Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość co dac synowi na 18stke?

Syn ma 18stkę! Proszę o radę z prezentem???

Polecane posty

Gość co dac synowi na 18stke?

Ja mam 170 tysięcy złotych, moi rodzice na tę okazję również przygotowali 150 tys. Syn i córka mojego brata dostali na swoje 18stki od rodziców i dziadków(wspólnie się złożyli) po mieszkaniu. Czy to jest dobry prezent dla mojego syna. Blisko nas jest mieszkanie za 200 tysięcy, dwa pokoje? Ewentualnie moi rodzice którzy zostali sami w domu proponują żeby wyremontowac u nich strych i syn tam do nich by się wprowadził? Co sądzicie o tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym cie ryćkał
zamów prostytutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dac synowi na 18stke?
Proszę o poważnę rady dotyczące mojego pytania? Czy prezent z mieszkaniem to dobry pomysł?? Tym bardziej że są na to pieniądze. Czy 18 lat to nie za wcześnie na wyprowadzkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata matkaaa
150 + 170 to ponad 300 tysięcy, może kupcie synowi auto na 18, za 100 tysięcy kupi się już jakiś przyzwoity nowy samochud, a za 200 kupcie mieszkanie, wynajmujcie je na razie i dacie je synowi jak będzie trochę starszy, np jak będzie chciał ze swoim kolegą gejem zamieszkać, my właśnie tak zrobilismy, trafialo sie mieszkanie to kupilismy a na prezent 18 auto, a mieszkanie syn dostal jak postanowil zamieszkac ze swoim kolegom gejem w wieku 23 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvrgvrvr
ja mieszkanie dostałam na studia... mieszkanie to dobry pomysł ale czy syn zamierza studiowac itp? bo wted moze warto kupić mieszkanie w miejscu gdzie zamierza studiować a na razie powiedziec mu że jest przeznaczona taka kwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem..;/;/;/
ze chcesz zostac juz babcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dac synowi na 18stke?
Nie wiem jakie ma plany! Narazie będzie szedł do 4 klasy technikum. A mieszkamy w Warszawie, więc syn jak będzie chciał isc na studia to będzie szedł w mieście w którym mieszkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dac synowi na 18stke?
Nie chce zostac babcią! Zwłaszcza że samy syna zbyt wcześnie urodziłam. Mam już 40 lat, ale chciałabym żeby już był samodzielny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłośnik wątku z kolegą gejem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 18 to za wczesnie
idzie do technikum wiec jeszcze nie bedzie pracowal. Skad weźmie na rachunki? na jedzenie? nawet jeśli Ty mu oplacisz to wszystko to myslisz, ze przychodzac ze szkoly bedzie stal przy garach i sobie gotowal obiad? myslisz, ze bedzie umial o siebie zadbac? ty najlepiej wiesz na ile jest samodzielny. Ja osobiscie chodzac do technikum nie chcialabym wyprowadzac sie od rodzicow, bo tak wygodniej. Dopiero na studiach kiedy moglabym zaczac pracowac i bym byla na tyle dorosla by sobie zadbac o jedzenie, ugotowac obiad. Bo teraz wracajac ze szkoly jakos nie specjalnie chcialoby mi sie myslec o gotowaniu. Rano musialabym wstac wczesniej by zdazyc po pieczywo, a tak to mama o wszystk odba. Nie wiem czy syn bylby ucieszony. Zapytaj moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 18 to za wczesnie
dolej.. mieszkanie to trzeba utrzymac w porzadku, odkurzyc, sprzatac, myc wszystko. Myslisz, ze syn znajdzie na to czas? pozwol mu sie uczyc poki jest mlody na studia ewentualnie kup mu mieszkanie. A teraz to poroniony jest pomysl naprawde. Bo nawet nie bedzie mial kasy na utrzymanie sie. A utrzymywanie syna to za wiele nawet jesli Cie stac. Nie wyrosnie Ci na zaradnego czlowieka. Tylko bedzie myslal, ze wiecznie cos mu sie nalezy i pod nos bedzie mial podtykane. Dlatego mieszkanie mozesz kupic, ale w momencie kiedy bedzie na tyle dorosly by je utrzymac i potrafic o siebie zadbac. Teraz