chce żebym sama go zostawiła? może chce sprowokować mnie do tego? czuje, ze on oszukuje mnie i pisze z dwiema na raz. nie chce mnie zostawić żeby w razie mieć furtkę powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on nadal utrzymuje kontakt, pisze pierwszy, twierdzi ze mnie kocha, jest czuły. podczas spotkania tuli, całuje a gdy wraca do siebie nawet nie dzwoni tylko pisze wyłącznie ze służbowego. prywatny cisza. ta zmiana kontaktu tez mnie zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Widzielismy sie 3 tazy" doczytalem do zapewnia ze mnir kocga i dalej juz nie mogr :Dmam niezle poczucie humoru ale to nawet smiesZne nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co? szkoda czasu na takie idiotki jak ty wiesz? bo i tak nawet jakby facet srał ci na ryja to ty będziesz myślała ze to z miłości. Nie wiem ale nóz mi się w kieszeni otwieram jak czytam tego typu topki. TY masz 12 lat? bo tylko wtedy jeszcze można by wytłumaczyć tak idiotyczne tłumaczenie faceta który ma cie centalnie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego? on twierdzi ze ma plany na przyszłość związane ze mną, po co w takim razie mowilby mi te rzeczy zapytany na żywo? rozmawialiśmy o tym gdy był u mnie. czemu on nie chce zabrać mnie do siebie choć obiecał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mówi? żeby cię bzykać czaisz??? nigdy ale to nigdy nie patrz na to co facet mówi bo powiedzieć to oni potrafią dużo jak chcą seksu, patrz na czyny a tutaj czyny pokazuja ewidentnie ze ma cie w d***e centralnie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi mi o to czy to ze ta forma kontaktu się zmieniła tzn ze on pisze z nią? po co w takim razie przyjechał do mnie juz po tym epizodzie pisania z była swojego kumpla z pracy? po co snuje plany ze mną i moim dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to aby cie BZYKAC debilko. Matko jedyna ale idiotka i wynika z tego ze dojrzała kobieta która sama ma dziecko:-D jaja po prostu jaja. I wiesz co tu nie ma sprzecznych zachowan faceta , jest ewidenty zlew faceta i nic poza tym. 2 miesiące, 3 spotkania a ta wierzy facetowi jak on mowi ze kocha i ze ma plany:-D ten topik to zart???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi co masz zrobić to ja bym poprostu zaczęła sie od niego oddalać i jeszcze bardziej niz on przestała mieć dla niego czas to zobaczysz jak sie zachowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry k..a ale gdzie do uja jest napisane ze trzeba non stop dzwonic****isac do dziewczyny!??? P******e kobiety ... ja swoja kocham nad zycie ale odrazu ja wytresowalem ze rozmowa gora dwie minuty i max 3 sms na caly tydzien i nic nie marudzi dobrze ze mi sie normalna kobieta trafila a nie pusta idiotka myslaca ze ilosc wyslanych sms przeklada sie na uczucie faceta do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w tym co mowi ja czuję szczerość i autentyczność. dla seksu wciskalby taki bajer? przywozil zabawki mojemu dziecku i wymowne prezenty dla mnie? ostatnio sam zadzwonił w piątek zeszły.weekend, pisze cały czas jest czuły tylko ta zmiana kontaktu dlaczego nie.pisze.z prywatnego tylko.ze sluzbowki czemu.nie.na fejsie jak zawsze tylko smsy?twierdzi ze.ze.służbowego ma darmowe smsy, kiedyś z prywatnego tez rzadko pisał. twierdzi ze brzydzi się kłamstwem a sklamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mam w planach, oddalać się, nie mieć czasu. to nie jest tak ze ja wisze przy tel, odpisuje czasem z godzinnym opóźnieniem. nawet gdybym codziennie chodziła spać o19 to myślę że dla niego byłoby to ok. znam jego login na fejsa gdyby kręcił to by mi tego nie podał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kples nic zlego nie robi to tylko go wystraszysz moze potrzebuje czasu oswpic sie kobieta i obce dziecko to nie jest prosta sytuacja nie kazdy chce brac taka pdpowiedzialnosc za to wiekszosc bzyknelaby samotna matke bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nic złego skoro kłamie. skąd te sprzecznosci? mówić mu o tych telefonach czy odpuścić? sama nie wiem co mam robić i jak się zachować w tej sytuacji. z dzieckiem ma bardzo dobry kontakt bardzo się polubili. tylko czemu nie dzwoni? czemu pisze czule ale jednocześnie nie podtrzymuje rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz wiele razy mówiłam mu o swoich watpliwosciach, kilka razy rzucalam czasem bezpodstawne oskarżenia. jeśli będę robić to nadal to on pomyśli ze jestem psychiczna tylko ja mam dość tej niepewności. gdyby mnie kochał nie pozwoliłby żebym miała jakiekolwiek podejrzenia. nie potrafię zaufać mu w 100% tymbardziej ze pisał lub nadal pisze i skłamał kto wie w ilu rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombowy_chlopak
