Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

stare dobre i dawno zapomniane czasy ...

Polecane posty

Gość gość

czy wy też tęsknicie za tym co było 10-20 lat temu ? jejku ile ja bym oddała żeby cofnąć czas chociaż o 10 lat ile rzeczy bym zrobiła inaczej wszystko było by ok miałabym takie szczęśliwe życie ostatnie lata są do d**y czy wy też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy myśli, że gdy był młodszy życie było lżejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale życie w tych czasach wcale lekkie nie było,to poprostu były INNE czasy. I tak,bardzo bym chciała żeby było tak jak w latach 80,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodym zawsze dobrze być i teraz i 20 lat temu. Tak samo można się upić tanim winem i wyć do księżyca, tak samo można pojechać rowerem 150 km, samochodem nad morze czy popływać łódką po jeziorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było lepiej bez zalewu komórek, internetów itd ale... gdzie byśmy teraz klikali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie byli wtedy inni,teraz wszyscy zabiegani,sfrustrowani i jacyś tacy nieszczęśliwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w łóżku :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto im każe biegać? kto im wmusza używanie non stop facebooka i telefonu. Ludzie się boją i te swoje głupie lęki i kompleksy leczą godzinnymi rozmowami przez tel, czy wgapianiem się w obrazki na portalach społecznościowych, a tuż obok dwa kroki dalej czai się przygoda i miłość. Kto dziś ma odwagę wyłączyć telefon, albo zostawić go i iść na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na topie byly świetne wolne kawałki. No i nie było plastikow na ulicy! Nikt nie słyszał o selfie i celebrytach znanych z tego że wrzucili filmik nakrecony telefonem do neta. To były czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niemal wgl nie używane tel ,jest wiecznie rozladowany,co innego internet :o ale to przez to ,że obecnie jestem daleko od przyjaciół i to mój jedyny kontakt z ludźmi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie robię selfie, nie mam też g*******ego patyka do telefonu ani konta na facebooku. Nikt mnie nie nagrywa (mam nadzieję) telefonem. Lubię cieszyć się tym co mam, a nie zapracowywać się na nie potrzebne bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi najbardziej brakuje tego ,że ludzie byli dla siebie zyczliwsi. Znało się wszystkich sąsiadów,każdemu mówiło się dzień dobry,a teraz widzę jak ludzie mijają się bez słowa,nawet na siebie nie spojrza. Można było iść do sąsiadki pożyczyć szklankę cukru jak brakło,a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz super market czynny do 22:00, ale pożyczyć zawsze można. Ludzie gonią za obrazkami z TV łudzą się że pracując 12 godzin dziennie wywalczą dobrobyt i szacunek, a to bzdura. Kiedyś też tak było tylko możliwości mniejsze, na co było zarabiać jak nie można było się pobudować ani kupić bo w sklepach same pustki lub krajowa produkcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było GIMBAZY i wymalowanych 13latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:51 racja. Szklanka cukru to legenda. Chyba już nawet nieznane pojęcie urodzonym po 2000 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamietam jak mama wysłał mnie po papier toaletowy , bo "rzucili"- też termin nie znany młodzikom ;) I wracałem z przewieszonymi dwoma wiązkami przez miasto jak Rambo ;) A muzyka to juz zupełnie inna historia . Mój 17 letni syn słucha hip-hopu itd.. ja tego nie trawie, ale czasem cos fajnego podrzuci. Ale jego reakcja na Republikę, Kult, TSA i inne jest taka: fak, oni naprawdę śwpiewali o ważnych rzeczach, nie to co dzisiejsza muza.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy miał czas zeby spotykać się czesciej rodzina znajomi a teraz tylko w świeta a czasem i to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie 4 kanały w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Wasi rodzice robią jeszcze z sąsiadami imieniny z jarzynową na stole i śledzikami do wódeczki?;) Bo chyba już nikt nie urządza takich imprez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym oddała noge i ręke żeby tylko wszystko było jak 10 lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba kasa tak wszystkich zepsuła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 Lat temu byłem pryszczatym nastolatkiem. Ale i tak bym się wrócił, mimo, że byłem gnojony w 1 klasie gimnazjum, to i tak wszystko było lepsze. Muzyka ciekawsza leciała, grało się jeszcze w piłkę, podkochiwałem się jak szczeniak w rówieśnicach, grałem na kompie w lepsze gierki, chodziłem do kafejki z kumplami. Zupełnie inna rzeczywistość. Teraz wszystko jest okropnie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka była lepsza i filmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy gdy nikt nie słyszał o kryzysie, Państwie Islamskim (porządku na Bl. Wschodzie pilnował Wujek Saddam i Arafat) ;), zamiast Putina u Ruskich Jelcyn dyrygował pijany orkiestrą a o dzieciakach uzależnionych od siedzenia na tylku nikomu się nie śniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno temu jak szukałem moskitiery na okna to było to bardzo bardzo ciężkie zadanie, dzisiaj wchodzę na neta, wpisuję daną frazę w google i co ? http://www.projekt-wem.pl/moskitiery-warszawa ciach pach i jest. Taką przeszłość która na prawdę robiła pod górkę ludziom to akurat mogę zapomnieć, szkoda pamiętać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętajcie jak wszystko smakowało? :) chleb jak chleb,śmietana jak śmietana,mięso nie było na faszerowane wodą,oranzada :) kompoty do obiadu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tv leciała Dynastia, Doktor Queen, Druzyna A, Domek na prerii. Jejku jak sobie pomysle o tych wieczorach niedzielnych przed ekranem albo bajką na Polsacie - Pokemony- tuz po przyjsciu ze szkoly, albo Disney w sobote. Disco relax w niedzielę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były czasy - naprawdę żałuję czasami że nie można do tego wrócić, obecnie jest oczywiście bardzo wygodnie, ale było znacznie lepiej bez całej elektroniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pamietam jak jeszcze nie było komórek i chodziło się do kogoś znajomego do domu z nadzieją, że się go zastanie, lub w miejsca gdzie mógłby być, nie tak jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×