Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sukienka ecru na wesele

Polecane posty

Gość gość

Jestem w zaawansowanej ciąży, ciężko mi znaleźć komfortową sukienkę. Co myślicie, czy wypada mi ubrać na wesele sukienkę do kolan w kolorze ecru ze złotymi cekinkami przy biuście? Znalazłam taką w sklepie w moim miasteczku i uwierzcie że nic więcej mi się nie podoba albo też uwiera na brzuszku :( Chcę się czuć komfortowo. Czy wy jako Panny Młode były byście oburzone, że Gość przychodzi również w sukience ecru? Chętnie bym pominęła ten kolor dla świętego spokoju spojrzeń innych gości weselnych (mnie to by nie przeszkadzało ale znam ludzi którzy będą na weselu i lubią obgadywać), no ale żadna inna sukienka na mnie nie pasuje, bo u mnie w mieście nie ma sklepów ciążowych i musiałam szukać w normalnych sklepach a tam znalazłam tylko taką :( Idealnie na mnie leży, jest luźna w brzuszku pod dekoltem, pięknie się układa, ma ramiączka, jest idealna na wesele. Może macie pomysł na jakieś dodatki które sprawią, że nie będę wyglądała jak Panna Młoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość598
zapytaj panny młodej czy możesz tak przyjśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze pasuje. Wez bolerko lub zakiet w innym mocniejszym kolorze i będzie ok. Ostatnio bylam na weselu i trzy kobiety miały sukienki w kolorze ecru tylko kazda w innym fasonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×