Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sucha skóra

Polecane posty

Gość gość

mam taki problem - mam bardzo suchą skórę i do tego naczynkową. Zwykle sucha skóra jest związana z niedoczynnością tarczycy, więc zrobiłam hormony tarczycy, przeciwciała przeciwtarczycowe - wszystko w normie. Ma ktoś jakiś pomysł z czego może to wynikać? Dobrze się odżywiam, wysypiam, ćwiczę, jestem szczupła. Do tego jeszcze bardzo wolno goją mi się wszystkie zmiany na twarzy, np. jakaś drobna krostka to i nawet goi się 5 tyg. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mam problemy z tarczyca i mam straszna sucha skore,a w dodatku alergiczna , jestem zalamana , mam juz zmarszczki ,a mam 33 lata:)((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja właśnie NIE mam problemów z tarczycą, alergii nigdy nie miałam, AZS też nie - ma ktoś podobnie i rozgryzł co mu jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie miałam takich problemów jak ty ale suchą skórę udało mi się skutecznie wyprowadzić na zdrową Cetaphilem. W serii jest jeden do ciała i jeden do twarzy zresztą wszystko napisane jest na stronie internatowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aureliaxx2
Na suchą skórę twarzy polecam gorąco cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larissa222
Bardzo dobry do nawilżania i oczyszczania skóry na buzi, polecam! Przydaję się też pomocniczo do leczenia trądziku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij się naoliwiać od wewnątrz... łyżka oleju z lnu... też kiedyś miałam suchą skóre i bardzo mi pomogło zwyczajnie łyżka oleju na czco... a to czysty rzepakowy a to lniany i doszłam do oleju z łososia tego ciężko dostać mi się udało poznać na hali rybnej sprzedawczynię, jej mąż jej i mi przywozi taki olej litr za 50zł to bardzo tanio ale obie jesteśmy zadowolone teraz widze ze skóra i włosy są w lepszym stanie, zrezygnowałam z kremów cud... zwykła oliwka bambino czasami zrobię sobie i mamie krem z kwasem hialuronowym taka wtedy skora jest jak jedwabne rajstopy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hacziki55
Zgadzam się Cetaphil robi robotę:D Bardzo ładnie oczyszcza skórę i nawilża zarazem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więcej info na temat całej serii możecie znaleźć na cetaphil.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ranikolla02
zgadzam się bardzo skuteczna seria do przesuszonej skory, używałam i bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×