najwazniejsza jest matura, a nie obowiazki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z gumą do żucia Orbit i fajnymi zdjęciami do kompletu to przemiła zabawa byłam na takiej 18 i ten prezent bardzo się podobał jubilatowi i gościom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wasze wspólne zdjęcie i guma Orbit ciekawy pomysł na imprezę zapewne zaskoczy wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gra w nogę ?? Może koszulkę ulubionego klubu piłkarskiego. Np. tutaj można poszukać w rozsądnej cenie :) www.pilkarskie-koszulki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat na swoje 18-naste urodziny dostał od chrzestnej przejazd sportowym samochodem po torze wyścigowym. Był bardzo zadowolony. Zazdroszczę mu takiej fajnej chrzestnej. Mówiła, że przejazd kupiła na www.devil-cars.pl, bo brat chciał koniecznie wiedzieć, żeby móc się przejechać kiedyś jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bratu kupiłam na 18 urodziny voucher na jazdę sportowym samochodem :D Był mile zaskoczony, no i zmobilizowałam go tym do zrobienia szybciej prawo jazdy. Po torze śmigał, wybraliśmy się razem. Myślę, że takiego prezentu szybko nie zapomni! To naprawdę fajna sprawa i wcale nie jest tak drogo jak mówią. Ja wydałam około 300 zł za kilka okrążeń. Wygenerowałam śmieszny Voucher na pamiątkę, a no i film jeszcze zamówiliśmy przy okazji, fajnie było obejrzeć jego śmieszne minyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn bardzo cieszył się z wyjścia do salonu VR. Poszedł z kolegami, dwa dni mi o tym opowiadał. Super sprawa takie miejsca, szczególnie jeśli dziecko się tym interesuje. Mój syn chce w przyszłości tworzyć gry i aplikacje, więc nie żałowałam mu na wyjście do takiego salonu. Tutaj jest oferta: http://vrproject.com.pl/category/oferta-w-salonie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz, zeby syn byl samodzielny mowisz?? No to masz: ja od rodzicow nie dostalam nic. Nawet na kurs ang sama zarobilam. Na mieszkanie zarobilam za granica, ciezko pracujac. Nauczylam sie 3jezykow, edukowalam sie na Zach. Ale nie, no fajnie wszystko dostac.. Jeszcze mu za studia zaplaccie i zamowcie limuzyne, zeby go podwozila.. A tak serio, radze poczekac z tym mieszkaniem. Dac mu troche kasy i ok. Zobaczysz co z nia zrobi. :) Czasem warto dziecko wychowac, a nie tylko ustawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w takim salonie VR można zorganizować imprezę firmową? I jak ona by miała wyglądać? Myślicie, że to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza najlepsza integracja firmowa była w takim salonie. Wszyscy świetnie się bawili, bo wybór rozrywek był naprawdę duży. Jeśli interesujecie cię taka oferta to sprawdź sobie tutaj co można zorganizować: http://vrproject.com.pl/oferta-dla-firm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakrycznie snobistyczna gadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najcenniejszy prezent nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

 Kup  mu masturbator  , wiadomo, że się onanizuje , więc możesz urozmaicić mu tę zabawę  i kupić mu masturbator Tęga. To wspaniała zabawka dająca niezapomniane zmysłowe doznania i prawdziwy relaks i odprężenie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Tenga to doskonały prezent dla męża, partnera , brata czy syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rodzice zorganizowali imprezę dla znajomych - wynajęcie sali jedzenie alkohol dekoracje jak się o tym dowiedziałam od razu powiedziałam że już nie chce żadnego prezentu od nich (kompletnie nie miałam pomysłu jak ją zorganizować już rozważałam wcale jej nie robić ewentualnie jakieś piwo /inny alkohol z najbliższymi koleżankami) to był dla mnie najlepszy prezent bo jednak 18 jest raz w życiu (kiedy to zleciało już 21)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×