Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła angielskiego w Krakowie

Polecane posty

Gość gość

Witam! Chciałabym poprosić Was o radę co do wyboru szkoły czyli kursu angielskiego w Krakowie. Mam 14 lat. Zaznaczam, że mieszkam godzinę od Krakowa i jedynym odpowiednim dla mnie terminem będzie sobota rano. Zależałoby mi na lokalizacji jak najbliższej Nowej Huty/Czyżyn, ale nie pogardziłabym czymś bliżek Rynku lub nawet tam. Myślałam nad szkoła Lincoln, jednak cena mnie przeraża i nie wiem czy warto, nie wiem też jaka cena może wyjść za podręczniki. Podobała mi się również szkoła 3lions, która miała ocene 4,8/5, jednak nie dysponuja oni odpowiednim terminem dla grupy w moim w wieku. Prosze o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a aktualnie jak szkole polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jeszcze zastanowił bym się nad 3lions , bardzo dobra szkoła. Nie dało by się jakoś tego dogadać z właścicielami , abyś mógł tam uczęszczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosssmyk
Moim zdaniem warto zapoznać się z ich ofertą - https://lincoln.edu.pl/krakow/jezyk-angielski/ . Prowadzą różne kursy j. angielskiego na różnych poziomach. Teraz angielski to podstawa wiec nie ma sie co ociągać, trzeba się zapisać i szkolić język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×