Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

swiat jest przeludniony debilami

Polecane posty

Bylem sie do lasu przejsc wyrwalem se pare galezi z drzewa iglastego a typ do mnie problem ma xddd. A kilka lat temu na miejscu jego domu rosly dziko krzaki i drzewa gdzie bylo pelno grzybow. Wycieli i buc se postawil chate i niedlugo caly las wytna zeby se domy postawili a on do mnje ze teren prywatny xdd. Juz typ chcial do rekoczynow przejsc ja mowie niech pan na policje dzwoni i niech przyjada xdd. I sie zamknal smiec hahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ciebie trzymają w zamknięciu :D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A potem był dzwonek i się obudziłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyn cię polubiła, a ty smieciu wyzywasz ją od najgorszych...p********a c/i/o/t/o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem czy w zamknieciu bo w piatek jade do anglii wiec jednoczesnie opuszcze polska chorobe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chvj mnje jakas dziewczyna dziewczyn jest pol populacji czyli jakies 4 miliardy. Wiekszosc dziewczyn to tepe pasztety bezmozgie niestety. Tak jak mezczyzni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamilcz debilu i w*********j do tego swojego chlewa, żałosny prawiczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:44 jego ktoś polubił?! To musiał być jajcarski projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anglicy nie lubią Polakow i traktują ich jak obywateli drugiej kategorii więc do Anglii mogę pojechać ale wyłącznie turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jesteś, ja Cię lubię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:05 jak masz na imię Kazimierzu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anglicy nie lubia polakow i ja rowniez :). Ja to ze urodzilem sie w polsce to sie wstydze bo tam polaczki przyjezdzaja i tylko miejsce zajmuja, polaczki nic do tego kraju nie wnosza :). A ja gram w zespole z anglikami i to dla anglikow gram a nie dla polakow. Widzicie ile przegraliscie, tam polaczki to tylko pracuja bo są bydlem j******m i nawet sie nie asymiluja. Won z takimi niech przyjezdzaja tam skad przyjechali!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że grasz dla Anglików to nie znaczy że nim jesteś, w Anglii zawsze będziesz drugą jeśli nie trzecią kategorią ich społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie bede anglikiem i nim nie chce byc bo jeebie anglikow w dvpy tak jak polakow :). Co nie znaczy ze sie nie asymiluje bo czesc mnie jest angielska :). A polskosc nie ma z tym nic wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...swiat jest przeludniony debilami ... x A ty nie lubisz KONKURENCJI :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś ani Polakiem ani Anglikiem i ani jednych ani drugich nie lubisz, ja tam wole Polaków z ich zaletami i wadami gdyż tu jestem u siebie i nie muszę zabiegać o sympatię obcego narodu po to żeby mnie zaakceptował, owszem mogę wyjechać do Wielkiej Brytanii czy innego kraju ale wyłącznie turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz twoj problem że sie wsrod debili obracasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kim chce byc a ty nie masz prawa mi mowic czy jestem polakiem czy anglikiem bo to nie twoja sprawa :). Zajmij sie wlasną dvpą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No polacy w anglii to ogolnie sa debile. Niektorzy maja lby jak sklepy a robia za minimalna albo sa bezdomni... ale ty jestes debilem do potegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Ty jesteś osobą UBEZWŁASNOWOLNIONĄ przez sąd. Taka osoba nie posiada pełni praw obywatelskich, więc jesteś g_wnem, a nie Polakiem, albo Anglikiem. x A co do dymania w d_pę, to sam chwaliłeś, że najlepiej dymają ciebie Portugalczycy :P. Zdechnij wreszcie śmieciu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposob jestem ubezwlasnowolniony?? Jestem w anglii chce jechac do francji to jade. Chce jechac do holandii jade. To wy jestescie ubezwlasnowolnieni bo cale zycie mieszkacie w jednym miejscu bo tam macie prace, szef wam daje dwa razy wolne w roku a ja mam wolne caly rok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doctor Evil dziś Debil nie pojmuje nawet, co zeszłoroczny wyrok polskiego sądu dla niego oznacza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slucham. Co oznacza?? A debilem jestes ty frajerze ja robeie co chce i mam wiecej wolnosci od ciebie patalachu niemyty, won do roboty stara mendo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE KARMIĆ TROLLA DEBILA XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provoprovo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×