wybacz kochanie nie mam dla ciebie czasu... koledzy wzywaja na (:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolne plany na przyszlosc po 3 spotkaniach? Szybki lopez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Ty jesteś psychiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie związki najczęściej umierają śmiercią naturalną. Nie dzwoń i nie pisz. Co byś nie zrobiła to i tak juź nic nie poradzisz, a zachowasz resztki honoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałaś smsa od innej? Widziałaś. To przestań wierzyć fagasowi jeśli mówi, że nie pisze bo kłamie. To że mówi, że cię kocha jest tak naiwne, jak ty sama. Nie można kochać kogoś i planować z nim przyszłości po 3 spotkaniach! Takie są osoby nazywają się kompulsywne i są notorycznymi klamcami - poszukaj w Wikipedii definicji bo nie chce mi się wyjaśniać tutaj. Facet cię oszukuje, świadczy o tym fakt, ze zaczął cię olewac i ma inną a to co gada i nieważne jak prawdziwie nie ma nic wspólnego z tym co robi. Żaden facet nie będzie miał nigdy odwagi powiedzieć ci spadaj, bo oni tacy są, więc miej honor i olej go sama a nie mu się narzucasz jeszcze. Zrozum to i poszukaj sobie innego, tego ci życzę- żebyś zmadrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdarzylam zakochać się w nim, jak można pozwolić komuś zaangażować się a potem olać. czy to ze ja często mówiłam mu ze pewnie ma inną, że często miałam różne podejrzenia, że kilka razy chciałam go rzucić mogło go zniechęcić na tyle żeby zaczął szukać innej lub do tego żeby zmienił nastawienie do mnie? co może być powodem zmiany moje zachowanie czy inna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już ci wszyscy napisali dlaczego on się tak zachowuje. wydupcył cię i tyle. nic więcej nie chciał od ciebie. a miłe słówka kitował żebyś mu szpary popuściła. dałaś mu to cię olał. czego jeszcze nie rozumiesz? tępa jesteś i do jednego się nadajesz to tak masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale on nadal sam do mnie pisze, pierwszy z własnej woli. to ja wręcz zaczynam go olewac a on mimo to pisze rzadko, ale pisze czule, że kocha. gdyby chodziło tylko o seks to zostawilby mnie po tym gdy to dostał a tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra to albo sama powiedzmu s********j albo dalej dawaj się mamic facetowi, będzie c***isał czułe słówka a ty będziesz dalej wierzyć i co? Kiedy do ciebie dojdzie ze on sobie ciebie zostawia na zapas jako koło ratunkowe jak mu nie wyjdzie z tą pierwszą? Chcesz tak? Proszę bardzo, twój wybór, gościu już widzi ze trafił na naiwniare. To jest straszne, że teraz dziewuchy się tak narzucają facetom, którzy potem nic nie robią tylko niewiescieja bo nie muszą się wysilać jak mają takie tabuny idiotek biegajacych. Swoją drogą musisz być naprawdę męcząca i upierdliwa jak wkolko pytasz się o to samo a in ci gada co chce i pewnie posuwa inną. Bo z tobą się nie widuje już z tego co piszesz? Pewnie czasu nie ma, praca i w ogóle no tak. Tylko ty nie wiesz, że jak ktoś chce i komuś bardzo zależy to zawsze znajdzie czas dla drugiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że naiwnie wierze w jego uczciwość ale ten sms był z 16 lutego, wcześniejszych nie ma. tak właśnie czuje się jak wyjście awaryjne. ja jestem po przejściach i wielu zawodach nie wiem jak się pozbieram. powinnam napisać mu ze znalazłam w jego tel jej sms? ostatnio był u mnie w sobotę, był radosny wesoły, a w walentynki był nieobecny. po walentynkach pisał z nią bo wyczułam po smsach. przyznał się dopiero po pijanemu w sobotę, wcześniej ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×