Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mampytanieeeeee

Szkoła policealna - Technik informatyk

Polecane posty

Gość mampytanieeeeee

Myślicie, że ma jakiś sens robienie takiej szkoły? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
ja uwazam, ze robienie kazdej szkoly ma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Ellinka? Dlaczego? Mam licencjat z Ekonomii, jestem w trakcie robienia magisterki i chciałabym wziąć coś dodatkowego, a informatyka mnie od zawsze interesowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
jestem magistrem inzynierem informatykiem, ze znalezieniem satysfakcjonujacej mnie pracy nie mialem zadnego problemu. mysle ze z tytulem technika informatyka tez nie bedzie Ci ciezko COŚ znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób :) Luzik totalny a papierek może Ci się do czegoś przyda. Chociaż nastaw się, że czasami będziesz traktowana jak dziecko specjalnej troski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Nie wiem czy do końca dla przyjemności. Być może chciałabym z tym kiedyś związać przyszłość i nie wiem czy w tym kierunku warto rozpoczynać taką szkołe zaocznie, równolegle z moimi studiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, jak do takiej szkoly "blondynka przyjdziesz" to blondynka wyjdziesz.... także raczej dla papierka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
No to szkoda, bo myślałam, że się czegoś naucze. Swoją drogą mam u siebie dzienną policealną szkołe o kierunku technik informatyk, może tam będzie lepiej z przekazywaniem wiedzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuu
dla mnie ma sens. to glownie dzieki podyplomowce zdobylam prace, a na pewno nauczylam sie na niej wiecej niz osoby po tym kierunku na studiach. bo szkoły zawodowe mają więcej praktyk i uczą fachu, a nie teorii. Tylko musi to być dobra szkoła, bo na inne nie warto tracić czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Ty napisałas o podyplomowych studiach, ja piszę o szkole policealnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuuuuuu
tffuuu o policealnej. teraz jestem na podyplomowce z tej samej branży, ale niestety niewiele z niej wyniosa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Dziekuje za odpowiedzi. Rozważałam również studia na kierunku informatyki, ale nie wiem do końca czy bym sobie poradziła, bo z drugiej strony moja wiedza nie jest aż tak obszerna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakty sa takie, że
Trzeba być super dobrym z matmy do tego kierunku. Bo to nie laicikowa nauka obsługi komputera, tylko kupe niepotrzebnego pierdzielenia z nauką języków programowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mampytanieeeeee
Z matmy akurat jestem dobra, zdawałam z niej mature, zdałam na 92% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój. Ci co piszą, że w studium jest ciężko chyba nigdy nie studiowali 🖐️ Poradzisz sobie lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informatyk01
Pewnie, że warto.Ja akurat mam porównanie, bo skończyłam studia i policealną i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki policealnej nauczyłam więcej niż po 5latach studiowania. Byłam w Novej na informatyce. Bardzo dużo praktyki, ćwiczeń.Polecam policealne-ma się fach w ręku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olekaleksander
ja właśnie się wybieram na informatykę ale nie wiem gdzie, mówisz, że zadowolony jesteś z informatyki w NOVA? wszystkich informacji można zaczerpnąć na stronie?! dziękuję za informację. Myślę, że dobrze, że takie forum jest bo łatwo można rozwiać swoje wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcineks
W zależności co się chce robić po szkole policealnej a co po studiach. Po studiach będziesz umiał programować i znał matematykę w każdym położeniu, a większości przypadków nie będziesz potrafił naprawić komputera, bo nikt go w życiu na zajęciach na uniwerku czy polibudzie nie otworzył. Co innego jest w policealnej, tam jesteś przygotowany do montażu kompów, konfiguracji, instalacji i znajdowania usterek. Teraz są kwalifikacyjne kursy zawodowe i można wybrać jedną kwalifikację i w niej uczyć się np. montaż i konfiguracja kompów lub sieciówka lub strony www i bazy danych. W Gdańsku już to prowadzą w CKZiU NR1 www.ckziu1.gda.pl/kkz-technik-informatyk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolloo
Jasne, że warto!! Nie miałem za bardzo opcji pójścia na studia, i gonił mnie czas więc zapisałem się do omegi w łodzi. Lekko nie było, ale nikt nie obiecywał że tak będzie.. trochę wysiłku i teraz pracuję jako webmaster i mam fajną robotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam informatykę w Cosinusie. Na pewno bedziesz zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na III sem. informatyki w Cosinusie i nagle zrobiło się ciężko. Przykładow jako pracę kontrolną trzeba przygotować projekt zinformatyzowania budynku na 80 stron. No i kolejny egzamin zawodowy E13 z sieci, też nie za łatwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma chyba problemu ze znalezieniem pracy... Mozesz pracowac w agroturystyce, gdzieś własnie na wsi, gdzie osoba po takiej szkole jest na pewno potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę na technika informatyka do Delty Edukacja w Bytomiu. Szkoła za darmo, no a kierunek przyszłościowy z niewyczerpywalnym źródłem ofert pracy. Tak więc nich każdy pisze, co chce, bo tu każdy oczywiscie jest najmądrzejszy, ale ja robię swoje, po 2 latach mam fach, idę do pracy i mam wyrypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej zrobienie dodatkowo sobie technika informatyki jest świetnym rozwiązaniem :) Jeszcze jeden papierek przyda się w życiu, a może i w przyszłej pracy. Zazwyczaj w takich szkołach nie ma ciężko, ale trzeba samemu dużo w domu się uczyć tym bardziej wtedy kiedy zbliżają się egzaminy semestralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik informatyk to fajny kierunek :) Wiem, że wiele szkół ma w swojej ofercie ten kierunek jako darmowy. Czy ten kierunek gwarantuje prace ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gwarantuje prace :) Wiem, bo moja koleżanka zrobiła ten kierunek i bez problemu znalazła pracę. Teraz chyba jest taki wielki bum na informatyków :D A też z płacą mają dobrze :) Więc wydaje mi się, że warto spróbować, zawsze jeśli komuś coś się nie spodoba to może zrezygnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×