Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sama nie wiem co o tym myslec

SYPIAM z Szefem i mieszkam u niego...

Polecane posty

Gość Sama nie wiem co o tym myslec

Znalazlam prace u starszego pana 78 lat w Niemczech,jako pomoc domowa+zamieszkanie,po jakims czasie wyszlo tak ze teraz uprawiamy seks,oczywiscie on nie zawsze moze, i doadtkowe daje mi kieszonkowe,mam faceta stalego w pl(co miesiac jade na pare dni do polski do mojego chlopaka) ,ale oczywiscie nigdy mu o tym nie powiem,NIKOMU ,popracuje jeszcze troche u dziadka ,a pozniej odejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nad czym ty chcesz myslec, jestes d***** i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzi fka ? dlaczego ? przeciez nie sypiam codziennie z 3 roznymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już było. Wyobraźni brakuje, by nowe prowokacje wymyślać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywaja i takie historje, a poznie taka zgrywa Pania i nigdy nikomu sie nie przyzna :) JAK nie dasz mu seksu,nie bedziesz z nim sypiac to dlugo u niego nie popracujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak masz z nim jakis orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,ale udaje ze mi dobrze,bo jakby zobaczyl ze nie sprawia mi to przyjemnosci to zwolni mnie i nie da kasy... On lubi wkladac palce do cipki uwielbia to,zeby chodzic w spodnicy bez majtek po domu it...ale nie zawsze moze uprawiac seks,wiek swoje robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz super wygladac ale paluszkami to chyba moze Dobrze zrobic? Jestem duzo mlodszy ale tez zatrudnilbym taka kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty nie jestes zadna pomoca domowa, tylko dodatkowo k..wa.to nie lepiej juz dawac jakiemus mlodszemu i przystojniejszemu za kase?podobno agencje w niemczech maja drzwi otwarte dla wszelkiej masci emigrantek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogóle to sie nazywa molestowanie i gwałt skoro cie zmusza szantażem ze nie zapłaci. Otwórz oczy i uciekaj albo jezeli ci to pasuje to nie udawaj pokrzywdzonej stan przed lustrem i spójrz prawdzie w oczy jestes d***** i to pewnie jeszcze bardzo tanią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie gosciu bardzo bogaty,ma duzo kasy zadbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judym Doktor
Ale absurd:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wiele polek tak robi,tylko zadna Ci sie do tego nie przyzna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypiajac z dziadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musi byc cudownie sypiac z dziadkiem ktory ma cialo juz zniszczone,jaja do kolan,penis 70 letni juz zuzyty,wyle juz wyrooochal bab, no cudnie po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zajęłabym się jakimś starszym panem bogatym.Tylko mogę być za stara,bo mam 27 lat.Czemu ja w młodości tych starych zwierzaków z kasy nie doiłam.Żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektore lubia NEKROFILIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie 99% Polek wyjeżdżających na saksy do Niemiec, pracuje jako prostytutki. To normalne i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ta co z tym dziadkiem to nie prostytucja,rowniez moglo by nazwac PROSTYTUCJA bedac z kim/partnerem ktory stawia Nam kolacje,czasami prezenty daje,jako prostytucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki Gotówkowe bez zaświadczeń dla Każdego http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matcho
Jak powszechnie wiadomo w kazdej kobiecie jest ku/rwy 2/3 dlatego ja sie nigdy nie ozenie bo po co mam sie puzniej zastanawiać czy mnie wali w rogi czy nie a przecież 99%kobiet zdradza moja dupa pyta sie mnie kiedy sie jej oswiadcze a ja jej mówię jak przestanie mizdrzyc do innych (czyli nigdy)tylko 1 na sto wie jak sie powinna zachowywać mając stałego partnera a polki to już tragedia tylko ten co chcę żeby zonka sie wyszalała i sk***iła puszcza za granicę nawet te co pojadą z mezem to sie k***ią w pracy a zaraz któraś napisze ze mie prawda zeby nie uogulniac to będzie ta co się najczęściej szmaci na szczęście ja mam już syna i nie potrzebuje darmozjada na utrzymanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty sie nie puszczasz taki swiety jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matcho
No i proszę znalazła się pierwsza cichodajka i tak szczerze ci powiem że tylko raz w życiu bedąc w związku po pijaku przylizałem sie z jedną panienką i to z jej inicjatywy a ty sie k***isz na każdym kroku więc nie przezucaj swoich win na inne osoby ladacznico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie to "z jej winy" przezabawny jestes,puszczalski chuuujju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×