Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

starszna idiotka siwiec posłuchajcie wywiadu

Polecane posty

Gość gość
debilka jakich mało ja pi.edole sprzedała swoja intymnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie uważam ją za debilkę, raczej wyrachowaną prostaczkę. Jest świadoma, że nie ma niczego do sprzedania, poza plotkami o swoim życiu, szczególnie intymnym. Jest żądna sukcesu za wszelką cenę, więc tę cenę płaci. Rabczewska, przynajmniej potrafi śpiewać, chociaż bez skandalicznego zachowania, jej błahe piosenki, nie dałyby jej takiego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przynajmniej ma duże cyce, zazdro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:23 ja mam duze bez sztucznego plastiku w srodku, ktorego do konca zycia nosic nie bedzie, ciekawe jak bedzie stara babcia z silikonem wygladac?albo jka bedzie rodzic dziecko. Czyli 00:23. JESTES TAKIM IDIOTA, IDIOTKA, ZE LICZY SIE ZE KTOS "PRZYNAJMNIEJ MAM CYCKI".HAHA co za debil i prostak z ciebie.. ja wole miec rozum i zarabiac nim na zycie, a nie pokazywaniem tyłka..mi wkurw bierze, ze moje dzieci w necie siedza i taka debillka jest im pokazywana jako "gwiazda", smieszne ..jaki jest jej talent oprocz tego ze"przynajmnie ma dyze cycki" haha Boze co za pustak z Ciebie, jakby cie dziecko 6 letnie zapytało a z czego ta Pani jest znana. tez bys mu odpowiedział "przynajmniej ma duze cycki"..to niemoralne, ale dzisiaj rozwiazłas na topie..słuchałes o czym ona mowiła w wywiadzie, sa laski ladniejsze od ale sie szanuajce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu te kobiety teraz wszystkie wygladaja tak samo. Jakby zeszly z linii produkcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i jest pusta i sztuczna ale i tak wolałbym wylizac jej osraną dópe niż pocałować w usta kafeteryjnego kocmolucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tymi warami wygląda jak żaba przecież to jest obleśne... nie wiem jak kobiety mogą się tak oszpecać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z 9:50, nie wiesz jak wygladam to pierwsze, jestesmy w sieci, wiec nigdy nie wiesz kto siedzi po drugiej stronie (oj zdziwiłbys sie mocno jakbym ci sie teraz ukazała- tylko debile mysla, ze jak ktos krytykuje inna laske za wyglad to ta laska musi byc brzydalem-stereotypy), POza tym myslisz, ze moja zyciową ambicja jest bycie całowanym, przez jakiegos faceta ktory wchodzi na kafeterie, co za facet wchodzi na taki portal/ ?(tez jade stereotypem jak Ty). Poza tym ja mam meza ktory mnie całuje gdzie chce i nie potrzebuje tutaj nikogo szukac, ani nigdzie sie dowartosciowywac opowiadajac co robie z męzem w łozku. Ona opowiedziała Ibiszowi całe swoje życie intymne . Ja p*****le co to ma byc ja sie pytam? Sprzedała całą swoja prywatnosc. Nie dosc, ze jest fotomodelka i pokazuje ciało, oki, ma co pokazywac, jest fajna dupa, ale strasznie głupia, po co sprzedała swoja intymnosc z Mariuszem, po co mowi takie szczegoły? Musi byc naprawde z bardzo biednego domu i widocznie chce sie dorobic, jak mowiła, ze w domu mama na buty nie miała, to ona teraz na te buty zarabia..zal mi jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona meza wyrwała z odzysku, opowiada, ze była w nim zakochana jak był zajety, ze zrobiła sobie z niego ołtarzyk, idiotka totalna, nie buduje sie szczescia na czyims nieszczesciu, ktos przez jej mariuszka płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykły pustostan z parciem na szkło, bez tych sztucznych cycków, silikonowych ust i mocnej tapety, byłaby przeciętna ale nawet z tym jest brzydka kijem bym nie tknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 no spoko, wy wszystkie jesteście piękne w sieci :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 ale ja sie czuje piekna i niczego mi nie brakuje, mam męża całkiem spoko, dzieci bardzo ładne, to jak mam myslec inaczej, ale oprocz urody jak u siwiec, na piedestale nie stoją u mnie tylko wylansowanie sie w pudelku, ale kariera naukowa, rodzina, wspolnie spedzany czas bez chwalenia sie tym w mediach, dobry seks, ale tylko miedzy nami to zostaje, a nie wie o nim cała polska, czy nie czujesz, ze wraz z modą na Siwiec, wchodzi moda na qurestwi zwykłe bo czymze jest jak nie qrestwem jej mowienie przed cała PoLSKA O TYM CO DOKŁADNIE robi z mariuszem w łozku??i tylko na tym sie wylansowała, bo innego talentu nie ma, nie zycze ci gosciu z godizny 9:50 takiej corki jak siwiec jak samo jej nazwisko wskazuje, predko bys osiwiał słuchajac takich opowiesci coreczki w internecie, mi by było wstyd, ze wychowałam takiego pustaka, na miejscuojca, ale pewnie ojciec tez pustak, bo ta dziewczyna nie ma zadnych wartosci i to jest takie razące, zadnego systemu moralnego..tylko lans i lansowanie sie tylko na wzglad na wyglad, NASZA KARDASHIANKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA WYCHOWYWAŁ OJCIEC, BO matka pracowała.. To jest porażka naszych polskich mediów takie programy. Jak można lansować dziewczynę tylko za to, że ma nazwisko SIWIEC, bo tak praktycznie nic więcej nie ma. Z drugiej strony każdy jej występ pokazuje jakie reprezentuje dno. Nawet tańczyć nie umie, żal mi jej. A najgorsze jest to , że dzisiaj mlodzi ludzie nie mają żadnego poczucia wstydu, samokrytyki, poczucia swojej wartości itd. A też najgorsze jest to , że ona robi też krzywdę swoim dzieciom ( jeżeli będzie je miała), bo one się będą wstydziły , że mają taką mamę. ŻAL!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt jej niczego zazdrości. Ja też mam naturalne ładne okrągłe piersi. Więc co tutaj zazdrościć pustakowi, który w wieku 20 paru lat miał już takie zwisy, że musiała sobie protezy wstawiać? A miała straszne zwisy, co widać na jej zdjęciach z euro. ja jestem w jej wieku (31) a mam ładniejszy biust niż jak ona miała 20 parę. No sorry, tragedia. A te usta to jak u ropuchy coraz szersze. Zdjęcia z magazynów tak wyretuszowane, że aż oczy bolą. Po retuszu i z toną tapety na gębie to każda by była piękna. Ale twarz już się jej sypie od tych wypełniaczy, z czasem coraz gorzej będzie. Za 10 lat poczekamy zobaczymy jak ta "piękność" będzie wyglądac po tych botoksach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×