Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzedaż auta przez allegro

Polecane posty

Gość gość

witam wystawiłam swoje auto na sprzedaż na allegro auto jest w dobrym stanie chciałam aby sprzedaz jego była szybka w zwiazku z tym ze mamy kolejne nowe auto cena dobra wiec po paru minutach od wsyatwienia auto zostało kupine mam dane osoby itp ale dzis mija 3 dzien a Pan cisza ani sie nie zgłasza ani nie dzwoni maz dodzwonił sie do kupcy ale mowił ze nie moze rozmawiac bo jest z zona w szpitalu o auto pyta wiele osob i wiele jest zainteresowaych zakupem czy jest jakis czas w którym ten pan musi auto oderbrac i zapłacic czytam ten regulamin i moze cos ominełam ??? czy jest to wiążąca transakcja ? czy moge w takim razie sprzedać auto komus innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo wezma auto i ci nie zaplaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
mozesz sprzedać auto komuś innemu jesli ten facet nie zgłosi sie do 10 dni od momentu zakupu przedmiotu .. Oczywisciie nie ma tego w regulaminie allegro , ale takie są założenia .. Jesli sie nie przyjedzie pod twój dom do 10 dni to nie powinien miec pretensji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z alegro i może się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 195
czyli powinnas mu dac jeszcze około 7 dni czasu po tym okresie mozesz spokojnie sprzedac auto komus innemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis jeszcze raz skontaktuje sie z tym panem i ustale moze czy wkoncu przyjezdza po auto czy nie bo jstem aktualnie startna mogłabym juz conajmniej 2 innym osobom auto sprzedac i miec gotówke od 3 dni a tak stoje w kropce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz poczekac te 10 dni jezeli sa chetni dzwonia to powiedz niech zadzwonia za 10 dni bo jezeli jest w szpitalu z zona to widac ze to cos poważnego i nie zona narazie jest ważna dla niego i jest teraz nastawiony na żonę a faceci nie mogą myśleć jednoczesne o kilku sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo trzeba być skończonym debilem zeby wystawiać auto na allegro z opcją Kup Teraz. Najpierw sie k***a jedzie i auto ogląda, dopiero wtedy moze kupić, a zresztą najlepiej potem sie dogadać poza allegro, a sam ten portal traktować tylko jako portal ogłoszeniowy a nie transakcyjny. Bo jak teraz poprzez allegro sprzedaż to auto to jeszcze zabulisz kupe kasy na prowizje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie z przedmówcami, allegro jest ok ale do wszystkiego innego ale auto najlepiej tam gdzie mozesz je konkretnie zapromować , dać zdjecia, ipis dokładny a potencjalny kupuący może w odpowiedni sposób wg własnych potrzeb auto wyszukac. Mnie bardzo odpowiada w tym względzie https://motomi.pl na przykład i jak szukałam auta tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarekB32
Ja swojego Opla Vectra B sprzedałem w ramach skupu samochodów używanych w świetnie przygotowanym nowym serwisie AnyCars. Wcześniej wyceniasz swoje auto (mogą pomóc Ci w tym ich specjaliści) umawiasz się na oględziny auta pod względem stanu technicznego i wykonanie zdjęć. Następnie w jednym z ich oddziałów w moim przypadku był to oddział w Warszawie ustaliliśmy wszystkie konkrety. Później serwis w umówionym terminie organizuje 30 minutową aukcję, gdzie nawet kilkuset użytkowników może licytować wystawione przez Ciebie auto. Gdy cena Cię interesuje możecie  w ten sam dzień dopiąć transakcję, a serwis ponosi z tym wszystkie koszty jeżeli chodzi o formalności. Umożliwiają również dodatkową 24 godzinną aukcję. Warto wspomnieć, że to opcja darmowa i nie koliduje z innymi działaniami prowadzonymi samodzielnie mi udało się już w pierwszej opcji uzyskać interesującą mnie cenę. Szczerze polecam ta opcję, tym bardziej że jest w 100% darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×