Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stare rury i dziady

Stare kawalery i stare panny to w 99 procent DZIWAKI

Polecane posty

Gość stare rury i dziady

dziwaki nie potrafiące żyć w kompromisie z innymi, samotni lecz nie chcący ustąlić, z wymaganiami i dziwnymi swoimi nawykami. Są samotni z wyboru. Na pewno nie są szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 34 lata i sama jestem bo nie chce nikogo, mieszkam z rodzicami a wlasciwie osobno bo zrobili mi mieszkanko na pietrze, pracuje, ucze sie, znajomych tez zbytnio nie mam ale jakos zyje mam swoj swiat ktorego moze nikt nie rozumie ale kij tam , mam kota ryszarda ktory milusinsko mruczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że coś z nimi nie hallo. Albo szmaty których nikt na poważnie nie chce albo niedotykalskie które też się nie nadają na poważny związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam w temacie
jak więc w temacie DZIWAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli facet nie chce brać ślubu i mieć dzieci to po co ma się wiązać z kobietą.Zostaje wtedy starym kawalerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
życie jest zbyt skompliwkowane by generalizowac , ale zdradze ci , że wielu z tych singli byłoby lepszym męzem /zoną niż niektóre panny z dzieckiem jak mama małej madzi z sosnowca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mama Madzi z Sosnowca nie była panną z dzieckiem. Państwo Waśniewscy byli wtedy małżeństwem. Małżeństwo było efektem wpadki, ale to już temat na inną dyskusję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
Ja na przyklad nie narzekam obecnie na swoje życie , jest lepiej niż kiedykolwiek było .bo nie mam żadnych obowiązków Mam 31 lat i nigdy nie pracowałem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mam 31 lat i nigdy nie pracowałem .. " żalisz się czy chwalisz, ciole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś yogi
to z czego żyjesz pasożycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
to z czego żyjesz pasożycie? a jesli tpowiem ,że moja mama zarabia 6 tys zł netto i twój tata zarabia 5 tys zł netto to częsc idzie na mnie i dlatego nie robie.. PO co mam pracowac i marnować swoj czas w robocie ? Pieniadze mi nie sa potrzebne bo i tak nie mam dzieci , a na mnie rodzice duzo nie wydają .. Tzn nie wiecej niz 500 zł miesięcznie.. Prawa jazdy nie mam .tzn . Tata mi mówil ze da mi kase na prawko , ale stwierdzilem ze nie chce robić , bo po co mi prawko jak auto i tak mi nie będzie potrzebne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 29 lat i jestem starą panną bo tak chcę i tak mi dobrze, a czy uwierzysz czy nie to już twój problem, nie mam zamiaru tu nikomu niczego udowadniać. Jestem kobietą niezależną, robię w życiu to na co mam ochotę i nikomu z niczego się nie muszę tłumaczyć . Mam swoje mieszkanie ( nie na kredyt) i swoją nie dużą firmę i żyję sobie jak pączek w maślę, zakładając rodzinę mogłabym skrzywdzić nie tylko siebie ale i inne osoby, bo nie widzę się w roli żony i matki ,więc po co mam robić coś na siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
mój tata zarabia 5 tys zł netto miało być Siedzenie w robocie to marnowanie czasu . .CZlowiek sie tam nudzi i robi rzeczy do których sie go zmusza .. To juz lepiej sobie zagrać w jakąś gre czy co unter strike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawictwo, jakoś ci nie wierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
ja nie mam kobiety , bo wiekszosc kobiet chce miec dziecko . Nie nadaje sie na ojca .. POza tym musiałbym isc do pracy jakbym został ojcem a dzieki temu ze jestem singlem to nie będe musiał pracowac wiecej niż 5 lat w życiu to mój plan przerobić maksymalnie 5 lat ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ci rodziców zabraknie to jak będziesz żył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
A jak ci rodziców zabraknie to jak będziesz żył? to sprzedam wtedy ich dom i zamieszkam w kawalerce .. wtedy jakos te 300 tys zł znajde i nie bede musiał pracowac do konca życia.. Przynajmniej taką mam nadzieje Wyprzedam wszystko co jest i tyle... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
ewentualnie jakbym zył dluzej niz planuje to popelnie samobójstwo. Jak mi braknie kasy , rzuce sie pod pociąg ale zakladam ze nie będe zył dłuzej niz 70 lat . Do 70 roku zycia na pewno pieniedzy mi starczy .. tak sobie to obliczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakaś praca która dawałaby ci radość i satysfakcje?Kontakty z ludźmi tez są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co twoi rodzice na takie podejście do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ez lajf
jak zabraknie kasy to prawictwo bierz pożyczki i nie spłacaj hehe, ja tak planuje, ch/uj w doope bankom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
nie nadaje sie do żadnej pracy i tyle .. ani fizycznej , ani umysłowej.. Nie lubie kontaktów z ludzmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do autora czy głosujesz na PiS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
A co twoi rodzice na takie podejście do życia? nic nie mówią .. Ojciec twierdzi ze jakbym pił , to już dawno by mnie wygonił do roboty .. Ale dlatego , ze ostatnio piłem alkohol 5 lat temu , to mówi , że będzie mi pomagał i mnie wspierał , nawet jak nie będe pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolek dymał lolka
tak głosuje na PISsdy, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z jednej strony fajne masz życie ale z drugiej trochę dziewczyn mógłbyś w życiu poobracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podatek od głupoty
wspiera cie w nic nie robieniu? na co ci wsparcie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam tylko zauważyć że szef PiS u to stary kawaler czyli co dziwak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 151
Poza tym mój tata wybudował drugi dom na wsi , wiec moze sprzedam obecny i wyprowadze sie na wieś i będe sadził ziemniaki jak braknie kasy .. NA wsi życie jest tańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×