Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Świadkowie Jehowy to sekta i głęboka patologia. Są gorsi niż islamiści

Polecane posty

Gość gość

gardzę nimi, to patole, tacy jak scjentolodzy, uwazam ze powinno sie zlikwidowac te sekte, znałam jehowcow, oni są dobrzy tylko dla siebie, innymi ludzmi gardzą, są opętani na punkcie swojego pseudo wyznania i biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego są gorsi od wyznawców islamu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura, na pewno są porządniejsi niż islamiści i pewnie lepsi niż zydzi bo nie popełniają rytualnych mordów na zwierzętach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chrzescijanie to tez sek/ta :O pokradli z kazdej religii, a na swojego przedstawiciela wybrali goscia, ktory nigdy glową kosciola nie chcial byc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PraweeTywee
swiadkowie sa niestety zwiedzeni sa sekta dedtrukcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh, zabawne, ze jak sie uzyje slowa z y d to tresc jest uznana jako spam :D jezus jest sssy/dem i synem sssyd/owskiego boga, przyszedl na ziemie by zreformowac judaizm, ktory jest wciaz jego (a raczej jego ojca) religia, ignoranci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kolezanka miala rodzine swiadkow, ona sama byla, i zostala wykluczona, nie powinni w ogole z nia rozmawiac, a jednak kiedy przyjechalam z nia do jej ciotek, ugoscily nas, przenocowaly ile chcialysmy, karmily. jestem ateistka, uwazam kazda religie za glupia (delikatnie i bez zbednego wnikania w temat), ale nie powiem ze kazdy swiadek to patologia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie religie świata to sekty i patologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ex kolezanka przeszła na jehowe i niestety z fajnej dziewczyny zrobila sie jakas wariatka, szkoda gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mitologia grecka=Chrześcijaństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara i idee mają sens Ale już politykowanie w imię Boga jest dla mnie trochę dziwne śmierdzi rządzą władzy w tym doczesnym życiu. Jeśli ktoś jest dobry to będzie miał to co trzeba w swoim sercu i tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja koleżanka przeszła na chrześcijaństwo i niestety z fajnej dziewczyny zrobiła się jakaś wariatka szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg nie istnieje.W związku z tym wszystkie religie i wiary to bzdury do kwadratu,religia to opium dla ludu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój kolega przeszedł na chrześcijaństwo i się głupek z niego zrobił he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jahwe awansowal z podrzednego boga solarnego na jedynego :D ofiara z boga/herosa byla w kazdej religii od tysiacleci :O i powtorne narodziny owego umarlego boga....to sie dzieje od poczatkow ludzkosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg musi istnieć inaczej w moim życiu nie miało by miejsca wiele zdarzeń które zakrawają na miano cudów! Im ja gorliwiej się o coś do niego modliłam tym on bardziej mnie wysłuchiwał. Tak więc nie ma możliwości żeby go nie było. Dziwię ci się że w niego wątpisz a wątpisz pewnie w większość dla mnie oczywistych rzeczy. Zapewne też życie nie jest dla ciebie łaskawe? Tak właśnie jest z ateistami-muszą mieć twarde dupska bo często po nich obrywają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 21:59.Tak istnieje ale tylko w twojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia jest jak opium dla mas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest moda na ateizm tak samo jak na gejostwo.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednych i drugich do pieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:09 A nie istnieje tylko w twojej głowie! Wiesz co mnie przekona? Jak pokażesz mi swoje życie od kuchni i stwierdzę że twoje jest lepsze od mojego. Założę się że twoje próżność i brak spostrzegawczości sięgają zenitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatno odkryłem ze swiadkowie jehowi wzieli sie od ebonitów Ebionici (nazarejczycy) uważali się z jednej strony za żydów, gdyż dokładnie przejęli ich tradycje, lecz w rzeczywistości nimi nie byli, ponieważ uznawali Jezusa jako proroka, którego żydzi odrzucili. Z drugiej strony uważali się również za chrześcijan, gdyż uznawali Jezusa za proroka, niestety nie mogli nimi być, ponieważ odrzucali Jego bóstwo. Św. Hieronim w korespondencji ze św. Augustynem napisał: „Uważają się za żydów i chrześcijan, ale w rzeczywistości nie są ani jednymi ani drugimi”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadkowie wierzą w boga jehowę nie w Jahwe Jeezzus nie jest dla nich bogiem tylko aniołem który przybrał ludzka postać zbieg okolicznosi Św. Hieronim napisał ze ebonicie nie sa chrześcijanami to świadkowie którzy także nie uznają bóstwo jeezzusa nie sa chrześcijanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może są trochę nawiedzeni ale wg. mnie to mili ludzie, grzeczni, pracują nad swoim charakterem, nie to co katolik który pójdzie do spowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko z pozory sa mili ludzie poczytaj topik świadkowie jehowi rozwalają moja rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nauki, które przychodzą od niewolnika, nie są oparte na Biblii. Każda Strażnica jest naszpikowana wersetami jak pieczeń barania czosnkiem, jednak te cytaty z Biblii mówią całkiem, o czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama moge powiedziec troche ... jestem z takiej rodziny , teraz nie mam z tym juz nic wspolnego . Jak zgodzisz sie na studium albo cokolwiek to pozniej zapraszaja na zebrania . Zostaje sie swiadkiem jehowy po chrzcie a pozniej dopiero akcje sie robia , patrza na twoj kazdy krok . Latem trzeba sie pilnowac zawsze spodnica do kolan malowac sie zbytnio nie wolno przed slubem jak cie zobacza z chlopakiem to grzech i wykluczenie a jak cie wyklucza to rodzina cie odtraca , nie wolno utrzymywac kontaktu ... rozwalaja sie rodziny dzieci masakra . Jest dobrze jak jestes z nimi a jak sie cos nie podoba to wypad i traktuja cie jak zlo ... jednej powiedzieli ze musi zostawic narzeczonego albo sie wyprowadzic bo zyja bez slubu i dziecko nieslubne ... a gdzie pojdzie niewazne ... nawet pod most by sluzyc bogu . Ja przez nich mam zryta psyche poczytajcie sobie wyznania bylych swiadkow jehowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam za Jechowego sąsiada. Straszna patola i do tego tak prości, że aż się niedobrze robi. Skumał się z innym sąsiadem nie Jechowym i paroma innymi prymitywami i całymi dniami wydzierają się na osiedlu. Policja wzywana była nie raz. Jak przyszedł dzielnicowy to Jechowy świętoszek kłamał jak z nut. Dno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×