Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwionaona

Sygma bank - karta kredytowa

Polecane posty

Gość zdziwionaona

Sygma bank przysłał mi dzisiaj kartę kredytową - nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ja wcale takiej karty nie zamawiałam, nie chciałam, w ogóle nie mam nic wspólnego z tym bankiem!!! Więc co to, skąd to, po jaką cholerę i w ogóle skąd mieli moje dane???? Spotkał się ktoś z czymś takim? Kartę od razu przecięłam na pół - coby nie kusiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palissander
wyslij do banku informację iz żądasz usuniecia twoich danych z ich bazy danych i przy następnym przypadku nekania tego typu zgłosisz odpowiednim organom naruszenie ustawy o ochronie danych osobowych. Powinno pomóc. A kartę w kawałkach zwróciłbym do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzybek ...
brałaś coś na raty, ino sprawdz umowę:D ja zrobiłam tak: kartę zostawiłam w domu razem z przysłanym później przez nich pinem w domu ,karty nigdy nie aktywowałam. wysłałam im poleconym za potwierdzeniem odbioru (koniecznie!) wypowiedzenie umowy na ich adres: Sygma Bank Ul. Suwak 3 02-676 Warszawa Wypowiedzenie Umowy o korzystanie z karty kredytowej Sygma Bank znajdziesz w necie , nie kupuj , jest też za darmo:D na tym wypowiedzeniu z neta jest ,że wypowiadasz kartę , ty dopisz ,że łącznie z limitem dodanym do karty w wysokości........tu wpisz kwotę jaką ci przyznali. ja po jakimś czasie dostałam od nich eskę ,że moja dyspozycja została zrealizowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionaona
No właśnie kurde nic nie brałam na raty! Ja jestem uczulona na wszelkie raty, kredyty, unikam ich jak ognia, z propozycjami karty kredytowej z mojego mBanku walczę regularnie odsyłając telefonujące panie w pizdu :D Mam od zawsze jedno zwykłe konto, jedną zwykłą kartę i nic więcej nie chcę :p A tu taka akcja. Trochę mnie to zaniepokoiło. Ale rozumiem, że to może się zdarzyć tak? Że mogą sobie ot tak przysłać? Dzięki za rady, chyba faktycznie im wyślę coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczja takie rzeczy się zdarzają wtedy kiedy bierzesz coś na raty, ja brałam laptopa przez sygma bank i zaoferowali mi kartę ale ja wyraziłam zgodę na jej przysałnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No niezbyt rozumiem w czym problem zawsze można napisać zadzwonić na infolinię albo pójść do placówki pracują tam miłe osoby na pewno szybko sprawa by się wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herman Wilk
Uważam podobnie najlepiej zadzwonić na infolinię albo odwiedzić placówkę i załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
I jak sprawa się wyjaśniła bo temat ucichł ? Jestem ciekaw korzystam z sygmy długo i nie było żadnych problemów to na pewno jakieś nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem ciekawa jak rozwiązała się sytuacja, czy wyjaśniło się całe zamieszanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Podejrzewam ,że rozwiązało skoro temat ucichł i nic dziwnego można się z nimi miło i szybko dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mateusz, bo orgazmu dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kartę od nich od razu pocielam i wyrzuciłam do śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego tak zrobiłaś, w ogóle masz świadomość jakie możesz czerpać korzyści z posiadania ich karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
@adellllll polecam nie wdawać się w dyskusje z takimi osobami czasem są to ludzie szukający śmiechu na forum czasem dzielą się swoją faktyczną opinią jednak odradzam kiedy ktoś używa takich zwrotów raczej nie warto interesować się jego wypowiedzią moim zdaniem ma prawo do wyrażania własnej opinii ja wyraziłem swoją i ją podtrzymuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
no racja w końcu masz swoje zdanie na jakiś temat i możesz je wyrazić na forum, bo w końcu po to one są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Dlatego właśnie nie polecam wdawać się w dyskusję tylko przebić argumenty swoimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 157
Sigma Bank to najwięksi złodzieje i oszuści. Był kilka lat temu program w TV ilu ludzi oszukali. Dziwi mnie że nasz Rząd nic nie zrobił w tym celu i nie pozbył się tego Banku z z naszego kraju. Najlepiej poszukaj tego Banku i oddaj im kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sygma Bank to najgorszy bank jaki tylko może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ciekawe,od lat mam kartę Sygma Banku i nigdy nie narzekałam.Kupuję np. w real produkty na raty bez oprocentowania i nigdy nie mialam żadnych problemów.Powiedzcie ci jest nie tak,na co powinnam zwrócić szczególną uwagę. Nie chcę mieć natomiast nic wspólnego z Eurobankiem.Wzięłam około 8 lat temu pożyczkę gotówkową i spóźniłam się z ratą 1 dzień!!! Zaraz zadzwonił do mnie jkiś gość z banku i zwyzywał mnie od oszustek.To nie do opisania jak się poczułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Nie polecam w ogóle wdawać się w dyskusję pewnie kolejna osoba nie czytająca umowy albo zwyczajnie źle ją rozumiejąca jak pytam się kolegów którzy mieli do czynienia z sygmą każdy odpowiada ,że coś miał lub ma i wszystko jest bez zarzutów nie mam pojęcia skąd się bierze tyle negatywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ludzie coś tam usłyszą, czegoś nie doczytają a później pozostawiają negatywy, które nijak mają się do rzeczywistości i tego co jest napisane w umowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
No niestety ,ale nic się na to nie poradzi ,ja tam się cieszę z karty w sygmie i ubezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz kartę sygmy z programem lojalnościowym to bardzo dobrego dokonałeś wyboru, mają rabaty, promocje i fajne gifty w tym programie lojalnościowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Mam mam i jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło to słyszeć bo spotykam się z coraz większą liczbą zadowolonych klientów sygma banku, więc t poszerzasz ich grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz00
Bo oferta jest coraz większa jest coraz więcej klientów a dodatkowo zadowolonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
to prawda mają coraz więcej partnerów w swojej ofercie więc więcej okazji do tańszych zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podniecajcie się tak tymi kartami debile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×