Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Syryjka OSTRZEGA przed ISLAMISTAMI: oni chcą zabić niewiernych

Polecane posty

Gość gość
Dlatego trzeba głosować na partię Korwin. Tylko on nas ochroni przed narzucaniem muzłumanów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam, że pis jak zwykle robi puste obietnice. Ja głosuję na Korwina, bo on podpisy nawet zbiera pod petycją przeciw narzucaniu imigrantów i gospodarczo dobry program ma. I wcale nie jest szowinistą, wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste że to islamscy terroryści w przebraniu uchodźców. Sami to zapowiedzieli w lutym w tle filmiku z podrzynania gardeł chrześcijanom na libijskiej plaży. A unia oczywiście łaskawie zamknęła oczy i zatkała uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korwin przynajmniej się nie będzie bujał w sprawie imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda z tym PiSem! Ktoś szczuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, bo ja też czytałam o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisujcie petycję przeciw narzucanie Polsce imigrantów. Można ją znaleźć na stronie partii Korwin. Oprócz tego, głosujcie na niego 25 października, bo tylko on może zapobiec islamizacji Polski, gdyż wiceprzewidniczący pisu przyznał ostatnio, że mimo zapewnień Kaczyńskiego pis nie zawetuje imigrantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria35
Wg mnie z tego co widzę to wyłącznie na k***ina warto głosować! Pooglądajcie na youtube wywiady z nim, koleś mądrze gada, w tym o imigrantach, podatkach i reszcie. Jak ktoś coś do niego ma na maksa to w takim razie kukiz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria35
Chodziło mi o partię k o r w i n a ! Nie wiem czemu cenzurają go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petycja antyimigracyjna, którą K O R W I N zamieścił na swojej stronie internetowej, już podpisałam. A 25 października będę głosowała na K O R W I N A. Wam polecam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby glosowac na Po trzeba byc skonczonym idiota. Na pis troszke mniejszym idiota, ale idiota. Pis mial juz swoja szanse, zapomnieliscie? Polska potrzebuje ZMIAN, konrkretnych zmian. Ja glosuje na partie KORWIN. Przynajmniej nie bedzie pozniej wyrzutów sumienia :) P.S pan Wipler z partii Korwin bardzo dobry polityk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też na Korwina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na profilu fb mozna zauwayc ze bedzie nas duzo :D nie wierzcie internetowym sondom. KORWIN ma szanse na bardzo dobry wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecimy z k*****i z po pis sld psl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko KORWIN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to. Korwin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest pół-Polką pół-Syryjką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widziałam. Tam nie ma jej wypowiedzi. A ja widziałam kilka jej wypowiedzi, bo też byłam oburzona jak Ty. Ona na okrągło powtarza, żeby rząd nie przyjmował ani jednego muzłumanina, bo oni są wielkim zagrożeniem dla chrześcijan, dla kobiet. Ona legalnie załatwia wizy dla chrześcijan, większość wyjeżdża później i tak do Niemiec. I ona się boi co będzie jak przyjadą muzłumanie, że będzie to samo co w Syrii. Pooglądaj wywiady z nią. Ogarnięta widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona musi być ogarnięta, przecież pcha się do polityki, kiedy zapytał ją dziennikarz dlaczego z listy Korwina, odpowiedziała, że nie dostała oferty z innych partii. Jej nie interesują poglądy, ona myśli wyłącznie o uchodźcach, Polaków też ma gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłam. Stresowała się na maksa, było widać. Ogarnięta w sensie, że pomimo nieśmiałości wrodzonej, co było widać, ma odwagę ostrzegać przed muslimami i zagrożeniem islamizacją pomimo ataków dziennikarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kłamię, w TVP INFO dziennikarze zadawali pytania, dokładnie tak odpowiedziała:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×