Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studia to najlepszy okres w zyciu czlowieka, to smutne ze tyle osob mimo studiow

Polecane posty

Gość gość

-ania nie przezywa tych wspanialych chwil. nauka, tworzczy ferment, pierwsze kroki na drodze zawodowej, samodzielnosc, imprezy, nowe znajomosc*****erwsze milosci, seks, prawdziwe przyjaznie, wyjazdy, spontany... i z tego biora sie wspomnienia na cale lata a niektorzy mimo studiowania w ogole nie zaznaja tego zycia studenckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie studiowałam dziennie, więc nie wiem. Moja koleżanka za to mówi, że to przereklamowany okres, że wcale nie jest aż tak z***biście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Nie zawsze jest tak pięknie jak to opisują. U mnie żadnych miłości, seksu czy imprez nie było. Znajomych mam na cześć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja studiowałam dziennie i lepiej wspominam liceum jeśli chodzi o towarzystwo czy imprezy. Na studiach było mnóstwo snobów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalanananana
Liceum najlepszy okres. Studiowalam dziennie i pracowalam wiec nie bylo czasu na imprezy czy znajomosci. Prosto z uczelni bieglam do pracy, albo caly dzien spedzalam na uczelni majac wolne w pracy. Kazda sob i niedziela tez w pracy. Liceum to byly imprezy, beztroskie zycie, z***bisci ludzie. Palenie fajek po kryjomu... piekny czas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×