Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalena Jaske

Szkoła policealna z kursem rachunkowości w Warszawie

Polecane posty

Gość Magdalena Jaske

Hej! Chciałabym się zapisać albo od tego semestru letniego jeżeli byłaby taka możliwość, albo od zimowego na kurs rachunkowości. Jestem po studiach, mam 32 lata, ale ponieważ trzeba dbać o to żeby być na bieżąco i dbać o swoją pracę, postanowiłam się dodatkowo dokształcić. moglibyście mi polecić jakieś szkoły w Warszawie? Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fammmkowa
No kurcze, teraz te księgowe i inne własnie po takich kursach rachunkowości to maja raj na ziemi... jesli tylko masz okazje to idz i zrób sobie ten kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pommmarańczka
Zgadzam się z Wami. Rzeczywiscie takie wykształcenie dużo nam daje. Teraz zreszta zwód księgowej jest w cenie i zawsze bedzie nam łatwiej po takim kierunku znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carrlyy
Co macie, jaki tytuł po takich kursach jak chociazby w Cosinusie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iworska_kk
No wlasnie to jest taka szkola na która moim zdaniem warto jest sie zdecydowac, bo tutaj same opinie o niej sa jak najlepsze i teraz coraz wiecej osób decyduje sie na taka szkołe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passowska33
Generalnie jak widać szkoła policealna teraz cieszy sie naprawde dużą popularnościa i myśle ze jak ktoś sie zastanawia nad wyborem szkoły to jest to naprawde dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddderka
Własnie widze ze ta szkoła jest teraz coraz bardziej popularna. I uwazam ze w dzisiejszych czasach warto jest własnie postawić na taki kierunek edukacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delllicja2
Ja też uważam ze nie ma niczego złego w tym ze wybierzemy dla siebie szkołe policealną. Zwłaszcza ze tu ciekawych kierunków nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze nie tylko szkoła policealna ale nawet same kursy juz tutaj coś dają. I ja jednak na powaznie rzeczywiscie rozwazyłabym je , zwłaszcza że już wczesniej skończyliśmy jakis kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosssiowa2
Najlepiej wybrać taki kierunek który Ciebie interesuje, nie ma nic na siłe, wybierzesz ten z którym wiążesz swoje plany na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc tak na to wszystko to jak widać szkoła policealna teraz cieszy sie naprawde dużą popularnościa i myśle ze jak ktoś sie zastanawia nad wyborem szkoły to jest to naprawde dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami. Rzeczywiscie takie wykształcenie dużo nam daje. Teraz zreszta zwód księgowej jest w cenie i zawsze bedzie nam łatwiej po takim kierunku znalezc prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałam wybrac sie na kursy przygotowujące do matury w Cosinusie i rzeczywiscie są bardzo pomocne, jesli chodzi o usystematyzowanie całego materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zrobiłam 2 kierunki i jestem zupełnie innego zdania. Dla mnie to jedna z lepszych szkół policealnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nei moge złego słowa powiedzieć na Cosinusa. Dla mnie to własnie bardzo dobra szkoła, w której naprawde mozna sie nauczyć i nie stracic czasu czekajac na kolejną mature.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz zapisałam sie do szkoły policealnej Cosinus na kierunek turystyka. Nie wiem czy nawet na studia w razie zdanej matury bym sie tam dostała, wiec to bedzie dla mnie taka alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam sie własnie na kurs przedłużania rzęs do Cosinusa. Mam nadzieje ze ogarnę go dosyć szybko i dzieki niemu jakoś sobie jeszcze dorobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze spokojnie własnie to juz jest nawet taki ostatni dzwonek zeby zapisac sie do szkoły na takie kursy przedmaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie związane ze szkoła Cosinus . Czy tutaj jest jakaś specjalna rekrutacja ? Jakie papiery trzeba złożyc zeby móć sie tam dostać ? Bo tylko tam chce iśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli Ciebie to interesuje i czujesz ze mogłabys sie potem poświecic temu zajęciu i pracować w tym zawodzie to pewnie ze warto. Mysle ze ze swoich marzeń nie powinno sie rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezła reklama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jaki kierunek warto teraz zwrócic uwagę ? Czego teraz jest warto sie uczyc , zeby w przyszłości mozna było znalezc lepsza prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszłam na politologie,zrobiłam licencjat bo nic z tego nie wychodziło i poszłam na 2 lata do Cosinusa na administracje. Tak zakończyły sie moje studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz za kilka dni czeka nas znowu niemały stres. Ja teraz czuje sie troszkę pewniej, bo przygotowywałem sie na kursach w Cosinusie i jednak ta wiedze mam. A to dodaje tez pewnosci siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze ten pomysł z informatyką w Cosinusie wcale nie jest głupi. I chyba własnie jesli nie uda mi sie z maturą to wybiore sie dokładnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×