Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wielka miłość

strasznie kocham swojego psa ,też tak macie?

Polecane posty

Gość wielka miłość

jest jak członek rodziny a nawet więcej bo nigdy mnie nie w*****a :) a taki mąż to ze trzy razy dziennie podnosi mi cisnienie. Córka 14 letnia to co pół godziny. Oczywiście kocham i córę i męża ,ale ta więz z psem jest czymś niespotykanym. Tak całuję go ,przytulam ,gadam do niego i pozwalam spac w łóżku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak miałam. Moja suczka była miłością mojego życia. Tak bezinteresownej miłości jak do niej, to do nikogo nie czułam :( niestety zmarła w tym roku. Miała 15 lat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oja mojego też kocham ponad wszystko, jest dla mnie zaraz po mojej Mamie...pies to anioł, całuję go w nosek , w łapki,na dzień dobry, on rano wstaje i mnie liże, tak jakby chciał okazać radość, że żyję i ja i on i kolejny dzień, nie wyobrażam sobie życia bez tego anioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość psi łeb
bierzcie ślub, jak geje mogą to wy też!!! Wolność jest piękna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że to jest miłosć platoniczna głąbku ,bez podtekstów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadstaw mu tyłka to zobaczysz czy platoniczna ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby była platoniczna to ludzie by kastrowali psy, u mnie w okolicy pełno psów świeci jajcami, niby po co samotne kobiety biorą wielkiego psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wielkiego psa i jakoś nigdy mi nie przyszło do głowy by coś ten teges, a kocham go podobnie jak autorka. Ten wymysł z zofilią to gadka sfrustrowanych prawików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 23:16 :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przesadzaj popatrz sobie na rysunki naskalne w jaskiniach poczytaj o AIDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kochałam swoje psy. Mój pies potrafił przeskoczyć wysokie na 2.5metra ogrodzenie i otworzyc sobie ilka par drzwi żeby uratować mnie swoją panią Wystarczyło krzyknąć w zamkniętym domu ,,ratunku: a on już wdrapywał się na ogrodzenie swojego boksu i walecznie pokonywał drogę przez klatke schodową otwierając sobie drzwi za drzwiami. A był niespełna 50kg kupą mięśni-minęło już 15 lat od kiedy nie żyje a ja wciąż pamiętam ile dawał mi radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
Wiecie co ? żal mi was stere głupie psiary :P Gdy byłam bardzo młoda, to bardzo chciałam mieć dziecko, urodziłam je w wieku 23 lat, a wcześniej miałam psa ( spore bydle grożnej rasy), na którego mogłam przelać całą swoją miłść i potrzebę opiekowania się kimś. Wydawało mi się, że kocham go, ale gdy urodziłam dziecko i doszło do tego . że ten pies nawarczał na dziecko to od razu postanowiłam go oddać. Jednak nikt go nie chciał, wtedy zwyczajnie go uśpiłam, zero wyrzutów sumienia. To było dawno, teraz myślę, że byłam młoda i głupia, a wy stare baby wolicie od mężów i dzieci.....kogo? ......psy :( ????? im dajecie swoją miłość, czas, energię ? głupota, żenua, mizantropia..... PATOLOGIA PATOLOGIA PATOLOGIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:04 zwykly troll nie wiem czy ktoś byłby na tyle głupi by się otwarcie przyznać ' oddalam psa bo wysralam bachora '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co brałaś takiego psa? by straszyć ludzi na osiedlu? widać nie umiałaś go wychować, amstafy, pitbule i inne są dla DOJRZAŁYCH, spokojnych i normalnych ludzi, a nie zakompleksionych i zalęknionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wracając do tematu, też autorko tak mam, kocham mojego psa, ale kocham też wszystkie inne psy, jak spotykam psy znajomych to wszystkie głaszczę po równo, nawet te brzydkie buldogi przytulam, bo nie ich wina, że brzydkie, każdy pies potrzebuje miłości i czułości człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
nie oddałam, nikto nie chciał, więc go uśpiłam :D nie doczytałaś s/z/m/a/t/o niedor/u/c/h/a/n/a co do wysrania, o ile mi wiadomo tak mówi patologia taka jak ty na poród naturalny, doinformuję cię motołku, że miałam cesarkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piesek ważniejszy od rodziny, no cóż widać jakim jesteś wspaniałym człowiekiem z zaburzonym systemem wartości. w sumie co mnie to obchodzi i tak musi dość do "tragedii" by się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
To nie był mój wybór, dostałam już dorosłego psa ze zrytym baniakiem, zresztą te wszystkie rasy mają właśnie coś z psychą (zwłaszcza samce). Jak pisałam, byłam młoda i głupia izachciało mi się pieska ratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
gość 00:15 fajnie, że są w tym temacie inni normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dobrze, że uśpiłaś, nie musi się z tobą użerać, ale karma wróci, zastrzeli cię terrorysta z państwa islamskiego w 2021 roku, a twoje dziecko zginie w wypadku samochodowym w 2018 roku, w grudniu :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma też kochała swojego psa, a teraz ma choroby weneryczne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic lepszego niż dać się wylizać pchlarzowi który tym samym językiem minutę wcześniej lizał się po jajkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:21 wal się :) uspiłam sama w domu kretynki zwierzątkoobronne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antypsiara jestes nie wiem jak cie nazwac! Debilem bez serca!nie pomyslalas przypadkiem,ze pies cie kochal i byl zazdrosny? !!od razu uspic?ciebie szmato uspic jak zawarczysz suko na swoje dziecko albo meza p**do glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
co ? napisać wam jak wił się w konwulsjach z piana na pysku i ile to trwało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój, chcesz żeby te psie mamy na zawał zeszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
wytrzymacie to psychicznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie na luz, antypsiara to troll taniego sortu., najłatwiejszy trolling napisać mamuśkom, że ich dzieci są głupie, a psiarom , że się nie cierpi psów , prosta babka, rozgryźć ją łatwiej niż orzecha, przytulcie pieski i dobranoc :) pora spać dziewczyny, te normalne i te mniej ( trolico)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antypsiara
ale zaszlachtowane okrutnie i w potwornych warunkach hodowane krowy i świnie (niby czym różnią się od psów-tym że inteligentniejsze ?) to w/p/i/e/r/d/a/l/a/c/i/e ze smakiem co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×