Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sukienka na wesele OPINIE

Polecane posty

Gość gość
Idealna na wiejskie wesele w remizie, ale jeśli to porządna restauracja to odpuść sobie bo się ośmieszasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic specjalnego, za krótka, brzydki kolor, a jeszcze weź pod uwagę ze te zdjęcia są przerabiane wiec jak zamowisz to przyjdzie ci jakas okropna szmata do podłogi niepodobna do tego na zdjęciu. Za 300 zł można kupić dwie porządne sukienki a nie takie bele co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydka nie jest, ale w sumie to nie wiem gdzie by taką założyć stanowczo za krótka ,gdzie się nie pochylić to tyłek widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krótka jak dla mnie i za mało wyrazisty kolor. taka landrynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieś tanczy i śpiewa. Można się ubrać prosto i seksownie jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu co za krytykantki tu siedzą. Bardzo ładna sukienka. Moja znajoma miała bardzo podobną sukienkę na wesele i była ciut stonowana niż na zdjęciu ale bardzo ładnie wyglądała i nie ośmieszyła to waszym zdaniem jaka kiecka jest odpowiednia na wesele????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie ta kiecka nie podoba,w dodatku zamawiajac przez net nie wiadomo co sie tak naprawde dostanie,w dodatku za taka kasę...ja bym nie ryzykowała,chyba ze mialabym kupe kasy.Nie podoba mi sie kolor,krój też nie,mało elegancka,wulgarna moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem kiecka ładna,ale nie na wesele,bedziesz sie zle w niej czuć,proponuję coś dłuższego i bardziej eleganckiego,chyba ze jestes w typie tej modelki co ja ma na zdjeciu,to sie nie dziwie ze ci sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś nie przemawia do mnie ta sukienka jako stylizacja gościa weselnego. Bardziej moim zdaniem nadaje się na jakieś nastkowe przyjęcie, studniówkę, czy też inne bale gimnazjalne, na których to rzeczywiście dziewczyny chcą błyszczeć i się wyróżniać. Welele/ślub to inna sprawa, bo my jesteśmy gośćmi a para młoda jest najważniejsza i niestety wiele ludzi tego nie rozumie. oczywiście że elegancki strój jest ważny ale blichtr, cekiny i inne świecidełka już niespecjalnie. Sama po sobie wiem że czasami ciężko się opanować, ale z szacunku do pary młodej zawsze wybieram eleganckie stroje, tak aby było mi ładnie, wygodnie i żebym za przeproszeniem gołą d/up/ą nie świeciła przed wszystkimi (znam takie sytuacje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odradzam,za krótka,schylisz sie i dupa na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kusi mnie ona ale w sumie macie racje za bardzo bedezwracala swoja uwage kurcze jak dl a mnie swietna ta sukienka jest ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radziłabym autorce i wgl każdej kobiecie przemyśleć w czym wygląda dobrze i dopiero wtedy zdecydować się na fason i kolor, bo to że akurat coś jest modne i na modelce przerobionej w fotoszopie wygląda super, nie oznacza że my tak samo będziemy w tym wyglądać. Pokazana sukienka jest w stylu Rozenek na ściance i ja nie chciałabym być z tym kojarzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gora fajna, dol do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krótka, nie ma w sobie klasy zeby ja na wesele ubrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta beżowa genialna, ale to trochę nieodpowiednie wybrać taki kolor na wesele względem pani młodej. najpierw zapytaj czy nie a nic przeciwko takiej sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zalezy od gustu, moze sprawdź tutaj, http://sukienki.damskie.net/blekitna-sukienka ładne, eleganckie w modnym kolorze baby blue :) wydaje mi się, ze tego typu odcinie pasują i brunetkom i blondynkom, długie i krótkie będą się świetnie prezentować na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolor akurat ok ale za krótka, podczas tańca wyjdzie Ci to i owo i ja bym kupiła taką z 10cm przed kolano najkrótszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mega , zamawiaj ! jesli masz taka lub troche zbliżoną figure do siwiec to tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zbyt krótka i dla takiej "dziuni". Na pewno materiał super, jakość też, ale co z tego jak będzie kiczowato wyglądać. Lepiej coś bardziej eleganckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×