Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suknia ślubna a widoczne tatuaże

Polecane posty

Gość gość

Przeczytałam przd chwilą temat w którym ktoś pisał, że tatuaże nie pasują do ubrań na oficjalne okazje. Podobne opinię słyszałam od kilku osób w rodzinie i teraz moje pytanie - czy ludzie naprawdę oczekują, że się pozasłaniam, bo według nich coś do czegoś nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię obchodzi czego ludzie oczekują? To twój ślub, twoja suknia i twoje tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi mnie to po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak cię boli opinia innych? trzeba było zapytać czy możesz sobie zrobić tatuaż, a tego nie zrobiłaś, to dlaczego miałabyś spełniać oczekiwania innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to zaspokoję Twoją ciekawość: ile ludzi, tyle opinii. Jedni myślą, że tak, inni, że śmiak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czego ludzie oczekują, ale tatuaże w duzej ilości nie pasują. Co innego jakiś jeden, mały a co innego, nie wiem, skrzydła na plecach ala DOda:) Jeśli masz taki "dodowy" to nie będziesz wyglądała ładnie, z klasą z odkrytymi plecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie boli mnie. Czy nie można już być ciekawym czemu ludzie mają opinie bez przywiązywania do tego wagi emocjonalnej? To może inny przykład - znajoma przełożyła sesję w studiu tatuażu na kilka dni po swoim ślubie bo uznała, że tatuaż nie będzie jej pasował do sukni ślubnej. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczko Konkubinatu - możesz powiedzieć dlaczego Twoim zdaniem nie pasują? I pleców wytatuowanych bardzo nie mam...tylko ramiona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w takiej sytuacji kupują suknię pod szyję z długim rękawem. Autentyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie zastanawia mnie dlaczego tak robią, ja mam w planach suknię z odłoniętymi ramionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakładam, ze bierzesz ślub kościelny. Więc duża ilość widocznych tatuaży nie pasuje, tak samo jak pójście do kościoła półnago. Ja do kościoła ubrałabym bolerko zasłaniające ramiona. Sama mam tatuaż na łopatce i jak mam oficjalne spotkania obowiązkowa go zasłaniam. Po prostu tak wypada. Moim zdaniem oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie biorę ślubu kościelnego (jestem niewierząca), ale będę miała na sobie tradycyjną suknię ślubną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaż oszpeca kobietę. Żadna suknia tego nie zmieni. Trzeba bylo sobie tego nie robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro będziesz miała tradycyjną suknię, taką z gorsetem, to po prostu załóż coś na górę na czas uroczystości i po temacie. Tatuaż nie oszpeca, ja swój bardzo lubię i uważam, że jest piękny:)\ Ale jednak wciaż w naszym społeczeństwie, szczególnie wśród starszych ludzi, panuje przekonanie, że tatuaże to więźniowie albo marynarze:) Warto o gościach pomyślec i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwal kreację głupim bolerkiem :D właśnie tego nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 też się nad tym zastanawiam :) robią sobie tatuaże na imprezę? To trzeba było zmywalny zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tradycyjnej ( w miare) sukni slubnej tatuaz nie pasuje, bo to inna bajka. Zwiewna biała sukienka , typowy bukiet subny itp maja sie do tego, jak piesc do nosa. Musialabys specjalnie dobrac suknie do tatuażu- wykonalne, ale bardzo trudne, wymagalaby to porady plastyka, stylisty kub kogos w tym rodzaju. Inaczej moze wyjsc smiesznie i kiczowato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaże nie kojarzą mi się z wiezniami ani żadnymi marynarzami tylko są po prostu oblesne i paskude.A kobiete ktora powinna byc gladka i zadbana straszne oszpecaja.Pozbawiaja kobiecosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatuaz jest widoczny jak - np . biuteria. Wyobraz sobie jakąkolwiek bizuterie przy sukni ślubnej- przeciez nie kazda pasuje ( pomijajac, ze im jej mniej, tym lepiej). Musisz sie bardzo nakombinowac,zeby nie wyszło żle. Dlatego uważam, że tatuaze bardzo ograniczaja, chocby w tym wypadku. Nie zaszalejesz z suknia ( także balową), bo musisz caly czas myślec, jak ją dopasowac do tatuażu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rady, chociaż o nie nie prosiłam i nie skorzystam. Mnie podoba się zestawienie tradycyjnej sukni, białej, zwiewnej i tatuaży. Na oficjalne imprezy też nigdy nie miałam problemu dobrać kreacji. Kolor włosów jest dla mnie większym problemem niż dobieranie sukienki pod tatuaże (czego nigdy nie robiłam). Raczej zastanawiało mnie czemu ktoś w ogóle myśli, że tak się robić powinno -tzn. zasłaniać tatuaże. O wynajmowaniu pseudo-plastyka żeby mnie ubierał nie wspomnę. Gość dziś - nie wiem o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama planuję mieć zwiewną, koronkową, dopasowaną suknię :) Staram się wstawic kilka linków, ale uznaje mi za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/db/ef/64/dbef6448ebcc605d1f10f1958c88477b.jpg designoftattoos.com/wp-content/uploads/2012/10/backless_tattooed_bride1.jpg www.tattooset.com/images/tattoo/2014/03/25/22672-bride-tattoo-piercing-wedding_large.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślicie o tych zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego obrażasz osoby, które próbują odpowiedzieć na twoje pytanie? Stylista jest dla ciebie nie do przełknięcia? Uważam, ze ta osoba ma racje - nie da sie bezkolizyjnie polaczyc tatuażu i klasycznej ślubnej sukni. To dwa, zupełnie inne style. Widoczny tatuaż zawsze będzie zgrzytem na tle białego tiulu. I nikt pisząc to nie ocenia zle ciebie, ale stwierdza fakt. Tatuaż to styl rockowy (i takie suknie by sie dobrze z tatuażem zgrały). Spójrz na Chylińską - zmieniła styl, ale dominacji tatuaży nie da sie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pieprzenie. Ludzie to jednak są naiwni. Nie chcę być brutalna, ale ludzie naprawdę olewają Ciebie i Twoją suknię. Co byś nie założyła to sobie pogadają bo im się nudzi a potem wrócą do własnego życia które dla nich jest o wiele bardziej interesujące niż Twoje. Sama też nie pamiętasz wszystkich kreacji, które ktoś tam założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś brutalna, wiem, że olewają (w większości). Po prostu zainspirował mnie inny temat gdzie ktoś bardzo przeżywał. Drugi "gościu" - nikogo nie obrażam, po prostu nigdy nie rozumiałam jak można pozwalać żeby ktoś wpychał nam do garła swój gust i jeszcze mu za to płacić. Nie wszystkie tatuaże to styl rockowy, wiele jest delikatnych (nawet tych bardzo dużych tatuaży) które bardzo pasują. Poza tym ten kontrast też ma wiele uroku (jak na zdjęciach które wstawiłam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludziom nie dogodzisz, na pewno nie wszystkim, wiec mozesz to zrobic tylko sobie. Dla mnie tatuaz to oszpecenie ciała i spory dysonans przy sukni slubnej, ale jakie to ma znaczenie? Raczej rzadko która panna na ślubie wyglada tak, żeby mi sie podobało - z tatuazem, czy bez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że się nie dogodzi, po prostu mnie to zaciekawiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×