Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmmmmmmm.....

studiował ktoś jakiś kierunek rolniczy bądź weterynaryjny?

Polecane posty

Gość hmmmmmmm.....

chodzi o emu...a konkretnie literaturę dotyczącą hodowli ich, w szczególności wykorzystanie w przetwórstwie mięsnym jeśli ktoś się orientuje niech jakiegoś autora bądź tytuł poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebbilka6
Jesli jesteś nadal zainteresowana to w Cosinusie otworzyli teraz nowy kierunek Turystykę wiejską. Więc moze tym powinnaś sie zainteresować jesli chodzi o kierunki typowo rolnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhulkowa
Kiedyś sie własnie zastanawiałam jak to jest z tymi szkołami policealnymi , ale widać ze zainteresowanie nimi jest bardzo duże i coraz wiecej osób sie decyduje na to aby sie do nich zapisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lornetkowska1
Teraz z tego co widze nawet po swoich znajomych takie szkoły stają sie coraz bardziej popularne. Wiec to też swiadczy o tym ze są dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby tak było to ta nędzna
"szkoła" nie potrzebowałaby forumowych naganiaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_lewkowa
E tam, ludzie po prostu nie maja kasy wiec wybieraja takie szkoły. Tu masz i potem dyplom i tez jesli sa one zaoczne to mozesz swobodnie pracowac. A jak sie już coś uzbiera mozna pomyslec o studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkkrecja2
Ja mysle ze jesli ktoś mieszka na wsi i ma w dalszych planach prowadzenie takiej agroturystyki to kierunek w Cosinusie wcale nie jest zły. Własnie moze te 2 lata nauki pozwolą na to zenasz biznes bedzie jeszcze lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwa2
Coś w tym jest. A na pewno sam kierunek bedzie cieszył sie dużą popularnościa, zwłaszcza ze na wsiach, w małych miasteczkach ludzie najczesciej wybierają sie na kierunki rolnicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutka-olga
Ok, wszystko pieknie ale napiszcie mi jeszcze ile kosztuje taka nauka własnie na tym kierunku ? \Bo jest to dosyć ciekawy kierunek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiizoska7
Najlepiej w takiej sytuacji zadzwonić do szkoły do której chcesz isc i wtedy wszystkiego sie dowiesz. Najlepiej pytac u zródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
Mysle ze to bardzo fajny kierunek, i trzeba też przyznać ze nie w kazdej szkole policealnej masz taka mozliwosc zeby na niego własnie trafic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kammoluszkowa
Fajnie ze w takiej policealnej szkole masz własnie taki fajny kierunek. Mysle ze warto jest o nim pomyslec, warto bo po 2 latach masz tez dobre wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by tak ktoś odpowiedział autorce na zadane pytania, a nie 10 razy chwalił durną nędzną szkółkę dla przedstawicieli żarcia dla krów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę zapytać co w ogole mozna robić po takim kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do niedawna właściciele sexshopów reklamowali się w ten sposób na forum, teraz już dyrektor szkoły szuka głupków, którzy byliby skorzy zapłacić za naukę na jego"uniwersytecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znajomy w tamtym roku kończył takie kursy w Cosinusie. Wiec zadzwon sobie do tej szkoły, wypytaj o wszystko. Ale dobrze go przygotowywali, bo sam nawet póznej douczał innych ;) I tylko Cosinus nie zaden Żak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mozecie napisac jak jest w tych szkołach? Co to znaczy że nauka w nich jest bezpłatna ? I jaki kierunek polecacie dla kobiety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz chodzę do Cosinusa na wizaz, mam potem chce też iśc na kosmetykę. Mysle ze sa to bardzo odpowiednie kierunki dla kobiety. To bedzie moim zdaniem fajne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś jest na świecie aż tak nierozgarnięty żeby się nabrać na tę żenującą formę reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie nie udało, ale poszłam w zastępstwie do Cosinusa. Ale chce jeszcze po tych 2 latach jeszcze raz podchodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze mamy z tą szkoła bo przynajmniej własnie nie musimy za nia płacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie bo idziesz do szkoły i nie płacisz za nią a masz na pewno fajny kierunek i dyplom ukończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak samo uważam. Zwłaszcza ze jesli chodzi chociazby o Cosinusa to co chwilę przybywa w tej szkole nowych kierunków, wiec zawsze mozna zacząc sie uczyć od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja koleżanka poszła tam na kurs przedłużania rzęs i teraz jezdzi sobie po domach swoich klientek i niezle na tym zarabia. Wiec mozna tak naprawde też i bardzo skorzystać na wyborze takiej szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem sie opłaca i to bardzo. Zwłaszcza ze szkoły policealne ciesza sie duża popularnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam ze najlepiej jest wybrac taki kierunek po którym będzie nam łatwiej znalezc prace. Ale w sumie patrząc na Cosinusa, to można tutaj tez w razie czego pójśc na jakies fajne kursy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×