Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CZERWONA FASOLA

Sprzedaż na Allegro

Polecane posty

Poradźcie ... Chcę coś sprzedać na Allegro...jest to woda toaletowa którą dostałam na urodziny w wakacje..niestety nie odpowiada mi ten zapach, po otrzymaniu otworzyłam żeby sprawdzić zapach, psiknęłam 1 raz i niestety .... zupełnie nie mój gust :( woda stoi i się kurzy ,nie była najtańsza - 150zł. a ja nie mam kasy i chciałabym ją sprzedać skoro nieużywana ... ale właśnie dowiedziałam sie ,że od sprzedaży trzeba zapłacić podatek czyli rozliczyć się w US-czy faktycznie tak jest-przecież byłoby to więcej pier.......niż pożytku z tego :( Jak to jest "w praktyce"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Francesca
zadzwoń do skarbowki i zapytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaabrakadabraaaaaaa
kwota wolna od podatku to 3000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anywhere anytime
widac ze nie znasz sie na tym, zadnego podatku nie placisz jak nie masz branzy -sprzedaz internetowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanka Francesca bardzo śmieszne :) może i bym zadzwoniła , ale już zapewne nie pracują :) a jak mam udowodnić US ,że nie kupiłam danego przedmiotu , tylko dostałam w prezencie i mi nie odpowiada i dlatego sprzedaje - trochę bez sensu :( albo jak będę robić tzw."wietrzenie szafy" i niektóre rzeczy są nowe a leżą już ho,ho,ładny kawał czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no !!!! każdy mówi co innego :) nie chcę mieć problemów przez jakieś głupie perfumy na których "zarobiłam" jakiś śmieszny grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
nie dzwoń na żadne infolinie bo ci tylko głupoty będą cytować. możesz spokojnie sprzedać jedna sztukę nikt się tym nawet nie zainteresuje o ile nie są podrabiane. druga kwestia to nikt tych perfum nie kupi chyba że kolekcjonuje flakoniki. były otwierane może być tam cokolwiek jak ktoś kupuj e perfumy to ze sprawdzonego źródła bo większośc ich na rynku to podróby. nie sądzę aby ktoś dał za nie na allegro więcej jak 50zł jeśli w sklepie są po 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
a czyli chcesz zarobić :D niech zgadne perfumy kupione w sklepie bezcłowym na granicy polsko-ukraińskiej :D ? nikt podrób nie kupi już napisałem wyżej. to że kupione w sklepie wolnocłowym nei znaczy że oryginalne nawet ich nie wystawiaj bo będzie tylko problem później. sprzedaż prezentów nie jest karalna ale wprowadzanie na rynek podrabianego towaru już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda nie jest podrabiana :) Ciotka jest konsultantka Avonu i mi ja podarowała na urodziny a mi się niestety nie podoba kompletnie :( Dobre i 50zł. :) lepsze 50zł. w portfelu niż kurząca się niechciana woda na półce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytime anywhere
nie słuchaj tych bzdur, od lat wystawiam na allegro i żadnego podatku nie płacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,
możesz śmiało sprzedac takich syfów nikt nie podrabia :P a klient na pewno się znajdzie. tej osobie wyżej która od lat sprzedaje rózne towary to jednak bym napisał że do czasu. zazwyczj przychodzą po 5 latach jak odsetki narosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×