Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Stary telefon porysowany brzydki

Polecane posty

Gość gość

witam,bardzo prosze o wasze opinie, zupelnie nie przywiazuje wagi do telefonu mam stara bardzo zniszczona porysowana nokia 2300 telefon sluzy mi tylko do dzwonienia nic wiecej , ale ciekawi mnieopinia wasza serio piszcie szczerze-- dzis w dobie eleganckich telefonow dotykowych jak ktos wyjmie taki stary prosty telefon nokia 2300 do tego porysowana zniszczona wyjechana brzydka to jak jest postrzegany>? moze byc ze np biedak nie stac go na nowy , lub ze niechluj lump? w towarzystwie np. kazdy ma nowy wypasiony dotykowiec a ja wyjmuje swoja stara nokie 2300 porysowana zniszczona , co ludzie pomysla ? ze nie stac na lepszy biedny itp ? moze tak byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi mi jaki ktoś ma telefon, mój kolega mógłby mieć, ale nie rozwazalabym takiego kogos na zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden Nokiowiec nie miałby u mnie szans. Ani teraz ani 20 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyslalabym ze jestes skrajnym skąpiradłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiesz, ale taki stary telefon może być jeszcze bardzo użyteczny i to chyba bardziej niż nowoczesne,wypasione smatfony bo bardzo łatwo można go przerobić na alarm GSM dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Bardzo fajna sprawa. Szczegóły co i jak są na stronie wideoinstrukcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ktos taki jest zacofany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna sprawa z tym przerobieniem starego telefonu jako alarm dla osób starszych. Warto zajrzeć na tą stronę wideoinstrukcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pomysłowe - przerobić stary telefon,który leży w szufladzie, tak żeby jeszcze bardzo przydał się babci. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście ten pomysł i spsób opisany wideoinstrukcja.pl jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon nie musi być łądny i super designerski, żeby był przydatny. pracież często jest tak, że jak czasami ktoś potrzebuje pomocy, to czuje się bezpieczniej z takim telefone, który może zadzwonić do jakiejś osoby mogącej pomóc. Wejdźcie na wideoinstrukcja.pl i zobaczcie jak można przerobić telefon by był dla nas przydatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a czy takie telefony z GSM to naprawdę działają? Nigdy nie próbowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek Balkoniak
Czy dziaają? Człowieku! To jest genialne rozwiązanie dużo lepsze niż te nowoczesne technologie. Osoba niepełnosprawna będzie miała na przykład problem z korzystaniem z telefonu dotykowego, a tutaj są duże wyraźne klawisze, sama klawiszologia też jest prosta. Opcji jest niewiele i intuicyjnie można się do nich dostać. Ja próbowałem alarmu GSM i mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam videoinstrukcja.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm w dzisiejszych czasach. to jest chore ale tak jest że l.iczy się wygląd. Aja uważam, że nie wygląd a zastosowanie ma znaczenie. Jeżeli masz stary telefon , możesz podarować go babci dziadkowi i przerobić go na alarm gdzie będą czuli się bezpieczniej i spokojniej , Ja ze swojej strony polecam wideoinstrukcję naprawdę warto tam zajrzeć i ze starym telefonem moża dużo zrobić zdziałać polecam www.wideoinstrukcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co patrzeć na to kto co powie ludzie po to są, żeby gadali, a stary telefon można przerobić gdzie będzie nam fajnie służył przez lata jeżeli chodzi o jakiekolwiek przerobienia tele. polecam wideoinstukcja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×